Sayfa 633/1032 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Bu arada kaldırma bankası patlamış... taban serileri mode on

Alıntı Originally Posted by htekay76 Yazıyı Oku
    Nereden biliyorsunuz. Vebal almakta nede heveslisiniz. Çıkar yada çıkmaz birşey biliyor gibi yorum yapmayın.
    Benimde bu konuda bir fikrim var elbet. Lakin vebalden korkarım.
    Arkadasim adamda dunyanin mali var. Cikmasini o da ister. Gorusu boyle elindeki bilgilerden cikardigi. Senin de fikrin ne ise yaz. Cocuk degiliz ki hicbirimiz, hepimizin kendi fikri var.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Arkadasim adamda dunyanin mali var. Cikmasini o da ister. Gorusu boyle elindeki bilgilerden cikardigi. Senin de fikrin ne ise yaz. Cocuk degiliz ki hicbirimiz, hepimizin kendi fikri var.
    Hocam kimsenin birşey bildiği yok hangi elindeki bilgilerden çıkarmış. Lafım sana değildi niye cevap verdin anlamış değilim. Nokta.

Alıntı Originally Posted by htekay76 Yazıyı Oku
    Hocam kimsenin birşey bildiği yok hangi elindeki bilgilerden çıkarmış. Lafım sana değildi niye cevap verdin anlamış değilim. Nokta.
    Cevap verilmesini istemiyorsan yazmaman gerekli. Arkadas fikrini soylemis hepimizin yaptigi gibi. Sen de onu "vebal" almakla itham etmissin. Benim de dedigim herkes burda datayi sentez etmeyi biliyor, kendi kararini veriyor. Yoksa hepimiz bir sekilde vebal altinda kalirdik, cunku hicbir seyi tutturamadik ki. Hissenin fiyati ortada.

Senin de gorusun varsa yaz okuyalim.

5.  Alıntı Originally Posted by htekay76 Yazıyı Oku
    Nereden biliyorsunuz. Vebal almakta nede heveslisiniz. Çıkar yada çıkmaz birşey biliyor gibi yorum yapmayın.
    Benimde bu konuda bir fikrim var elbet. Lakin vebalden korkarım.
    Elbette bilmiyor, mesela ben de tam tersi görüşteyim, adam çıkacak diyorum birkaç kez yazdım, buna göre de pozisyon aldım.
    Veriler paylaşılıyor zaten ve bunlar sık değişmiyor. Başkalarını etkileriz diye korkup yorum yazmayacaksak yazacak pek birşey kalmaz geriye. Okuyup geçin takmayın. Buraları okuyup başkalarının yorumlarından etkilenecek insanın zaten hiç forumlara bakmaması daha iyi olur.

Mesela eylül ayı enflasyonu açıklanmadan önce bloomberg uzmanların tahminini açıklıyor, üç falan bekliyorlardı ve veri beklentilerin iki katı geldi, tüm uzmanlar şişti. Bu iş böyle.
    Yarın ne olacağını da bir hakim biliyor, belki biraz da eşine dostuna falan çıtlatmıştır

Bravo pilavli. %17 calisman guzel tuttu.

Citi alima geldi ama onu da malladilar 6.98'den.

1 milyon lot daha aldi. Alip da satmayan bir Citi var simdilik son hafta.

8. munbicte abd ile ortak egitim calismalari baslamis...burunson icin erdogan topu yargiya atti...3 yil sonra ikk bu ay cari fazla geldi(bunda dolar rallisi sonrasi hammadde kullanim kapasitesi ve ithal yan urun talebindeki dusus mevcut)...trump kendi atadigi fed baskanina deli diyor dolarda gevseme istiyor ....bir yandan suudlularla gerginligimizin artmasiadina jeopolitik amac guden kabasaba bir istihbarat suud operasyonu var(arkaplanda israil projesi algisi uyaniyor bu bilincli desifre operasyon cekiminde)...enflasyon hesap paketi icindeki 50 kalem urune 2 ay %10 iskonto yapilarak aylik enflasyonun teknik eksi verme ayarlamasi cekiliyor...gibi gibi gibianlicaniz her hafta farkli hikaye bu piyasalarda NET lafiyla yorum cekmek gülünç ��
    burunson icin en musbet beklentim ev hapsinin kalkmasi fakat yurt disi yasagi; enis berberoglu durum gibi...durusmalar devam edebilir...itiraz olmassa davada karar da olabilir...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 633/1032 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •