Sayfa 573/997 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: Viop XXXIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu aşı sırası işi de rezillik...sıra nedir ya? abd de isteyen elini kolunu sallayıp aşısını oluyormuş...burada yaş sırası gelenlerin içinde bir sürü aşı olmayacak var onların yüzünden daha alt yaş grubunda aşı olmak isteyen insanlar bekliyor boş yere...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ulan hödük diyecen.Surekli fakirlerin hakkını savunuyorsun.Peki bu güne kadar kac yoksula yardım ettin.Gercekten yardıma muhtaç yoksulun Iban ni vereyim....

senin hiç bir objektif çıktın yok.sadece bağcıyı dövmek.Ukala uzaktan gazel okuyor.Her kademede çocuğum var.Bu işi görüyorum.

Pandemiden dolayı elbette sıkıntı var.Bu tüm modern ülkelerde de oldu
    Ama mantıksız konusupta, nesil helâk oldu deme.Bak yine ilk 20.000 girenler mükemmel net çıkarıyor.2002 den önceki ortalamalara bak.cahil cahil konuşma.
    Net yapmakla eğitimi aynı kefeye koymak gibi bir cehalet olabilir mi yav?

Her kademeye çocuk göndermekle eğitimci gibi ahkam kesiyorsan ; lokantaya gitmekle de aşçı olursun .

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Matem atik fizik kimya astronomi alanında yoksan köle olmaya devam.
    İmam hatipler bu ülkede din eğitimi için değildir.
    Saf Müslümanlarının çocuklarını hadım etmek üzere eğitim verilir. Laik kesimle uyum içinde yaşasınlar diye.
    Son yıllarda da muhafazakar sistemi beslesinler diye genişletiliyor.
    Gerçek dini öğrenseler ilk bu düzene isyan ederdiler....
    Matriks gibi mavi ve kırmızı hap aynı yere çıkar....

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Hödük diye kime dediğini bilmiyorum ama

avukatı olmasam da HÖDÜK yerine cevap vereyim...
    birkaç yıl önce OKS de 17.000 tane full yapan sınav birincisi çıkmıştı.
    Yani neymiş tüm soruları ilkokul 3 seviyesi üzerine çıkarmasalardı. 170 000 full çekende olurdu.

ama iyi eğitim aldıklarını full yapmaları değil PISA testinde çoçuklarımızın sıralaması daha iyi gösterir.
    oks sistemi ekleyici değildi.3.yazılı gibiydi.onun için her okuldan 5/10 birinci çıkardı.
    ama 2018 den beri uygulanan lgs mükemmel bir eleyici sınavdır.

ilk taşı atan olmadım.hoduk dediğim kendini biliyor.sadece farklı düşündüğün için cahillikle ittiham edendir.

hödük diyen kendisini tarif etmiş bir kişi.. acil matematik eğitimi alması da gerekiyor. çan eğrisi basit görünmesine rağmen derinliği olan bir konudur. anlamını bilmeden kullandğında rezil olursun, hele millete üst perdeden ayar çekmeye çalışırken yaparsan daha da derecesi artar bunun..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Bazı tesbitler temel mantıkla ilgilidir.
    Ressam olmasamda bir resimin güzel olup olmadığı hakkında fikrim olur
    Aşcı olmasanda yemekten anlarsın veya fikir beyan etme yakın vardır.

Bizim ülkede meslek taasubu vardır.Cok teknik olmamak şartıyla kişilerin görüş ve fikirleri vardır

Bu ülkede mat.ogretmeninden daha fazla net çıkaran nice gençler gördüm.
    veya belli dönemlerde duayen hukukçuların aldığı ama zaman değiştikten sonra kimsenin sahiplenmedigi kararlar gördük..
    Meslekleti kutsayıp görüşe kapalı hale de sokmamak lazım.

milyonlarca aileyle adeta dalga geçti, "bahane göstermekle" ilişkilendirdi milyonlarca çocuğun eğitime ulaşamamasını.. buradan başladı mevzu.. sahadaki kanıtlar net bir realite.. 10 milyon civarı asgari ücretli var.. bunların geçim sıkıntısına ek olarak sayısız derdi var.. bahane göstermiyorlar yani adam alamıyor bilgisayar vb, realite bu.. eğitim sistemi pandemi döneminde gereken ciddiyetle ele alınmadı.. normal zamanlarda bile bir eğitim problemi varsa bu durum şimdi daha da katmerlendi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 573/997 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •