Sayfa 594/774 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. Neden evet diye konu var

İçine bir giriyorsun HAYIR VERMEK ŞART OLDU diye çıkıyorsun

Doğruları anlatan, sabırlı arkadaşlarımıza teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Ne yaparsa yapsınlar evet çıkmayacak. Bu millet sandıkta vatanına sahip çıkacaktır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    la kardeş rte in zaten yüzde elli kendi oyu var........bahçeliyi digerlerini sayma

burda dengeyi kuracak tek chp var .....o chp de 7 kez kaybetmiş bir enkaz yıgını bu şekil de hayır çalışmaları yürütüyorlar.

ya kardeş bu kadro iki kelimeyi bir araya getirip millete anlatmakdan aciz.....
    rte hiç konuşmasada tartışmasada ....ceketi bıraksa yine kazanır

bu chp nerde yaşıyor hangi gezegende yaşıyor bilmiyorum.....bu adam bulunmaz bursa kumaşı degil ya

yılların chp sinde birtana aklı başında başkanlık yapacak genç pırıl pırıl adam yokmu ....yıllardır bu beceriksiz kadroyu degiştirip de neden bu günlere hazırlanmadılar

şimdide oturmuş aglıyorlar...
    keyyy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by murat191919 Yazıyı Oku

Bu trollerin çoğunun lakapları numaralı oluyor..

Çözebilen var mı bu durumu.. ?

Bir tek rumenigge numarasız.. Onda da başka numaralar var..

4. Bunlar hep BOP'un aşamaları...
    1) http://m.milliyet.com.tr/-turkiye-is...09/default.htm

2) http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2010...ige_kabul_etti

3) Filistinlilere vize uygulayıp İsraillilere vize uygulamamak...

Bunlar şimdilik aklıma gelenler...

İsrail'e "oneminute" demiş...yersen...
    Ne diyordu çıkışta "benim sözüm ne perez'e ne de israil halkına. Benim sözüm moderatöre idi"

İşiniz gücünüz yalan kardeşim...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by murat191919 Yazıyı Oku
    la kardeş rte in zaten yüzde elli kendi oyu var........bahçeliyi digerlerini sayma

burda dengeyi kuracak tek chp var .....o chp de 7 kez kaybetmiş bir enkaz yıgını bu şekil de hayır çalışmaları yürütüyorlar.

ya kardeş bu kadro iki kelimeyi bir araya getirip millete anlatmakdan aciz.....
    rte hiç konuşmasada tartışmasada ....ceketi bıraksa yine kazanır

bu chp nerde yaşıyor hangi gezegende yaşıyor bilmiyorum.....bu adam bulunmaz bursa kumaşı degil ya

yılların chp sinde birtana aklı başında başkanlık yapacak genç pırıl pırıl adam yokmu ....yıllardır bu beceriksiz kadroyu degiştirip de neden bu günlere hazırlanmadılar

Dostum reis ceketi koyar kazanır demek ona oy veren milleti aşağılamak demektir. Birde bu ülkede Chp olmasa siz kime çamur atardınız çok merak ediyorum. Ülkeyi 15 sene yöneten hükümete tek laf etmezsiniz ama en ufak bir sorun çıksa hemen bunu chp yaptı dersiniz. Ayrıca bu seçim akp seçimi değil siz daha bunun bile farkında değilsiniz. Akp ye oy vereceklerin tamamı sanki evet verecekmiş gibi hayallere kapılmanız da çok enteresan. Evet oyu en fazla taş çatlasa oy çalınsa bile %40 ı geçmeyecektir. Hele ki kararsızlar sandığa giderse bu %35 evet ancak olur.

Ne Mutlu Türküm Diyene

6. Ya evet deyip bu vatanı böleceğiz yada Hayır deyip ikinci kez Çanakkale geçilmez diyeceğiz. Bu vatanın bütünlüğü için birlik beraberlik için HAYIR.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Dostum reis ceketi koyar kazanır demek ona oy veren milleti aşağılamak demektir. Birde bu ülkede Chp olmasa siz kime çamur atardınız çok merak ediyorum. Ülkeyi 15 sene yöneten hükümete tek laf etmezsiniz ama en ufak bir sorun çıksa hemen bunu chp yaptı dersiniz. Ayrıca bu seçim akp seçimi değil siz daha bunun bile farkında değilsiniz. Akp ye oy vereceklerin tamamı sanki evet verecekmiş gibi hayallere kapılmanız da çok enteresan. Evet oyu en fazla taş çatlasa oy çalınsa bile %40 ı geçmeyecektir. Hele ki kararsızlar sandığa giderse bu %35 evet ancak olur.

Ne Mutlu Türküm Diyene
    kardeş sorun çamur atma degil ben şahsen chp li degilim ama chp nin var olmasını istrim siyasi denge için gerekli

siz şu an kendi bindiginiz dalı kesiyorsunuz yarın öbür gün çamur atacak chp olmayacak .....sabret bakalım
    bunuda kaybedeceksiniz

16 nisanda çıkacak sonucu avrupadaki ülkeler dahi anladı

ama bu kez kayıp büyük olacak bunu sizde biliyorsunuz ama çok geç kaldınız

16 nisana bir şey kalmadı görecez kim hayel görüyor bekleyelim
    Son düzenleme : murat191919; 12-04-2017 saat: 01:24.
    keyyy

Sayfa 594/774 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •