Sayfa 564/964 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    sonuç çıkarıyosam zamanında ankaraya gidecek diyenlerde sonuç çıkarıyordu. Zaten ben düşünüyom her ihtimali. eee belki bildiğimiz var, hadi belkide yok o zaman sen bu kadar umutsuz vaka görüyosan kervanı misal 119 küsür bin lotun var diyelim sat bankaya yatır garanti temiz para. hem diyodun ankaraya gidecek kervan zamanında hem diyon spk cezasını kesecek Zeynep ablanızın. bende diyorumki malına sahip çık iyi gelişmeler bunlar. baştada dedim ya demekki bu garip kulda biliyo bişeyler. şimdi anladınmı murat gardaşım.
    acıklamayı göndermezse spk zeynep tümer ablanıza keser cezayı gecer.. saat gece 24 bir dakika gecede haber gönderse spk basar cezayı zamanında acıklama göndermedi diye ..bence kap haberini bekle ne diyecek zeynep tümer ..gerci sen biliyormuşsun ama biz garibanlar kap acıklamasını bekliyeceğiz gardaşım) müthissin ama eksik gardaşım küsüratıda yazsaydın olurdu....rakamları toplasana nerenin plakası cıkıyor küsürat dahil gardasım...y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    Ek 15695

Twiterda paylaşılmış bu grafik.
    Büyük resim dedikleri bu mu acaba
    Sizin teknik analiz den anladiginiz bu işte 2 trend cizgisi macd rsi hooooop teknik analiz

Bunu herkes biliyor zaten ve hepsi de teknik analiz üstadı

3.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    acıklamayı göndermezse spk zeynep tümer ablanıza keser cezayı gecer.. saat gece 24 bir dakika gecede haber gönderse spk basar cezayı zamanında acıklama göndermedi diye ..bence kap haberini bekle ne diyecek zeynep tümer ..gerci sen biliyormuşsun ama biz garibanlar kap acıklamasını bekliyeceğiz gardaşım) müthissin ama eksik gardaşım küsüratıda yazsaydın olurdu....rakamları toplasana nerenin plakası cıkıyor küsürat dahil gardasım...y.t.d
    1+1+9+1+4+0=16 BURSA süper sevdim bunu

4.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    %67 den %62 ye inmiş oran yani z.t 15 mlyn satmış yanlış mı görüyorum.
    Cumartesi akşamı ne yazmıştım

Demiştim ki kap haberini bile okuduğunda anlayamayanlar var

Örnek

Amacım tartışmak değil iyi niyetli uyarıyorum yatırım ciddi bir iştir diyorum

5. Geçen gün metin oktay in bahsettiği durun söz konusu olabilir.

Yani aerel bank borcunu halletmek için finansman sağladıkları başka kuruma 25 milyon lot vererek yönetim kurulunda yer verecekler.

Yani doğru bir varsayimsa

Aerel bank borcunu hallettik haberi de gelmiş olacak

Ayrıca hisse başı atıyorum 1 liranın altına satmaz bunlar o fiyatta açıklandığında bak sen izle neler olur...

6.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    Geçen gün metin oktay in bahsettiği durun söz konusu olabilir.

Yani aerel bank borcunu halletmek için finansman sağladıkları başka kuruma 25 milyon lot vererek yönetim kurulunda yer verecekler.

Yani doğru bir varsayimsa

Aerel bank borcunu hallettik haberi de gelmiş olacak

Ayrıca hisse başı atıyorum 1 liranın altına satmaz bunlar o fiyatta açıklandığında bak sen izle neler olur...
    Doğru bir varsayimsa 2 bomba haber demektir

7.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    Sizin teknik analiz den anladiginiz bu işte 2 trend cizgisi macd rsi hooooop teknik analiz

Bunu herkes biliyor zaten ve hepsi de teknik analiz üstadı

Ben anladığımı iddaa etmedimki zaten, twitterda gördüm paylaştım. Sizin büyük resim deyip açıklayamadığınız şeyleri bu adam dediğiniz gibi 2 trend çizgisi çizip hoop açıklıyor )

Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    zt aptal değil arkadaşlar. Akşama açıklama yapacaktır. Kapanışı bekleyelim. Kimse ceza yemek istemez durduk yere
    döşem tekstille beraber yuzde 67 altına düşmediği için açıklama gönderme zorunluluğu yok

Sayfa 564/964 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •