Onemli Gunler Banner
Sayfa 530/1002 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu : Bakanlık sayı açıklıyor sonra teftiş başlatılıyor , teftiş bu sayıyı belirlemeli madem siz sayıyı belirlediniz neden bu kişileri alıp tutuklamıyorsunuz ?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu : İşe giren herkesten adli sicil kaydı alıyoruz bu kayıtlarda sorun varsa soruşturma yanlış yere acilmiş oluyor .

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu : Ekonomi , dövizi artışı çıkışı bundan faydalananlar ortadayken bir anda başka gündem yaratılmaya çalışılıyor .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İBB Başkanı : Seçim döneminde de sandık görevlileri icin terorist dediler ama bir kişi yakında bir islem yapılmadı , bu iddiayı atanlarda aynı kişi ve kurumlardı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu : Sırf biz 1 milyon ekonomik yardım talebi ile karşı karşıyayız , böyle ciddi sorunlarımız varken gündemi baska yere çekmeye çalışıyorlar , veremeyeceğimiz bir hesap yok .

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu : Mektup yazmak ne zamandır kötü oluyor , sayın Cumhurbaşkanı yanlış bilgi ile aldatılıyor bu yüzden mektup yazdım , hayatımda ilk kez mektup yazıyorum , bir çok bakanlığa da boyle mektup yazmışımdır . Sayın Cumhurbaşkanı utanılacak bir mektup arıyorsa seçim döneminde cezaevindeki mektuba bakmalı .

İBB Başkanı İmamoğlu : icisleri bakanı polis katili , bylock kullanan kişilerin ibb’de kritik görevlerde çalıştırılıyor diyor varsa boyle birisi o zaman neden bu kişiyi hala almıyorsun ? Boyle bilgi varsa ve hala gereği yapılmamışsa o bakan görevden alınmalıdır . Bize yazı yazsınlar kimse bilelim biz tutuklama makamı değiliz madem bu kadar eminler hemen gelip tutuklasınlar

CHP genel Başkan yardımcısı Seyit Torun : İstifa etmesi gereken bir bakan ile karşı karşıyayız , bu bakan mecliste de 557 kişiden bahsetmişti ve o belgeleri size göndereceğim sizde öğreneceksiniz demişti ama hala bir belge yok , insanların gözünün içine baka baka yalan söylüyor .

CHP genel Başkan yardımcısı : Belediye istihbarat makamı mi ? İşe girişte temiz kagidi alınmış belediye baska ne yapabilir ? Elinizde belge varken şimdiye kader neden o kişiler hakkında islem yapmıyorsunuz ? Bu bakanın amacı saraya yaranmaktadır

İftira direk.

iğreniyorum artık.

Gerekeni yap demi ya

hdp ye aynını de sonuç?

Hendek zamanı,habur zamanı,valilere talimat zamanı,lahmacunları benim paramla ödeme zamanı,destan yazarken Süleyman şah Türbesini kaçırma zamanı.vb.

Yığınla yalan

Dindar yada dinci artık sıktılar yahu.

Çalıyor ama çalışıyor diyende dindar demi?

O zaman topu aynı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

BIST: Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) işlem gören CNHTRY vadeli işlem sözleşmelerinde %10 olarak uygulanan alt fiyat limiti oranı bugün için %20'ye çıkarılmıştır

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 530/1002 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •