Sayfa 64/536 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 4287 madde; 505 - 512 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sn. Asu sizi burada görmek ne güzel, en son Sise'de beraberdik, hoş geldiniz, ayağınız uğurlu gelir belki.
    Tahtacı al-satçı tayfaya çalışmaya devam ediyor, her gün 3-5 lira oynuyor, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez atasözü aklıma getirdi her nedense.
    Selam bawer
    Eski tarzıma döndüm, bfren ve benzer 3 hisse daha aldım attım kenara, eggub de var içlerinde, yoğunluk bfren, elime para geçtikçe her fiyattan alıyorum, yıllar önce kent kaçırdım, geçen sene ise pkent kaçtı, her ikisini de aldım ama heyecandan tutamadım artık hedef koydum, bakmıyorum bile.
    Seni gördüğüme sevindim buralarda, demek ki doğru yerdeyim, bu arada belirtmek isterim fikir ve yorumlarına her zaman saygı duymuşumdur
    Evren umarım tüm iyilerin sesini duyar ve yanında olur

2.  Alıntı Originally Posted by asu Yazıyı Oku
    Selam bawer
    Eski tarzıma döndüm, bfren ve benzer 3 hisse daha aldım attım kenara, eggub de var içlerinde, yoğunluk bfren, elime para geçtikçe her fiyattan alıyorum, yıllar önce kent kaçırdım, geçen sene ise pkent kaçtı, her ikisini de aldım ama heyecandan tutamadım artık hedef koydum, bakmıyorum bile.
    Seni gördüğüme sevindim buralarda, demek ki doğru yerdeyim, bu arada belirtmek isterim fikir ve yorumlarına her zaman saygı duymuşumdur
    Evren umarım tüm iyilerin sesini duyar ve yanında olur

Küçük sermayeli ve karlı şirketleri çok severim, Eggub 20'lerden beri takibimde, ara ara çıksam da genelde varım.
    Bu aralar çok baskı var tahtada, takip etmeden beklemek daha iyi, 5-10 lira oynadığı oluyor bazen.
    Bol kazançlar dilerim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Şahsen hep kıyasladığım Jants tavana yapıştı, bizimki yine oyun peşinde, liman boş mu gencolar.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şahsen hep kıyasladığım Jants tavana yapıştı, bizimki yine oyun peşinde, liman boş mu gencolar.
    Çocuklar oyunu sever.
    Daha büyümedi bu tahtacı.
    Bizden ekmek istiyor.
    Acidım ona.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Çocuklar oyunu sever.
    Daha büyümedi bu tahtacı.
    Bizden ekmek istiyor.
    Acidım ona.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkes büyüdü bir tek bu çocuk kaldı, gitsin lunaparkta kendine oynasın.

6. Bu hisseyi alanlar belli ki ,ne aldığını bilen bilinçli yatırımcılar. Bu tür yatırımcıları alevere dalavereyle korkutamazsınız, gerekirse ekran kapatır, hisseyi unutur gene de beleşe mal vermez. Üç beş kişiyi yıldırsa 5-10 kişi yeni gelir. ON milyon sermaye bugün bir mahalle marketinin sermayesi, kimi neyle kandıracaklar.. Durmak yok toplamaya devammm

7. Kısa da bu bölgeden çıkmamız lazım...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

8. valla ilginç,bunlar zarar falan gösterecekler galiba.tahtacı mal kaptırıyorsun hisseyi buralarda tutarak,aklın yerindemi...

Sayfa 64/536 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •