Sayfa 638/1024 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Olur mu aksi bir şey zaten ! Ülkede hukuk guguk dediysek o kadar da değil be ! ulan burası dingonun ahırımı ! Sosyal medya çoğunlukla işin mokunu çıkarıyor. O laki o fiyatlardan birilerine işlem yapıldı hepsi geri alınır , geçmişte hazine bonosu piyasasında buna benzer bir işlem yapmıştık bir saat sonra merkezden aradılar o işlemde hata olmuş iptal ediyoruz dediler.
    Valla bence o kadar be Umutabi. Beni delirttiler zaten. Hep komplo teorilerine çalışıyor aklım. Mesela aynı saatte İNG de aynı kur sorunu olmuş ya. Teorim şu; Operasyonun başarılı olması, bu sistemsel hataydı yalanına sığınmak için İNG'yi ortak ettiler suça.
    Siz bakmayın bana ben sıyırdım sayelerinde böyle düşünüyorum ama. Ben değil düşündürtenler utansın.
    Burası maalesef artık dingonun ahırı.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Olur mu aksi bir şey zaten ! Ülkede hukuk guguk dediysek o kadar da değil be ! ulan burası dingonun ahırımı ! Sosyal medya çoğunlukla işin mokunu çıkarıyor. O laki o fiyatlardan birilerine işlem yapıldı hepsi geri alınır , geçmişte hazine bonosu piyasasında buna benzer bir işlem yapmıştık bir saat sonra merkezden aradılar o işlemde hata olmuş iptal ediyoruz dediler.
    Halk bankasında yapılan skandal başka bir ülkede olsa idi.!!
    Kıyamet kopardı.!!
    Genel müdür hemen istifa eder.!!
    Veya görevinden men edilirdi.!!
    Boşuna yazmıyoruz.!!
    Bunlar ölü soyucuları.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Halk bankasında yapılan skandal başka bir ülkede olsa idi.!!
    Kıyamet kopardı.!!
    Genel müdür hemen istifi eder.!!
    Veya görevinden men edilirdi.!!
    Boşuna yazmıyoruz.!!
    Bunlar ölü soyucuları.!!!!
    Haksızlık hırsızlık yolsuzluk almış başını gidiyor. Zaten güven yok şu Halkbank olayının zamanlamasına bakın. Gelin de iyiniyetli düşünün. Sistemsel hata bıdı bıdı bıdı

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Güncellemeye inanmıyorum. Var altında buzağı. Acele gerçekleştirmeleri gereken bir operasyon oldu bu. Operasyon anına denk gelen halkın aldığı doları geri alıp olayı kapatıyorlar. Başka kimler aldı, bankada ne kaldı ne bileceğiz. Hesap sorun bakalım kime soracaksınız. Kim denetleyecek. Bu olay da böyle kapanıp gidecek. Olmaz denilen her şey mümkün artık.
    Aynen katılıyorum dövizlerini peşkeş çektiler
    Batan geminin malları misali
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Şu Elmas'a da çok kızdım. Kaos yaratıp kahkaha atılıyormuş. Bu tür davranışları yapmaya ak çomarlar bayılır ancak

1 yıldan daha önce mirastan kalan betonu ucuzuna (komisyoncuya göre) elden çıkardım. Komisyoncu `abi ucuz sattın` falan dedi önemli değil sen kafanı yorma alan kazansın dedim. Komisyoncu ( eski tanışık birisi, benimle aynı yaşlarda) süzme reis ve AKP` li `abi şu başkanlık olsun bak işler nasıl düzelecek, istersen bekle sonra satarsın` bile dedi o kadar yani. Geçenlerde yine konuştuk,` Mehmet efendi nasılsın, işler güçler nasıl, bak senin reis başkanda oldu herhalde acayip düzelmiştir dimi `? diye sordum, bilmem dalga geçtiğimi anladı bilmem anlamadı ama DIŞ GÜÇLER falan deyince hadi Mehmet hayırlı işler, bol kazançlar diye kapadım telefonu. Ben o gün itibariyle ele geçen parayla dibine kadar Dolar alıp attım sağlam bir kenera , para bügün itibariyle sattığım betonun iki katı ediyor diye abartmayayım ama en az yarısı kadar daha fazla Tl eder , üstelik o betonu şimdi aynı fiyata satılığa çıkarsam dahi mümkün değil satamam , adam 0.91 kredi kullanıp almıştı. Ülkem için üzülüyorum tamamda ülkemin tekrardan huzura bir şekil düzlüğe çıkması bunların akıllanmasıyla olacak o akıllanmada ne yazık ki BETER olmadan mümkün değil gözüküyor. KURUNUN YANINDA YAŞ da yanacak mı ? Maalesef EVET...

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Bankaların içi boşaltılmış durumda.!!
    Büyük çoğunluğu batmış durumda.!!
    Orta vadeli programı yazıp piyasaya sunamıyorlar.!!
    Ne yazacaklar.!!!!???
    Kişi başına düşen milli gelir 2018 beklentisi 6000$
    2019 da 4000 $
    2020 de 3000 $
    2018 sonu enflasyon % 40
    2019 sonu enflasyon % 70
    CRASH Tüm HIZIYLA otobanda.!!
    Kaos tüm HIZIYLA otobanda.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Bak başkanlık sistemiyle yönetilen Venezuela'da halk ekonomik kriz yüzünden göç etmeye başladı. Adım adım aynı şeyleri yaşıyoruz. Herkes göç edeceği ülkeyi seçmeye başlasın.
    Elmas bu kaos bu kahkaha sana

Sayfa 638/1024 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •