Sayfa 548/964 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    24.05.2017 tarihli özel durum açıklamamızda Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Alaşar Mahallesi, 6671 Ada (yeni 7595 ada), 1 Parselde kayıtlı 138/2395 hissesi bağlı ortaklığımız SİS Sayılgan Dokuma Boya İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne ait gayrimenkul için 1.003.000 USD bedel ile satış ve tescil işlemi en geç 24.02.2018 tarihinde tamamlanmak üzere SMGY Tekstil San.ve Tic. Ltd. Şti. ile anlaşıldığı duyurulmuştu.

Söz konusu satış süreci devam etmektedir.

Sayın, Pay sahiplerimizin bilgisine sunulur.

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
    Çok sevdiği kıyamadığı oğlunun YURTDIŞI hesabına aktarmış olmasın. Belkide kızının gerçekten haberi yoksa. Burayı okursa uyanır belkim.

2.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    Ben senden eskiyimdir fabrika
    Nick yeni diye beni yeni zannediyor şimdi bu arkadaştan büyük resmi görmesini bekleyemezsin haliyle
    Yillardir ara ara kervan toplarim öyle 3 5 değil kendimce güzel kar yazar vedalasirim
    Kervan yüzümü cok şükür hep güldürdü
    İnanıyorum yine güldürecek
    Şimdilik büyük resimde görünen; bir çok şeyi karartılmış bir bir çiftlik içinde ön cephede yağlı boya ile potrelenmiş bir kuğu var, arkasında karakalem çalışması tilki, arka fondada ise bluğ görünen jlet giyimli jöleli bir çiftlik seyisi var;))

3. Olmadı sayin 1prometheus

Sizde goremiyorsunuz maalesef ki büyük resmi

4.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    Olmadı sayin 1prometheus

Sizde goremiyorsunuz maalesef ki büyük resmi
    2 de 1 büyük resim diyorsunuz. Allahaşkına nedir bu büyük resim. Görmeyi bırak, anlamıyorum. Şunu anlayacağım şekilde izah edebilir misiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    Herkesin yüzünü güldürsün isterim ki herkes mutlu olsun.
    Demokrat Siz nasıl düştünüz buralara?

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Düşmedim sayın muhabere kendi rizam ile burdayim

Biliyorum çok sıkıldıniz yoruldunuz ama biraz daha dişinizi sıkın az kaldı bence

7.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    BU YORUM NİYE SİLİNİYOR SAKINCASI NEKİ. SAKINCASINI AÇIKLAYINDA BİZDE BİLGİ SAHİBİ OLALIM.
    Buyrun olun: Kulaktan dolma bilgilerle "bana gelen duyumlara göre" diyerek kaynaksız iddialarla yatırımcıların yanlış yönlendirmelerine izin vermiyoruz. Iddiaların doğruluğu da önemli değil. "Duyum" paylaşımı kurallara aykırı.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

8.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Buyrun olun: Kulaktan dolma bilgilerle "bana gelen duyumlara göre" diyerek kaynaksız iddialarla yatırımcıların yanlış yönlendirmelerine izin vermiyoruz. Iddiaların doğruluğu da önemli değil. "Duyum" paylaşımı kurallara aykırı.
    Haklısınız, sadece duyum diyerek bazı paylaşımlar yapmak sakıncalı sonuçlar doğurabilir. Sonuçta duyum paylaşmak manipülasyon amaçlı da kullanılabilir. O yüzden yazdıklarımı silmenizi anlayışla karşılıyorum. Aslında bunların duyum olarak forumda paylaşılması yerine doğru bilgilerin ve gelişmelerin şeffaf !!! yönetimimiz tarafından kap yoluyla paylaşılması gerekirdi. Çıkıp kapta "Biz Hindistan ve abu dhabi kaynaklı bir kontrgaranti ayarladık. Bunun operatif olması için mevcut icra ve ipoteklerin kalkması gerekiyor. Biz x,y,z ler için alacaklilardan yazı aldik, d,e,f alacaklıları ile görüşmeler sürüyor. Gelişme oldukça paylaşılacaktır" deseler ve herkesi en azından bir uğraş verildiğine ikna etseler kimsenin söyleyecek lafı olmazdı. En azından davayı çekip size birşeyler yapma fırsatı veren yatırımcılar bu kadarcık bir şeffaflığı hakediyor diye düşünüyorum. Yoksa o insanların beddualari bugün seni domuz gribi yaptığı gibi yarın mazallah....

Ytd...

Sayfa 548/964 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •