Sayfa 665/993 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolar 5,80 hedefine doğru hızla ilerliyor.
    Sonra uyarmadı demeyin.
    yesil sogana dikkat demistim bugün
    ben ne alirim ne de satarim alanada satanada hayirlisi olsun

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    çırak banami diyorsun
    bunu derken nasdak -1,22
    Al o zaman daha bekleyecekmisim

Fed konustumu film izliyorum bakamadim

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    yarın bizim borsaya da çakarlar tahminimce. globaldeki amirallere verdikçe veriyorlar azar azar.
    Bizim borsa globalden ayrisiyor uzun suredir

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolar 5,80 hedefine doğru hızla ilerliyor.
    Sonra uyarmadı demeyin.
    VAKBN için yarın alış yapmayı düşünüyorum.3,5 kadar da alış için parasını ayırdım. Banka hisselerinin dışındaki hiç bir hisse bana sıcak gelmiyor.
    KRDMD de yıllardır çok iyi çalışıyor. Onu bir banka ile evlendireyim diyorum da olmuyor bi türlü. işe beraber gitsin gelsinler diye TSKB yi aldık anlaşamadılar.
    Bakalım VAKBN ile anlaşacaklar mı.
    Bu seferde tutmazsa ekim ayının sonunda bi tane bankayı barındırmam artık. ABD yi yeniden keşfetmeye çıkarız..

6. 24 Eylül 2021'e kadar beklerim sorun yok diyenler
    Ana para koruma garantili 2 yeni fon var
    Akporftföy
    1.si APK 43--Gümüş ve Altın Borsa Yatırım Fonu Sepeti

2.si APK42--Alphabet Inc., Amazon.Com Inc., Facebook Inc., ve Microsoft Corp. ortaklık hisse senetlerinin eşit ağırlıklı bulunduğu sepet fonu

Fonlara 17 Eylül 2020-- 28 Eylül 2020 tarihlerinde Akbank Mobil, Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden ya da Odeabank A.Ş. ve Burgan Bank A.Ş. üzerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    VAKBN için yarın alış yapmayı düşünüyorum.3,5 kadar da alış için parasını ayırdım. Banka hisselerinin dışındaki hiç bir hisse bana sıcak gelmiyor.
    KRDMD de yıllardır çok iyi çalışıyor. Onu bir banka ile evlendireyim diyorum da olmuyor bi türlü. işe beraber gitsin gelsinler diye TSKB yi aldık anlaşamadılar.
    Bakalım VAKBN ile anlaşacaklar mı.
    Bu seferde tutmazsa ekim ayının sonunda bi tane bankayı barındırmam artık. ABD yi yeniden keşfetmeye çıkarız..
    Hisseyle uğraşacağınıza alın 4-5 tane fon.
    Rahat edersiniz

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    24 Eylül 2021'e kadar beklerim sorun yok diyenler
    Ana para koruma garantili 2 yeni fon var
    Akporftföy
    1.si APK 43--Gümüş ve Altın Borsa Yatırım Fonu Sepeti

2.si APK42--Alphabet Inc., Amazon.Com Inc., Facebook Inc., ve Microsoft Corp. ortaklık hisse senetlerinin eşit ağırlıklı bulunduğu sepet fonu

Fonlara 17 Eylül 2020-- 28 Eylül 2020 tarihlerinde Akbank Mobil, Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden ya da Odeabank A.Ş. ve Burgan Bank A.Ş. üzerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.
    iyi de adrenalin i nereden temin edeceğiz. bu fon bizi pasifize eder. kimlik bunalımı başlarsa napıcaz. çok tejhlikeli bence

Sayfa 665/993 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •