Sayfa 664/996 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Mehmet Sevki Guest
    bugün abd teslim olacak galiba bize beyaz bayrak sallayacak.. biat edecek bize diyet ödüyecek gidişat öyle puhahahahaha

2. bimas ve eregl bugün dermansız..
    bankalar ve koçlar gayretlii ama yetmez
    tcell devreye girmeli !!

ayrıca #PalaMakasıKapa

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    bas bas bagırıyorum burda haftalardır 2 cent bıle olamadı daha endex dıye...

20 senelık ortalama 3 cent... tepesı 5 cent... hadı tepesını gectım, ortalamasına cıksa zaten %50'den fazla yolu var daha...
    Dolardaki enflasyonu ve Türk şirketlerinin üretim gücündeki büyümeyi eklemediniz ama...

20 senede (üretimsel olarak) neredeyse hepsi ikiye katladı.

4.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    valla bunlar varken 5 cent de gordu...
    benım oraya gıder gıbı bır ıddıam yok, o stockgeneratıon'ın hedefı... ama gelecek 2 senede 3 centi goremez de dıyemem... kendı donem ortalamaları orası zaten... 2019'a kadar 3 centı gormedıgımız sene yoktu 15 senedır...

lakın bunlar kaldıkca nomınal bazda zaten daha cok yolu var, orası kesın...
    yahu, öyle 2-3 sene sonrası için fal açanlara bir tarafımla gülüyorum sadece...2019 başında da 140-150 binler havada uçuşuyordu..sonra 90 bin altında eller ayaklar titriyordu.

bizim gibi ülkeleri geçtim, öyle bir dönem yaşıyoruz ki, gelişmiş ülkelerde bile 1 yıllık projeksiyon zor..6 aylık dönemleri baz almak lazım.

yoksa 5 centi bence de göreceğiz, ama 2025 mi olur 2028 mi, orasını zaman gösterecek.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Danayı elinden kaçırırsan n'olcek...
    Hiç düşündün mü....
    NÖBETÇİ AYU...
    Parolayı sorup bacağından furirsam önce çaresiz kaçar mı ?..

6.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Dolardaki enflasyonu ve Türk şirketlerinin üretim gücündeki büyümeyi eklemediniz ama...

20 senede (üretimsel olarak) neredeyse hepsi ikiye katladı.
    onları eklemeden zaten carmıha gerıyorlar short24'te...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Mehmet Sevki Guest
    Arkadaşlar vob vs. bu işi neden yapmamalısınız.

Anlamadığınız bilmediğiniz iş.. Terside olabilir di... ne oldu...

iş çok büyük.. REUTER ile ortaya bir haber yapıldı.. Teknik olarak 137 bin etrafı abcd hedefi vardı + itki sonu gibi gözüküyordu.. Sonuç haber yalan birşey çıkmadı. haber ile tekniği birleştirip olabilir diyen teknikçi şuan herşeyini kaybetti.. ısrar ederse farklı şeyler olursa hayatını kaybeder..

8. stopsuz devam eden var mı işlemlere..

Sayfa 664/996 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •