Sayfa 506/1003 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    rahatsız olduğun ne? Ben mi? milyon dolarlarım mı?
    Nasıl almadılar seni onu merak ediyorum ben. Yaptığın suç, bankacılık kanuna aykırı her şeyden önce. Demek ki memlekette o kadar da baskı yok. AKP lilerin dediği gibi RTE diktatörlük yapsa hapishaneler yetmez, haklılar galiba!

Neyse, şimdi başına bir şey gelir benden bilirsin, kapayayım konuyu (Eğer benim teorim doğruysa zaten sorun yok aynen devam edersin).
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ona sermaye kontrolü denir. bugüne kadar yapılan tüm serbest piyasa eylemlerine zıt bir davranış olur. sonuçları da ağır olur
    Hangi serbest piyasa eylemleri..?

Emirle faiz indirme mi mesela..
    Bir yandan faiz indirip diğer yandan borsayı fiştekleme mi mesela..

Yabancı mı alıyor borsayı..
    Yabancı faizleri yüksek bulduğundan mı almıyor du ki gereksiz 3 puan indirimle saldırdılar..
    Saf olmayın allah aşkına!!

3. 179.950 flat. 182.000 üstü tekrar cort cesaretim gelir. Bol şanslar…
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,859
    keremalkm amca düşünceler ile fantezileri karıştıryor.

belli yaşta normal bunlar..

ben yaşlı amcaları dinlerken hiç itiraz etmeden hep kafa sallarım..iyi bir dinleyici olmak onlara yapılan en büyük iyilik.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5. 179.700 den 1/10 lonk oldum stop ve reverce 179.175...bol şanslar
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Hangi serbest piyasa eylemleri..?

Emirle faiz indirme mi mesela..
    Bir yandan faiz indirip diğer yandan borsayı fiştekleme mi mesela..

Yabancı mı alıyor borsayı..
    Yabancı faizleri yüksek bulduğundan mı almıyor du ki gereksiz 3 puan indirimle saldırdılar..
    Saf olmayın allah aşkına!!
    sana laf anlatılmaz her şeyi bilen adam
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Spot XU030 için 1776-1812 arası güçlü direnç bölgeleri. Oralarda realizasyon bekliyorum. Vadeli pay longların büyük kısmını sattım. Kimisi erken oldu ama yapacak bir şey yok. Spot mallar duruyor çoğuna dokunmayacağım fakat yukarıdaki banta geldiğinde hedge maksatlı endeks short yapabilirim. İyi bir ralli dönemi oldu. Bitip bitmediğine dediğim bant

Dediğim bant Endeks30'un yükselen trendi içinde daha önce realizasyon gördüğü iki çizgiden ibaret. 1776 kırmızı çizginin bugünkü değeri, 1812 de hemen üstündeki mavi çizginin değeri.
    https://www.tradingview.com/x/I4vQBJ7N/

Buraları soluksuz geçmesi üstelik bu noktaya kadar da soluksuz geldiği düşünülürse pek olası gelmiyor bana. Geçmişte hep o aralarda zig zaga girmiş, geri gelmiş. Geçmez demiyorum ama kenarda izlemek mantıklı olabilir. Bu bant içinde pay long yine yapabilirim ama endeks ile hedge ederim muhakkak diye tahmn ediyorum

Herkese kolay gelsin, zor bölgelere geldik.
    Kırmızı banttan ilk tepkiyi yedi
    https://www.tradingview.com/x/TTCl7sHB/
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Nasıl almadılar seni onu merak ediyorum ben. Yaptığın suç, bankacılık kanuna aykırı her şeyden önce. Demek ki memlekette o kadar da baskı yok. AKP lilerin dediği gibi RTE diktatörlük yapsa hapishaneler yetmez, haklılar galiba!

Neyse, şimdi başına bir şey gelir benden bilirsin, kapayayım konuyu (Eğer benim teorim doğruysa zaten sorun yok aynen devam edersin).
    komik adamsın dalga geçiyorum yahu... 5 milyon falan yok..
    Ama diğer söylediğim doğru... 300 milyon USD olan sadece doları olan biri..
    bursa'lı tekstilci.. Hatta TOFAŞ'ın bina ve arsasına teklif vermiş..

Bu işin sonunu görmüş, gayrimenkul alımlarını arttırmış..olabilir.. yine de para sahipleri kokuyu erken alır...derim..

Sayfa 506/1003 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •