Sayfa 64/1024 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben kendimle ilgili birşeyleri şikayet betmem genele yönelik şikayetlerim çoktur
    Ben de fazla genel daldigimdan, ahali ayaga kalkiyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Attığınız ilaç resimlerinin ilerde fitilini kullanmamak icin.... Bana s....r cekeceginize az olaya geniş perspektiften bakın...

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. BİR YERLERDE REFAH PAYLAŞILIYORMUŞ !!!!

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    o adisyona seneye bakmanı tavsiye ederim (türkbüKü, alaçatı örnek yerler) zira ben marketten aldığım bazı ürünler için biriktiriyorum, gerçek enflasyonu görmek için

5. Bayburt'un nüfusu 80.000 .Türkiyenin nüfusu en az ili. 2 milyon kişi kapasiteli havalanı. Bu havaalanı için yurtdışından borç alınacak. Malum müteahhite 20 sene kar etme garantisi verilecek. Sonra ekonomi çökünce de ABD batırdı )

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    türk devletinin yaklaşımı art niyetli türk devleti güçsüze sırtlan, güçlüye koyun oluyor..

yabancı parasını getiriyor fakat t.c devleti asla yabancıya kazık atmaz/atamaz.. hatta yabancının ister yatırım olsun, ister sıcak para şeklinde ÇOK KAZANMASI İÇİN HER TÜRLÜ OLANAĞI SAĞLIYOR.

ama iş gurbetçi ye gelince değişiyor, gurbetçi iyi niyetli olarak ülkesine dövizi getiriyor, devlet gurbetçinin iyi niyetine bakmıyor. bu güçsüz diyor sırtlan gibi yemeye çalışıyor.

bosporos, sen dövizini bozdun bu ülkenin hazine bonosunu aldın ,, noldu ? bi anlat.. hatta anlatma boşver ;)
    sizin yorumlarınızı art niyetli olarak görüyorum, ne şiş yansın ne kebap

7. Ekim sonu gelse de 25 milyar Euro'luk dünyanın en büyük havalimanı açılsa da, bir uçsak, bir uçsak...

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Çarşı 6.60

Bankalararası 7.02

Acaba neden ?
    Yastık altı piyasaya giriyor.İster trollerin etkisi,ister siyasete güven,ister hızlı yükselişten kar beklentisi,ister alttan almak için trade etme diyebilirsiniz.Sebebini bilmiyorum ama 50 yıldır yastık alında saklananların dahi bugün günışığı görmesi söz konusu oldu.
    Güne, alınan tedbirlerin ne olduğunu görerek başladık.Herkes görmedi tabi,denk gelenler görmüştür.Bir panik havası yaşanmadığı görülünce de tedbirlere gerek kalmadı ve bunun sonucu yastık altındakileri bozdurmakla alakalı güven geldi.Cuma günkü dalga bugün gayet başarılı atlatıldı.Tabi muhtemelen bu dalgalanmada ne kara paralar aklanmıştır kimbilir.
    Günü kurtarma konusunda başarılı bir milletiz,bundan dolayı pek endişe taşımadım.Gelecek hakkında da karnemiz hep aynı.Büyük bir çoğunluk hesap kitap yapmak yerine deneyip görmeyi tercih edecektir,bu nedenle her şey mecburen olacağına varır.

Sayfa 64/1024 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •