Sayfa 49/337 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 385 - 392 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by bedirhan52 Yazıyı Oku
    arkadaşim, grafik okunmuyor.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mobilden bakarken, konuyu telefonu yan tutarak inceleyin ve grafiğe sonra tıklayın
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. https://i.hizliresim.com/qppl2j.jpg

Cefaks ozelden yazdigi paylasma geregi duydum cunku vicdanim rahat, bu forumda hep gelecege yonelik tahminlerimizi yaptik, benim bu tur olumlu yazilarim 3,40 direnci gecilirkende vardi 6 tl den islem gorurkende.

Cefaks arkadasimiz bir gunah kecisi aramis forumda olumlu yazilarimdan dolayi beni secmis korona virusunu benim cikardigimi da yazsaymis tam olurmus.

Bu forumda olumlu olumsuz herkez yazisi yazar mantik cercevesinde bence cefaksta bunu yapmali bedelsiz verecegini dusunuyorum ben ve bunu yaparkende bir cok veri paylasiyorum temele oturtmaya calisiyorum.

Hissenin buralara gelmesine degilde bu msj uzuldum.bugun para kaybederiz yarin kazaniriz.

Cefaks arkadasimizi burada yazi yazmaya davet ediyorum ama once bilancolari, faaliyet raporlarini son 5 yil kap haberlerini okuyup oyle yorum yaparsa sevinirim.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ismail bey canınızı sıkmayın. Forumda herkes yorum yapıyor ama yatirim kararini kendisi veriyor.Zaman her şeyin ilacıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by bedirhan52 Yazıyı Oku
    ismail bey canınızı sıkmayın. Forumda herkes yorum yapıyor ama yatirim kararini kendisi veriyor.Zaman her şeyin ilacıdır.

Bu forumda uzun suredir yaziyorum bircok olumsuz yazimida bulabilir di cefaks ama secmis aralardan,ozelden yazma geregi duymus cani sagolsun.

Burda yeri geldi isteyen herkese derinlik takas atacagimi yazdim attimda kimseye aliyormusun satiyormusun diyede sormadim.

Dediginiz gibi herkesin kendi yatirim karari.

bana bak,
    birincisi) sana özelden yazdığım mesajı burada ifşa edecek kadar aşağlıksın,
    önce bunu bil.

ikincisi: 6,98-den kağıt satan insana ne hakkın varda erken çıktın diyorsun.

üçüncüsü: gel burada yaz diyorsun,
    senin niyetinin ne olduğunu bilecek kadar aklım var.

dördüncüsü: neredeyse gün aşırı kağıt bedelsiz verecek yazıların.

beşincisi: bunları yönetime bildirisem kendini kapının önünde bulursun.

altıncısı: çok çeneni kapa kendine çeki düzen ver.

yedincisi: korono vürüsününde benim çıkardığı yazsaydı demişin,
    terbiyesizlik yapma haddini bil.

sekizincisi: son 5 yıl kap heberlerini okusaymış lafın,
    ben bu işlerle uğraşırken (1962) sanırım daha doğmamıştın.

son söz:
    çeneni kapa asabımı bozma.

6. Yaş ıniz ile hitap şekliniz saygi seviyeden uzak.Benim uzerime oynuyorsun, sirket hakkinda bilgi paylaşsaydiniz daha faydali olurdunuz burada foruma yazarak.

7.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    bana bak,
    birincisi) sana özelden yazdığım mesajı burada ifşa edecek kadar aşağlıksın,
    önce bunu bil.

ikincisi: 6,98-den kağıt satan insana ne hakkın varda erken çıktın diyorsun.

üçüncüsü: gel burada yaz diyorsun,
    senin niyetinin ne olduğunu bilecek kadar aklım var.

dördüncüsü: neredeyse gün aşırı kağıt bedelsiz verecek yazıların.

beşincisi: bunları yönetime bildirisem kendini kapının önünde bulursun.

altıncısı: çok çeneni kapa kendine çeki düzen ver.

yedincisi: korono vürüsününde benim çıkardığı yazsaydı demişin,
    terbiyesizlik yapma haddini bil.

sekizincisi: son 5 yıl kap heberlerini okusaymış lafın,
    ben bu işlerle uğraşırken (1962) sanırım daha doğmamıştın.

son söz:
    çeneni kapa asabımı bozma.
    arkadaşlar o arkadaş benim kimsenin yaşını işini ailesini bilmem yaşım 31 yaşadıklarım 310 acı ise dibini gördüm ekranı kapatın kendinize 3 yıl zaman verin herkes yorum yapar burada herkes bireysel kararını alır ben eskiden melek gibiydim herkesin yardımana koşardım bak yanlış yapıyorsunuz derdim hep de dediklerim çıkardı ama insanlar beni bu yüzden sevemedi öz kardeşim tanıdıklarım diyeceğim o ki bu iş şeytanın işi şeytanla başedecekseniz bu işe buyrun yok ben yatırımcıyım derseniz ben insanım derseniz hayat da acımaz piyasada hala bana inanan veya dediklerime değer veren birilerine yardımcı oluyorum o kadar işte

Kötülük her kişinin kârı, iyilik er kişinin kârı...sanıyorumki bu ve bunun benzeri yerler insanlar hisse hakkında bildiklerini yorumlarını hayallerini mutluluk ve üzüntülerini paylaşsın yani sohbet etsin diye var, herkesin aklı kendine yetecek kadar mevcut burdan yapacağı çıkarımları kullanır kullanmaz o herkesin kendi yetisinde. Ben burda ismail abiyi severim, phantom abinin az ve öz yazdıklarını da dikkate alırım, cafeaksın açılış öncesi notlarını okurum, bazen ters seyler yazarlar bazen o haklı çıkar bazen digeri ama ben hep bildiğimi okurum. Karar benim kararım para benim param. Yatırım hesabı açabilecek her insan bu yetiye sahiptir sanırım. Kavalın sesi elbet güzeldir ama ben bilirimki kendi bacağımdan asılırım...bereketli geleceğim olsun, hepimizin olsun.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 49/337 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •