Sayfa 535/548 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

KAP: ZRY [DGZTE ] ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Pay Alım Teklifi Yoluyla Pay Toplanmasına İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/705826

Demirören Gazetecilik A.Ş. sermayesinin %93,07'sini temsil eden payların 06.04.2018 tarihinde imzalanan Hisse Satış Sözleşmesi uyarınca Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. tarafından satın alınması sonrasında, Sermaye Piyasası Kurulu'nun 16.08.2018 tarih ve 38/989 sayılı toplantısında verilen onay ile ilgili Tebliğ'i uyarınca 31/08/2018-13/09/2018 tarihleri arasında DGZTE payları için pay başına 8,8277 TL'den Zorunlu Pay Alım Teklifi yapılmaktadır.

DGZTE, TRAMILYT91D3 -31.08.2018 -0 0 -2.031.118- 17.930.100 23

2. Borsada 9 TL den satsam bu kadar sevinmezdim. Tüpçünün bütün haylazlıklarının cezası olarak tüm malı eline vermek ayrı bir keyif verdi. Ulen tüpçü ne çamur adam çıktın sen be yaw. Ptesiye kadar ölme sonra ne halin varsa gör.

3. Çağrının ilk gününde dısarıda ki 7 milyon küsur lotun 2 milyonunu aldilar. Yaklaşık %5 lik bir kısım kaldı dışarıda.
    Daha 9 gün var ve benim tahminim %98 den fazlasını toplayacaklar. Bu durumda da borsa kotundan çıkması için bir engel kalmayacak.
    Bakalım zaman ne getirecek.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çağrı fiyatı 8.8277+0.24,81362 (temettü alanlar için) = 9.0758362 tl

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 31-08-2018 saat: 22:44.

Ayrıca ben temettülerim ile 5.80 den yine hisse aldım.
    Daha ne olsun keşke böyle bir hisse daha bulabilsem.
    Allah bin bereket versin.
    Sebep olanlara teşekkür ederim.

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ayrıca ben temettülerim ile 5.80 den yine hisse aldım.
    Daha ne olsun keşke böyle bir hisse daha bulabilsem.
    Allah bin bereket versin.
    Sebep olanlara teşekkür ederim.

YTD
    Hocam böyle fırsatlar 10 yılda bir gelir herhalde. Hatırladığım banvit %35 armda da %40 kazandırmıştı satış haberlerinden çağrı tarihine kadar. Burada şansımiz yaver gitti ve %80 e yakın kazandık.

Şahsen çevremde en az 20 kişiye söyledim 10 tanesi aldi ama sadece 2 tanesi sonuna kadar bekleyebildi. Şimdi dua ediyorlar bana. Başka var mı diye soruyorlar. Bende borsa hayatınız burada bitti kârınızı aldınız çekilin kenara diyorum.
    Ama tabi kendimiz cekilemiyoruz. Iliklerimize kadar işledi bu iş. Şimdi çok dikkatli bir şekilde yeni fırsatlar kolluyorum ama bir o kadar da korkuyorum hisse almaktan.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hocam böyle fırsatlar 10 yılda bir gelir herhalde. Hatırladığım banvit %35 armda da %40 kazandırmıştı satış haberlerinden çağrı tarihine kadar. Burada şansımiz yaver gitti ve %80 e yakın kazandık.

Şahsen çevremde en az 20 kişiye söyledim 10 tanesi aldi ama sadece 2 tanesi sonuna kadar bekleyebildi. Şimdi dua ediyorlar bana. Başka var mı diye soruyorlar. Bende borsa hayatınız burada bitti kârınızı aldınız çekilin kenara diyorum.
    Ama tabi kendimiz cekilemiyoruz. Iliklerimize kadar işledi bu iş. Şimdi çok dikkatli bir şekilde yeni fırsatlar kolluyorum ama bir o kadar da korkuyorum hisse almaktan.

Ben AKSA-Akal (Akiş oldu) ve Vakıf GYO da benzerini yaşadım ama bu bambaşka,yaşayan bilir.
    Korku tüm canlıların korunma iç güdüsüdür,temkinli yaklaşmanızı sağlar.
    Arkadaşlarınızı uzak tutmakla iyi yapmışsınız.
    Sadece akıl yetmiyor borsada nasibinde olmalı.(ben nasipe inanırım)
    Başarılarınızın devamını dilerim.

YTD

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ben AKSA-Akal (Akiş oldu) ve Vakıf GYO da benzerini yaşadım ama bu bambaşka,yaşayan bilir.
    Korku tüm canlıların korunma iç güdüsüdür,temkinli yaklaşmanızı sağlar.
    Arkadaşlarınızı uzak tutmakla iyi yapmışsınız.
    Sadece akıl yetmiyor borsada nasibinde olmalı.(ben nasipe inanırım)
    Başarılarınızın devamını dilerim.

YTD
    Nasip konusunda çok haklısınız. Bir arkadaşımda Hurgz vardı. Cok dil döktüm hurgz sat dgzte al diye. O akşam bülten açıklandı sonrası malum.

Sayfa 535/548 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •