Sayfa 56/124 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 441 - 448 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Yatırımcı mısınız tetikçimi?

Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Neydi bu?Stockholm sendromu muydu?
    Burası hisse yorumlarınıza açık bildiğim kadarıyla siz sürekli psikolojik saldırganlık içindesiniz... niye telaşlısınız... yeterince “toplanamadı mı” satış baskısı kurduğunuz kağıt...

Bakın bilançosunu karlılığını şirketin finansal durumunu eleştirin .. ancak kişilere ve yatırımcılara karşı “kişiliğine ilişkin yorum yapmanızı” kınıyorum.. forum kurallarında aykırı bildiğim kadarıyla...
    YTD

2. Ben uyarımı yaptım, 1 veya 3 ay sonra bu seviyelerde veya daha aşağıda olursa fiyat,"ee demiştik " diye tekrar uğrarım....herkese yatırımında hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Ben uyarımı yaptım, 1 veya 3 ay sonra bu seviyelerde veya daha aşağıda olursa fiyat,"ee demiştik " diye tekrar uğrarım....herkese yatırımında hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
    Meydan okumani gördüm 18 Ağustos olarak not ettim. Karşılaştırma BIST 100 endeksine göre yapılacak.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Neydi bu?Stockholm sendromu muydu?
    sen sadece yazanlara cevap ver anlamazsın sen nasıl bir sendrumdur bu diye .boş ver anlayamazsın.su akar yolumu bulur

5. Ben şirket bilançosu ile ilgili yorum yaptım. Ve bu videoyu çekenin söylediklerinin yanlış ve boş şeyler olduğunu ispatı ile açıkladım. Siz de bu videoyu paylaşarak heralde bu kişi ile aynı fikirde olmalısınız. Yani aynı işi yapıyor diye esen 30,bioen 18 liraysa bu da 18 veya 30 olmalı öyle mi ?

Varsa itirazınız, bilanço hakkında yazdıklarım ile alakalı "yok şurası yanlış aslinda böyle" diye cevap yazabilirsiniz.

Diğer konuya ise itirazınız gidin piyasa degeri nasıl hesaplanır onu öğrenin o zaman.

Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Yani sizin hisseniz yoksa buraya gelip kağıdı veya patronunu niye kötülüyorsunuz.
    Yatırım yaptığınız hisselerde yorum yapmanızı şiddetle tavsiye ederim... sizin gibi yorumcuları görünce yeni alımlara karar verenlere mal kaptıracaksınız ... ucuza satmaya devam edin... kağıdın diğerleri den farkı derinliği olması yani yabancı veya yerli büyük oyuncular kağıdı kusa zamanda toplayamaz... biz de bu baskı döneminde �baskılanan fiyattan� ne toplasak kardır. Kısa vadeli kağıt iner ancak birdenbire �yurt dışı bir fon� gelir �geleceğin sektörüne� yatırım yapar diye mi korkuyorsunuz?

Biz yatırım yaptık ve satmayacağız.. siz yatırım yapmadıysanız patrona güvenmiyorsanız.. ne işiniz var burada... Yeni gireceklere yardım adı altında �kağıdı aşağıya düşürmeye çalışanların mal kaptırmasını� önlemek istiyorsanız o başka.. siz yazdıkça hisseye ilgi artacaktır...

YTD
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

6.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Bazı insanlar gerçekten boş yazıyorlar. Ben diyorum ki maliyetine gelsin satarım, bundan bir cacık olmaz, almak isteyenler 1 değil 10 defa düşünsün,adam diyor ki kına yak.15 TL olacak diyen arkadaşa da sözüm var,nerden biliyorsun,veya neye dayanarak 15 TL tutarı belirlendi ?????Şirketin eti budu belli........İmkansız değil, spekler isterse kağıt 800 de olur ama ona FED lâzım.......

Yıllar sonra ilk defa halka arza katıldım.
    İyi ki 100 lot alım gelmiş.
    Şunu da net anladım ki yatırım şirketlerinde çalışanların bir kısmı
    işlerinden anlamadıkları (kumar masasında hizmet verenler gibi)

Formda Doğan Holdingi 1993 de ilk halka arz olduğunda alan 3-5 kişi varsa
    biri benimdir.

Doğan Grubu ANAP hükümeti ile beraber (1997 sonrası) iyice azıtmıştı.

Karakterleri hala pek değişmiş gibi görünmüyor.

Bir arkadaş hisse yazın kişi yazmayın demiş.

Türkiye'de hisse ile büyük ortak %80-90 ilişkilidir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Ben uyarımı yaptım, 1 veya 3 ay sonra bu seviyelerde veya daha aşağıda olursa fiyat,"ee demiştik " diye tekrar uğrarım....herkese yatırımında hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
    yahu adanalı sen uyarmana gerek yok madem uyarıyorsun neden girgin bu hisseye .girdiysen demezlermi sen akılımısın aptalmısın.hisse düşer çıkar hisse hakkında bilinçli bir yorum yap insanlar ciddiye alsın yatırım yapmasın. ve ya güzel bir sey yaz yatırım yapsın.twıtırdada var birisi .olumsuz olumsuz yazdı yazdı şimdide yazdıkları şirketin tam içeregi anlıyamıyorum bu insanları burası dip bu hissenin arkasında doğan gurubu var .artık düşüş bitti .adanalı özellikle izle şimdi .galata wind. bunuda unutmayalım arkadaslar kasada 250 milyon var .yüzde elli bedelsiz olurmu olur .her kes 2020 de .kardan verilen temettüyü .şirketin içinin boşadığını söylüyor.temettü yerine borç ödese .şirket .ilerde 20 tl olurdu .bekleyin 6 aylıklara bakalım bilanço nasıl geliyor bence bomba bir bilanço yolda.karalamak isteyen neye datanıyor veya kime uşaklık yapıyor bilmem .burası borsa hisse düşerde çıkarda.galata da yön yukarı bunu bilin kim ne derse desin siz gardınızı alın .bu fiatta kalmaz 1.50 olucak diyen neye dayanır demekle olmaz borsa çökerse 1 tl de olur .ama yön yukarı hayırlı kazançlar

8. Arkadaşlar merhaba, özelden yazan arkadaşa cevaben.....Kağıdın düşeceği gün gibi ortadaydı, zira kağıt 5 TL den halka arz olmasına rağmen arz fiyatının %10 aşağısına gelmiş buna rağmen ısrarla hala satış yapılmaktaydı, şimdi baktım en son 18 Mayıs ta bulaşmayın demişim ve bazı arkadaşlar karşı çıkmıştı, ki o zaman bile fiyatı 4.45-50 arasiydi.......incitmeden satıyorlar haberiniz olsun.Tabiki aklımda bir fiyat var ama burada yazmayalım, moraller bozulur........

Sayfa 56/124 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •