Sayfa 597/1032 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Bu akşam yaptığı konuşmada sayın CB ekonomik savaşta asla pes etmeyeceğiz dedi. Sizce bu söylemlerin ardından rahibim salıverilme olasılığı nedir? TH üstad kağıdın en ince ayrıntılarıyla ilgili emsalsiz bilgin ve benzersiz yorumların var. Bizler rahibe çok takıldık ama sen bu konuyu hiç kaale almıyorsun nedir yorumun?

Elinize saglik.

O kadar sitem ediyoruz yonetime. Onlar olmayinca bu hale getiriyorlar forumu iste.

3. Haber programının birinde Abdulkadir selvi rahip Brunson bana göre serbest brakılacak dedi. Bu adamdan pek haz etmesemde fikirleri tamamen hükümetin fikirlerini yansıtıyor..

Oteki bankalara gore daha saglam durdu bugun. Papaz beklentisidir herhalde. Ama goruldugu gibi eksideydi hep.

Tacirler 2 milyon lotu 6.76 ile aldi. Ertesi gun tam not indiriminden once hepsini 6.79'dan satti.

Nerden haberleri oluyor bu adamlarin? Ya da 1 gunde ne degisti, ne bekleniyordu?

Bugun de 6.10'dan geri aldi 2 milyon lotu.

5.  Alıntı Originally Posted by htekay76 Yazıyı Oku
    Haber programının birinde Abdulkadir selvi rahip Brunson bana göre serbest brakılacak dedi. Bu adamdan pek haz etmesemde fikirleri tamamen hükümetin fikirlerini yansıtıyor..
    Acaba ters manyel mi yapılıyor? Sayın CB Amerika ile ilişkileri düzelteceğiz diyor. Bu akşamda ekonomik savaşta asla pes etmeyeceğiz diyor. Ben hala AYM kararı ile iş biter diye umuyorum. Bu kadar tantanadan sonra 12 ekimde tüm dünyanın gözü burada iken asla bırakmazlar papazı...

6.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Acaba ters manyel mi yapılıyor? Sayın CB Amerika ile ilişkileri düzelteceğiz diyor. Bu akşamda ekonomik savaşta asla pes etmeyeceğiz diyor. Ben hala AYM kararı ile iş biter diye umuyorum. Bu kadar tantanadan sonra 12 ekimde tüm dünyanın gözü burada iken asla bırakmazlar papazı...
    AYM kararı duruşmadan önce beklenmiyor. Ama burası Türkiye

7.  Alıntı Originally Posted by htekay76 Yazıyı Oku
    AYM kararı duruşmadan önce beklenmiyor. Ama burası Türkiye
    Bende onu diyorum. Almanya ya gönderilen Türk asıllı gazeteci gibi... Cuma gecesi karar, cumartesi sabah Abbas yolcu, pazartesi ortalık süt liman... Olmaz mı? Neler gördü bu gözler... yargının kararı kim ne diyebilir?

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Bende onu diyorum. Almanya ya gönderilen Türk asıllı gazeteci gibi... Cuma gecesi karar, cumartesi sabah Abbas yolcu, pazartesi ortalık süt liman... Olmaz mı? Neler gördü bu gözler... yargının kararı kim ne diyebilir?
    Bunu gosterecek hissenin fiyati. Oyle birsey gostermiyor maalesef.

Sayfa 597/1032 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •