Sayfa 61/1002 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    günaydın arkadaşlar..

Günaydın Sayın radyolog.

Soldaki

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,024
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Günaydın Sayın radyolog.

Soldaki
    Topuksuz olandır diyorsunuz

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    OLAYA BAKIN
    DÜN ZİRAAT YATIRIM.
    ŞİRKET HABERLERİ

Eczacıbaşı Yatırım Holding (ECZYT, Nötr): Şirketin Yönetim Kurulu hisse başına brüt 0,2200TL kar payı dağıtım teklifini Genel Kurul onayına sunmaya karar vermiştir. Teklif edilen hak kullanım tarihi
    28.04.2021'dir. Son hisse kapanış fiyatına göre temettü verimi %2,2 olarak hesaplanmaktadır.
    DÜN HALK YATIRIM
    Eczacıbaşı Yatırım Holding (ECZYT, Nötr): Şirket, brüt hisse başına 0,2200000 TL’lik kar payı dağıtım teklifinin Genel Kurul’a sunulmasına karar verildiğini ve teklif edilen nakit kar payı hak kullanım tarihinin 26 Nisan olarak belirlendiğini açıkladı. Buna göre, temettü verimliliği %2,2’ye işaret ediyor.
    BU GÜN ZİRAAT YATIRIM
    Eczacıbaşı Yatırım Holding (ECZYT): Şirketin kar payı dağıtımına ilişkin dün yer verdiğimiz haberde temettü tutarı sehven yanlış yazılmıştır. Doğru temettü tutarı aşağıdaki gibidir:
    Yönetim Kurulu hisse başına brüt 1,2400TL kar payı dağıtım teklifini Genel Kurul onayına sunmaya karar vermiştir. Teklif edilen hak kullanım tarihi 28.04.2021'dir. Son hisse kapanış fiyatına göre temettü verimi %2,2 olarak hesaplanmaktadır.
    Şimdi soru şu. İKİ YATIRIMIDA TEK KİŞİ Mİ YÖNETİYOR?
    Ülke tek kişide

Bir konuda tartışıyorum birileriyle

3 farklı nikle aynı cevap geldi.

Ve bak bak hepimiz aynı düşünmüşüz dediler.

Kopyalayıp yapıştırıyorlar.

Sorgulama yok.

Zorlanınca başka bir adım zorlanınca başka bir adım bu böyle devam ediyor.

Örnek eğitim.

yani CUMHURİYET yıkılana kadar uğraşacaklar.

Andımzı,T.C,Ne MUTLU TÜRKÜM Diyene,ATATÜRK

Tek diyeceğim trilyonlarca saydırma en çokta MİLLİYETÇİ geçinenler'e orada o kararın altında yada yanında duranlara.

Haram zıkkım olsun verdiğim oylar Bahçeli

Konuşmakla bağırmakla olmaz bu işle tavrın net olmalı.

Bu durumda onlarla birliksin.

TÜRK MİLLETİ UYAN
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    '' her kasap dükkanından yarım kilo kıyma alınıp, yerli ve milli ekonomik model için kullanılmasına.. ''

twitterdan
    Kasap'mı kaldı.

Burada yok.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. Değerli Konut Vergisinin yüzde 90.5'i İstanbul'dan

15 Ocak 2021 tarihinde, 31365 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Değerli Konut Vergisi kapsamında, ülke genelinde, toplam 9 milyon 569 bin TL tahsilat yapıldı. Bunun yüzde 90.5'i, İstanbul'dan elde edildi.

İstanbul İstatistik Ofisi
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Topuksuz olandır diyorsunuz
    Topuktan önce;
    Sandalyede rahat oturmuyor, arkaya yaslanmamış, bacaklar tam çapraz değil hemen fırlayıp kalkmaya hazır, gülümsemiyor.
    Aklı, dikkati başka yerde, yerdekinde
    Bence tabii
    Son düzenleme : alyel; 17-03-2021 saat: 11:07.

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz: "Tüketicilerimizi, sektörümüzün sürdürülebilir ve rekabetçi yapısını korumak için akaryakıtta tavan fiyat kararı aldık"

EPDK Başkanı Yılmaz: "Akaryakıt fiyatlarında 17-20 kuruş indirim olacak, kimse tavan fiyattan bir kuruş pahalı satamayacak"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 61/1002 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •