Sayfa 523/814 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Sanırım burada yazan selocan,selocan,yiğit ve tarkan sanırım mine hanımın şirketinin personeli. Gün içinde mesai saatleri içerisinde yorum yazıyorlar.mesai bitince tüm dertleri bitiyor yorum yapmıyorlar.allahim nasıl bir şirket ve patrona çattık ya rabbim..resmen organize olmuş bunlar hep..
    ne yaptın ortak bizi iş birlikçi yapmışsın 24 saat yazı mı yazalım ofis den boş buldukça yazıyorum.önemli not senin iddianı çürüteyim:
    mine hn daha ortada yokken tahta kapatacakken bile ben bur da aır ile yazıyordum.aır dostuma ileri yazışmalarıma bakabilirsin

2.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    ne yaptın ortak bizi iş birlikçi yapmışsın 24 saat yazı mı yazalım ofis den boş buldukça yazıyorum.önemli not senin iddianı çürüteyim:
    mine hn daha ortada yokken tahta kapatacakken bile ben bur da aır ile yazıyordum.aır dostuma ileri yazışmalarıma bakabilirsin
    En az 15guldum adimi gorunce)

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Noluyo bu cikmaya basladi

4. Nerelerdesiniz yokmu eslesme paylascak herkes mi cikti

5. Sesini çıkarma herkez çalıya gizlendi bekliyo

6.  Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    Sesini çıkarma herkez çalıya gizlendi bekliyo
    Hangi calinin arkasinda bunlar sesleniyorum cikan yok neyse bende bi cali bulup saklanayim bari)

7.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku
    Hangi calinin arkasinda bunlar sesleniyorum cikan yok neyse bende bi cali bulup saklanayim bari)

ne yazıcam kardeşim dahada yazmam sattığımda yazar kalanlara selam çakarım baksana işbirlikci bile olduk bu kağıtta

8.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku

Ural gelirse çalınin arkasında affetme onu .pp

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 523/814 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •