Sayfa 610/814 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. [QUOTE=Selocan100;2085189]f) KAP’ta yayımlanan son yıllık bilançosunda, toplam özsermaye/sermaye oranı dikkate
    alındığında özsermayesi negatif olan ortaklıklardan, varsa sermaye artırımı/azaltımı ile ilgili
    sürecin saklı kalması kaydıyla, toplam özsermaye/sermaye oranı üzerinden yapılacak
    hesaplamalara ilave olarak, ihraççılar tarafından talebe bağlı olarak aktiflerin rayiç değerlerle
    yeniden değerlenmesinin yapılması durumunda da toplam özsermaye/sermaye oranının yukarıda
    belirtilen eşiğin altında kalmaya devam etmesi,

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QU
    SELOCUM BU FİRMANIN KAPANMASININ VE YA KOT DIŞANA ATILMASININ TRNSK YE BİR KARI VAR MI? BU DURUMDAN FİRMANIN VEYA SAHİPLERİNİN NASIL BİR KARI OLABİLİR.. OLAN KY YE Mİ OLDU SEN YETKİLİ BİR ARKADAŞA BENZİYORSUN

2.  Alıntı Originally Posted by minezede Yazıyı Oku
    ben de okuduğumun yalancısıyım.. Yada polyannayım
    nerde okudun arkadaşım bilgi verirmisin

3.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    biri spk ya sorsun ..
    soru : kotadan atılınca kanunen geri dönüş yollu varmı??
    boş örnekler vermeyin lütfen
    belgeli konuşalım
    dedigim gibi ben biyerde bulamadım

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    selocan kota dönüş var onu biliyoruz mine hanımın dediği gibi bilançolarla başvurulup geri dönüş istenecek madde 28 de bu açık gereksiz yere minizede kafa karıştırıyor belge varsa koysun ortaya

4.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    selocan kota dönüş var onu biliyoruz mine hanımın dediği gibi bilançolarla başvurulup geri dönüş istenecek madde 28 de bu açık gereksiz yere minizede kafa karıştırıyor belge varsa koysun ortaya
    abi bende onu diyorum .. belge nerde ..
    kotaya geri gelme yönergesi olmalı ..ben bulamadım daha.. aramaya devam ediyorum ..
    bilgisi olan paylaşsın

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    nerde okudun arkadaşım bilgi verirmisin
    hisse.net te bu yazıları okuduğumuz bölümün başında sarı kutunun içine alınmış alanda yazılan bilgi

6. selocan al sana bu linkten madde 28 i bul orada geri dönüşü göreceksin

http://www.borsaistanbul.com/docs/de....pdf?sfvrsn=30

7. ezbere kimse bir şey yazmasın ortaklar zaten sıkıntılıyız lütfen anlayışlı olalım

8. buldum iyisiniz

(2) Kotta kalma koşulunu kaybeden sermaye piyasası araçları Yönetim Kurulu kararı ile
    Borsa kotundan çıkarılır. Kottan çıkma koşulları saklı kalmak kaydıyla, bu maddenin 1 inci
    fıkrasının (a) bendinde yer alan şart nedeniyle kottan çıkarılan sermaye piyasası araçları, ortaklık
    ya da ihraççının söz konusu kamuyu aydınlatmaya aykırılığın giderildiğine ilişkin tespitin
    yapılması koşuluyla, bu Yönergedeki diğer kota alma hükümlerine tâbi olmaksızın Yönetim
    Kurulu tarafından belirlenecek tarihte, (b) bendi nedeniyle kottan çıkarılan sermaye piyasası
    araçları ise bu Yönergede yer alan kota alma şartlarının tamamının sağlanması halinde tekrar kota
    alınabilir.

Sayfa 610/814 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •