Sayfa 495/1004 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Viop XXXIV

Her yatırımcı bir yöne poz alır kendi düşüncesine göre. Aldığı pozu yazar, kar ya da zarar eder. Düşüncesine katılırsınız veya katılmazsınız. Siz kendi düşüncenize göre poz alırsınız. Karşı tarafın düşüncesine katılmayabilirsiniz, bunu da efendice yazarsınız.
    Ama sizden farklı düşünene her gün hakaret edemezsiniz.
    Her gün KERİZ diye yazamazsınız. PY short yapan kerizleri çuvala dolduruyor diye hakaret edemezsiniz. Yazarsanız ne mi olur,
    İşte böyle kafaya 80-100 puan yer yazacak haliniz kalmaz.
    Shortçulara her gün keriz diye yazan zat içindir bu yazı.
    Efendice yazmak gerekir.

2. pala tatilden dönmemiş

3. şimdi çinde ayı olmak vardı
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

4. Bakalım kaç yıl sonra 1.95 - 2$ gapi kapanırcılar gelecek...
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    2021 yılı içinde 2,25 cent seviyesinde 1,56 seviyesine %30düşen açık ara dünyanın en kötü borsası...

tüyler diken diken izlemeye devam....

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Her yatırımcı bir yöne poz alır kendi düşüncesine göre. Aldığı pozu yazar, kar ya da zarar eder. Düşüncesine katılırsınız veya katılmazsınız. Siz kendi düşüncenize göre poz alırsınız. Karşı tarafın düşüncesine katılmayabilirsiniz, bunu da efendice yazarsınız.
    Ama sizden farklı düşünene her gün hakaret edemezsiniz.
    Her gün KERİZ diye yazamazsınız. PY short yapan kerizleri çuvala dolduruyor diye hakaret edemezsiniz. Yazarsanız ne mi olur,
    İşte böyle kafaya 80-100 puan yer yazacak haliniz kalmaz.
    Shortçulara her gün keriz diye yazan zat içindir bu yazı.
    Efendice yazmak gerekir.
    kendi pozisyonuna iman eden, esnek olmayan yatırımcı tez zamanda batar. ben öyle tipleri kaale bile almıyorum.

zaman kaybı.

6. Aynen öyle viop başlığına giriş olarak yapıştırılması gerekiyor.
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    kendi pozisyonuna iman eden, esnek olmayan yatırımcı tez zamanda batar. ben öyle tipleri kaale bile almıyorum.

zaman kaybı.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu sene 180-200-250 bekleyenler vardı. Twitter hüstad ları çok emindi, hele biri vardı, büyük analizci, burada da çok fanatiği vardı, pek yanılmazdı vs..kendini beğenmişleri o yüzden hiç sevmem, sorsan hala büyük analizci geçinir bunlar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. longtan flat. uykum geldi.

Sayfa 495/1004 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •