Sayfa 561/1527 İlkİlk ... 614615115515595605615625635716116611061 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Ipman pasta atar mısın rica etsem? Asels koza ipeke

Sent from my iPhone
    Üstad kozaalardan bacak kesip çıktık bu sefer aselsan ve thy düşüşüne yakalandık. Elimi nereye atsam kurutuyorum. Ne dersin aselsan basıp duruyorlar dönüş emaresi de sergilemiyor nalet.

2.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Üstad kozaalardan bacak kesip çıktık bu sefer aselsan ve thy düşüşüne yakalandık. Elimi nereye atsam kurutuyorum. Ne dersin aselsan basıp duruyorlar dönüş emaresi de sergilemiyor nalet.
    Ortak kozaada buraya kadar durmuşsan stobu yukarıya koymayıp buraya gelmişsen artık bekleseydin keşke. Aselsan parçalı girdim ben de düştükçe alıyorum. 24.48 altı karanlık kapatırsa eğer. Normalde stop koyardım da dursun diyorum. 20 gün sonra bilanço var illa ki fiyatlar diye düşünüyorum.
    Bu sene bedelsiz de olabilir. Ben güveniyorum şirkete. Bekleyeceğiz bakalım. Hemen para kazanılmıyor borsada.

Sent from my iPhone

3.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    al benden de o kadar kozaadan kaçtık aselsana yakalandık, yağmurdan kaçarken doluya tutulduk. Kozaada en azından lot sayımız aynı kalıyordu

4.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    hocam al sat a çok bulaşırsan iş iyice sarpa sarıyor ben bunun tekmesini daha önce çok yedim şahsi fikrim biraz sabır kozalakları keşke biraz bekleseydin

5. Parçalı almadınız mı aselsanı ? Daldınız mı kafa göz yoksa

Sent from my iPhone

6.  Alıntı Originally Posted by IPMAN Yazıyı Oku
    hocam al sat a çok bulaşırsan iş iyice sarpa sarıyor ben bunun tekmesini daha önce çok yedim şahsi fikrim biraz sabır kozalakları keşke biraz bekleseydin
    Abi çok yoruldum, bu hissedeki grup çok acımasız diğer düşüşte 8’den mal mal baktım ha döndü ha dönecek diye elimize aldık bekledik onca zaman.

Şimdi de aynı duygusallığı yaşamamak için 83’ten kozalarımı ve 51’den de ipeklerimi çıktım huzurumu kaçırıyordu. Gel gör ki sıra aselsan ve thy de dedik meğer orası burdan betermiş en baba kaıtlar bile indir kaldır hallaç pamuğu neye yatırım yapacaz çözemedim.

Sayfa 561/1527 İlkİlk ... 614615115515595605615625635716116611061 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •