Sayfa 532/984 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Tupcu en kiymetli olani caliyor: Zamani . Kenarda kosede para olsa direkt burdan mallanirdikta, tupcu cok sansli. Insanlar neden almaz, mevzuat falan dinlemezler, bir onaylarlar basvuruyu,ters kose olursun, sonra surundururler aylarca . Hukuksuzluk mu ararsin; Spk denen kuruma dusen bu manupulasyona engel olmakken sureci uzatmasi zaten en buyuk haydutluk.

2.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Pay alım tebliği o zamanlar şimdiki kadar açık değildi. Şuan her şey çok açık ve şeffaf. Adam şirketin %78 ini satın aldı. Muafiyet için hiçbir kılıf uyduramazlar.

Petrol Ofisi'nin yüzde 34'ünü Doğan Şirketler Grubu Holding'den alan OMV, SPK'dan Petrol Ofisi'nin diğer ortaklarına ait hisseleri almak üzere çağrıda bulunma yükümlülüğünden muaf tutulma başvurusunda bulunmuştu. Kurul OMV'nin talebini OMV ile Doğan Holding arasında yapılan sözleşmeler ve Petrol Ofisi esas sözleşmesinde yapılan değişiklikler sonrasında şirketin yönetiminde Doğan Holdin ve OMV'nin ortak kontrolünün uygulanacağı dikkate alınarak olumlu karşılanmasına karar verildi.
    Ibrahim bey teşekkürler. Hakkımızda hayırlısı olsun. Ben 3 senedir tutuyorum neredeyse 3 ay daha beklerim kendimce Ytd.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Allahtan bulun. Tabi Allah'a İnanıyorsanız. Şerefsizler tiskindirdiniz bu hisseden tam yukarı çıkıyor Bi açıklama yapıyorsunuz, Bi haber atıyorsunuz aşağı vın. Üç aydır ne hale soktunuz hisseyi Allah sizin çocuklarınızdan çıkarsın (milletin üç kuruşuna göz dikenlerin) hemi. Bu formu okuyorsunuz biliyorum. Birgünde %20 düşürüyorlar çıkarırken %1 bile değil. Sizin olsun artık hisse ben kurtuldum. Ne Haliniz varsa görün. YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by malatya2344 Yazıyı Oku
    Allahtan bulun. Tabi Allah'a İnanıyorsanız. Şerefsizler tiskindirdiniz bu hisseden tam yukarı çıkıyor Bi açıklama yapıyorsunuz, Bi haber atıyorsunuz aşağı vın. Üç aydır ne hale soktunuz hisseyi Allah sizin çocuklarınızdan çıkarsın (milletin üç kuruşuna göz dikenlerin) hemi. Bu formu okuyorsunuz biliyorum. Birgünde %20 düşürüyorlar çıkarırken %1 bile değil. Sizin olsun artık hisse ben kurtuldum. Ne Haliniz varsa görün. YTD.
    Gozun aydin. Umarim cok zararin yoktur. Benim bile sinirlerimle oynamaya basladilar. Allah ailesinden cikarir, kim bizim uc kurusumuza goz diktiyse, oyle bir bela musallat olsun istiyorum ki, milyar dolarlarinin hic bir faydasi olmasin. Boyle mubarek gunlerde elbet bizimde duamiz kabul olmazsa, bedduamiz olur.

5. [QUOTE=1BRAH1M;

Tüpçü 0,50' den çağrı yapacağım diye bir talepte de bulunabilirdi. Talep serbestliği maalesef manipülasyonlara neden oluyor ancak bunun bir cezası olmadığından adamlar çok rahat.

Tüpçü kanuna uygun hareket eden ahlaklı, dürüst, hakka hakkaniyete inancı olan, namuslu bir insan olmadığını gösterdi sadece. Bu adamların eline imkan verince neler yapabileceğini çok iyi anladık. Patronu dürüst ve ahlaklı olmayan bir gazete ne kadar ahlaktan dürüstlükten ve doğruluktan bahsederse bahsetsin inandırıcılığı kalmaz. Yazık etti 3 kuruş için zaten olmayan itibarını ayaklar altına aldı.

1,61 garanti olmak üzere bugünkü kurla 1,67 çağrı fiyatı olacak. 1,27 --> 1,67 = %32 marj. İstediği kadar at oynatsın tüpçü günün sonunda film bu şekilde bitecek...[/QUOTE]

Evet ,yazınızın tamamına katılıyorum. Bazı katılımcılar çok karamsar ve o ruh hallerini buraya yansıtıyorlar.!!

6. kesinlikle katılıyorum.batık şirket ttkom da çağrı dan kaçmak için dün tebliğe ekleme yaptılar.zira banklar alaçaklarına karşılık hisselere el koyacaklar ttkomda.normal bi satış dğilken spk çağrı muafiyetini mevcut duruma göre veremeyeceğini gördü ve özel hüküm koydu.can sıkıcı olan spk nın bu talebi red etmesi için beklemesi.adamların oyununa alet olması.ben çevremde tanıdığım herkese tavsiye ediyorum hurgzt yi alın diye nede olsa 3 ay da yüzde 30 u var.hisseye azda olsa alıc gelirse satıcılar ortadan çekilir diye düşünüyorum.kimse 1,61 lik hisseyi 1,27 ye vermek istemez.

7.  Alıntı Originally Posted by ERHAN11 Yazıyı Oku
    Evet ,yazınızın tamamına katılıyorum. Bazı katılımcılar çok karamsar ve o ruh hallerini buraya yansıtıyorlar.!!
    Maliyeti yuksek adamlar zil calip oynasin mi burda, toplamda 2 kurus icin 6 ay beklemeye raziysa birileri yada 1.26dan mallandiysa o ayri.
    Son düzenleme : Iron-i; 06-06-2018 saat: 13:27.

8. Haber yakın anlaşılan bu alışlar tüpçünün alışları gibi duruyor.

Sayfa 532/984 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •