Sayfa 498/747 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu geminin Kaptanı Nuh diyor,Peygamber demiyor..
    Denizin ortasında durduk kaldık.Sonbahar da yeni mazot ( blanço) gelene kadar da bu bekleyiş bitmeyecek gibi..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,942
     Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    TEBNK diye bir hisse vardı. Bankanın sahipleri yıllarca hisselerini topladı (3.500.000 LOT) bende takastan yakaladım. Tüm portföyümü TEBNK' ya 2020 maliyetle gömdüm ve aylarca bekledim. Benim hatam blok halde mal almaktı. Beni mimlediler tahtada. Haftalarca 1980-2020 aralığında süründürdüler. Piyasa terse dönüp hisseler yukarı gitmeye başladı. Ben de lanet olsun dedim bastım. Yanılmıyorsam 8 ay sonra 30 TL idi hissenin fiyatı ve bankanın BNP Paribas' a satış işlemi gerçekleşti.
    pehh
    hatırlıyorum hacı
    bekardık o vakit paraları gidip nataşalarda yiyorduk ahahahaha
    keşke o paraları nataşalara harcamak yerine borsada batırsaydık yaaa.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    yine dar banda sıkıştı.....aşağıdan 17,74 beklentimi güncelleyerek 18,05'e çekiyorum....yukarı beklenti seviyem: ağanın eli tutulmaz sınırsız..

NOT: şu zamanlar hatek topiğine bakarsanız oraya takılıyorum.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    Dün bir ara GARANTİ paldır küldür kademelere vermeye başladı. Direk daldım alış giriyorum, dipten cücük gibi mal verdi sadece. Döndü bütün kademeleri almaya başladı. Bilerek kademelere alış girmiyorum fakat malda vermiyor adam aşağılardan.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

4. Batık çimentolar gidiyor yine, en son bize sıra gelir artık, batık değiliz ya.

Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Yanlışım varsa düzeltin lütfen oğuz bey takas işlemleri T+2 günde yansıyor yani yarın baktığımızda BGC nin elinde görürüz malları veya kime virmanladıysa onun elinde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evet dost, BGC PARTNERS' in malları emeklilik yatırım fonlarına gitti.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

6. Şerefsizler kağıdı sıkıştırdılar tam destekte tutararak.yat.tav.degildir

7. Bu kurla, borçsuz harçsız, darphane gibi para basan hisseyi buralarda tutabilmekte ayrı bir marifet, bekletsinler bakalım belki paraya sıkışıp satanlar olur.

8.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bu kurla, borçsuz harçsız, darphane gibi para basan hisseyi buralarda tutabilmekte ayrı bir marifet, bekletsinler bakalım belki paraya sıkışıp satanlar olur.
    Borsa her zaman ılginçtir bir ay önce Fener hissesi ile ilgilenirken çok borçlu olduğunu düşündüm kriz zamanı Nuh gibi bir hissenin daha mantıklı olduğunu düşünerek 18.54 ortalama ile alış yaptım sonuç Fener uçtu bu işe ısrarla maliyetimde gezinerek aldığım hisseyi sanki geri istiyor gibi.Borsada evet nuh gibi hisse önemli ama göz göre göre hergün hacimli bir şekilde yükselen Fener gibi hisselerde iyi fırsat olarak görmek gerekiyor

Sayfa 498/747 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •