Onemli Gunler Banner
Sayfa 6/33 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 261 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ALTIN.S1 - Darphane Altın Sertifikası

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    viopta yazdık çzdik biraz 6 milyon lot tebden aktıf alış gırılmıs...66 milyon tlılık yuvarlak hesap...su anda alan kiş 1.8 milyon zararda 11,15 fiyatına göre??? ilginç vesselam..tabıı dıger kademelerde ne kadar aldı bılmıyorum..belkı daha az zarar olabilir..ama çok mantıklı bır alıs degıl..ons fıyatı bellı?
    Laki çizmiştir bunu
    Ruhunu biliyorum adamın
    Ya monacoda ya çalifornia kasabasındadır şu an

2. Net aktif değer 10.87 şu an tam bir fiyasko,bir işinizde düzgün olsun badem kardeşler
    Böyle bir enstrüman çıkartıyorsan arzı 5 ton altınla kısıtlı tutamazsın manipülasyona davetiye çıkartmış olursun

3.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Net aktif değer 10.87 şu an tam bir fiyasko,bir işinizde düzgün olsun badem kardeşler
    Böyle bir enstrüman çıkartıyorsan arzı 5 ton altınla kısıtlı tutamazsın manipülasyona davetiye çıkartmış olursun
    buradaki altın fiziki teslim olanaklarınıda barındırdıgından zaman içinde, sanal altın fiyatlarından biraz daha yukarda fiyatlanabilir diye düşünüyorum
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ESLU Yazıyı Oku
    Yanılıyorsun.
    Ekranda gördüğün rakam hayal ürünü.
    Hiçbiryerden 1088 den alamazsın. Belki anca satabilirsin.
    1 tela fark olur çarşıda merkezde. yani çekirdeğe yaklaştıkça alım satım makası iner. kapalıçarşıda 1080 e alır 1081 e satar. uzaklaştıkça makas açılır. silivri' de 1065 e alır 1095 a satar gibi düşün.....
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. laki şu petrole bak bir grafik at
    Zarar ancak petrolden çıkarsa çıkacak
    Ser 1/2 eridi, 2022 de
    ..

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    macit baba , balığa açılır gibi borsaya açılılır mı hiç ? dur bakalım bir inceleyelim petrolü.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7. bekliyorum üstat,,
    saygılar,,
    ..

Fark 28 kurusa cikti. Madem piyasa yapiciligi yapmayacaksan niye piyasaya suruyorsun. Gldtr zgolda döndü iş. Şu an gldtrden gidip almak bundan daha makul duruma döndü bir anda

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/33 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •