Sayfa 635/1024 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    halkbankasında yanlıs kurdan satıs yapılmıs dıye bır soylentı var .6 yerıne 3 yazılmıs .
    Halkbank açıklama yapmış zaten, itiraf etmiş olayı:
    https://mobile.twitter.com/Halkbank/...041202694?s=19

2.  Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    Halkbank benzeri olay ING de de olmuş.!!
    Onunki 4,89 satış imiş...
    Twitter da rastladım ekran görüntüsüne.!!!
    ING olayı trollük gibi
    Ben olay esnasında ING internet bankacılığından kontrol ettim, kurlar normaldi

Paylaşılan ekran görüntüsü başka bir siteye ait, muhtemelen o site ile alakalı bir konu, şu anda da ING kurlar hatalı orda:
    https://dovizborsa.com/banka/

olay sadece halkb de olmuş sanırım güncellemeyle alakalı bir durum altında buzağı aramaya gerek yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bu siteden döviz alınabiliyor mu ?

sanal olarakmı ?
    ben bilmiyorum sanımrım 2 ekranı yanyana koymuşlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben bilmiyorum sanımrım 2 ekranı yanyana koymuşlar
    Alınamıyor

6. Halkbank’ta ucuza dolar satıldı
    Halkbank’ta ucuza dolar satıldı
    Dün akşam saatlerinde Halkbank'tan ucuza dolar ve euro satıldı. Bankada doların fiyatı 4 TL'nin altında, Euro'nun fiyatı ise 4.5 TL'nin altında gösteriyordu. Halkbank durumun sistemsel bir arızadan kaynaklandığını söyledi. Saat 23:30 sularında kurlar normale döndü.

Kur dalgalanmalarına Halkbank sitesinden döviz kurlarını takip edenler şaşkınlığa uğradı. Sitede dolar 4 TL’nin altını, euro ise 4.5 TL’nin altını gösterdi. 23.32 itibari ile dolar kuru serbest piyasaya yakın seviyesine döndü.

Alan oldumu arkadaşlar ben yeni gördüm başkanım sen almışsınır 😊😊

Güncellemeye inanmıyorum. Var altında buzağı. Acele gerçekleştirmeleri gereken bir operasyon oldu bu. Operasyon anına denk gelen halkın aldığı doları geri alıp olayı kapatıyorlar. Başka kimler aldı, bankada ne kaldı ne bileceğiz. Hesap sorun bakalım kime soracaksınız. Kim denetleyecek. Bu olay da böyle kapanıp gidecek. Olmaz denilen her şey mümkün artık.

8.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    ne kadar yanlış iş varsa yapmak için yarışıyorlar adeta. millet bankacılık sistemine uğramasın diye yol yapıyorlar resmen.
    Yok hocam işin aslı öyle değil yok hata mata hepsi hikaye aldatmaca burnuma pis kokular geliyor bir yerde okumuştum bie iki bankayı satacaklar diye belki zarar etti ayaģına olur mu olur.

Sayfa 635/1024 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •