Sayfa 514/602 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    selamunaleykum cümleten berat kandiliniz mubarek olsun RABBİM sağlık sıhhat versin ümmeti muhammede
    Aleykümselam sayın Çelik. Sizin ve tüm arkadaşların Berat kandili mübarek olsun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by selendi Yazıyı Oku
    Berat kandiliniz mübarek olsun,hayırlı kandiller.
    Bebek mamaları 200 lira olmuşken, dolar 8.5dan 6.9a düşerken milim inmeyen fiyatlar, 7.2'den 8.1'e çıkınca saniyesinde zamlanırken, bu fukara milletin vergileri kokain olup milyonluk ciplerde burunlardan çekilirken yüce RABB'imden bize sabır ve kurtuluş yolu göstermesi için gerekli dualarımızı ettik.

Hayırlı kandiller.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

3. Fazla anlam yüklemeyin dünyaya,yarısı şükür,yarısı sabır,yarısı teselli,yarısı kahır...

Kimseyi yargılamayın,herkesin derdi kendine ağır...

Anlaşılmak için de fazla yormayın kendinizi,insanların yarısı samimiyetsiz,yarısı da size sağır...(alıntı)

İyi pazarlar dostlar!

4. Kibir;
    "Göllenmiş at idrarında yüzen saman çöpüne konan sinek, idrar birikintisini derya, saman çöpünü gemi, kendini de kaptan-ı derya sanır."Mevlana

5. Arkadaşla,endeks için tahminimce yakın zamanda iyi beklenti Kanal istanbul projesinin müjdesi gözüküyor.Direk ve dolaylı olarak olumlu etkilenecek hisseleri izlemek faydalı olabilir.İsimleri daha önce forumda Çelik hocam yazmıştı.YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Arkadaşla,endeks için tahminimce yakın zamanda iyi beklenti Kanal istanbul projesinin müjdesi gözüküyor.Direk ve dolaylı olarak olumlu etkilenecek hisseleri izlemek faydalı olabilir.İsimleri daha önce forumda Çelik hocam yazmıştı.YTD.
    Buna müjde demek için son dönemde gündemi dikkate almamak gerekir. Yabancı yatırımcı ben yaptım oldu tavrından dolayı bu ülkeden kaçıyor. Yerli desen dövizden çözülmüyor. Böyle bir ortamda hala tepki çeken ve gerekliliği tartışılan bir projeye başlıyorum demek piyasalara rest çekmektir. Ülkedeki gerilim daha da artacaktır. Sermaye belirsizliği ve gerilimi sevmez. Hisse bazlı 2-3 hareket olabilir belki ama borsanın geneline olumsuz yansıyacağını düşünüyorum.

Ytd...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    insanları 158 binde iken çok uyardım kimse inanmadı hala inanmıyorlar üstüne bir sürü hakaret küfürler vs piyasadan cevabı aldılar ama bir kişiyi bile kurtarabildiysem ne ala
    Ohoooo siz 158 binde uyardım diyorsunuz, 2000 ler, 3000 ler gelecek diyen bile oldu

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Arkadaşla,endeks için tahminimce yakın zamanda iyi beklenti Kanal istanbul projesinin müjdesi gözüküyor.Direk ve dolaylı olarak olumlu etkilenecek hisseleri izlemek faydalı olabilir.İsimleri daha önce forumda Çelik hocam yazmıştı.YTD.
    Endeksin yukarı aşağı hareketlerle bazı kağıtları sırasıyla yukarı çekip en sonunda çökeceğini düşünmeye başladım... Daha evvel seçim senesi borsanın tarihi zirve yapacağını düşünüyordum. Bu fikrimi terk etmek zorunda kaldım. Seçim senesi borsanın 80 dolara düşmesi ihtimali daha belirgin gibi... Olumsuz yorum yazmayı hiç sevmiyorum. Korku pompalayan güruhtan hoşlanmıyorum ama bu seçeneğin daha belirgin olduğunu yazmak zorunda hissettim kendimi. İyi niyetle bu işin başındaki insanlara güvenmeye hep devam ettik lakin görünen köy kılavuz istemez halde. Bu arkadaşlar borsayı aldıkları rakama getirip görevlerini bırakacak gibiler...80 dolara.. Teknikte buna müsait halde..KESİNLİKLE YTD

Sayfa 514/602 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •