Sayfa 667/1032 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku

666 nolu sayfanın size ve hepimize uğur getirmesini diliyorum....
    Sagolasin sn. civan. Duzeliyor gibi durumlar yavas yavas.

Anketimiz Burda: http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=29774

2. Rica etsem izfas aracı kurum dağılımını atabilirmisiniz ... Anlık.... Teşekkürler...

Attim sn. Mehmet.

Aman, yamuldu bu da hemen.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sagolasin sn. civan. Duzeliyor gibi durumlar yavas yavas.

Anketimiz Burda: http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=29774
    Vize krizinde elindeki THY leri 8300 den kaptıran bir yatırımcı olarak

HALKB tahtasında bu dönemde olan hareketleri o zamanki THY tahtasında olanlara benzetiyorum

inşallah hedefimizde kısa vadede aynı rakamlar olur....

(ayrıca Tayyip in nasıl inatçı biri olduğunu bildiğimden ve HALKB a hiç ceza kesilmemesi konusunda ki ısrarını da okumuşluğumdan kapalı kapılar ardında yapıldığı herkese aşikar olan malum gizli anlaşmayla da HALKB a bir ceza gelmeyeceğini düşünüyorum)
    Son düzenleme : civanmert; 16-10-2018 saat: 16:19. Sebep: anket için nacizane bir görüş olarak ilave...
    Duhul: Feb 2004

Alıntı Originally Posted by civanmert Yazıyı Oku
    Vize krizinde elindeki THY leri 8300 den kaptıran bir yatırımcı olarak

HALKB tahtasında bu dönemde olan hareketleri o zamanki THY tahtasında olanlara benzetiyorum

inşallah hedefimizde kısa vadede aynı rakamlar olur....

(ayrıca Tayyip in nasıl inatçı biri olduğunu bildiğimden ve HALKB a hiç ceza kesilmemesi konusunda ki ısrarını da okumuşluğumdan kapalı kapılar ardında yapıldığı herkese aşikar olan malum gizli anlaşmayla da HALKB a bir ceza gelmeyeceğini düşünüyorum)
    Umarim dedigin gibi olur sn. civan. Artik tamamen politik bir olayin cozulmesini bekliyoruz. Bakalim guclu tutan OFAC mi Hakan Atilla mi.

Meri 7.30'un altina birakmadi, 3 milyona cikti. Ama bu sefer de geldi Meksa 2 milyon lot verdi (oteki bacagi mi acaba?).

6. 666 kademeler çok ilginç sende farkettin mi? Aşağı doğru toplayım 3 kademe yukarı toplu satış yazıyor, bunu mükerrer yapıyorlar. Mal mı topluyorlar silkeleme mi yapıyorlar Allah bilir. Tek doğru tahtada tuhaf birşeyler dönüyor...

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    666 kademeler çok ilginç sende farkettin mi? Aşağı doğru toplayım 3 kademe yukarı toplu satış yazıyor, bunu mükerrer yapıyorlar. Mal mı topluyorlar silkeleme mi yapıyorlar Allah bilir. Tek doğru tahtada tuhaf birşeyler dönüyor...
    Benim tahminim yabancilarin yavas yavas ilgisi olusacaktir. Suralardan dokulenler dokulsun gibi bekleniyor. Simdilik pek alip tutan yok Garanti'den baska (Son zamanlarda Yapi Kredi ve Finans da tutu). Otekiler aldiklarini veriyor (Citi 6 milyon lot almisti, 3 milyonunu Verdi yarim milyon yarim milyon her gun).

Kene (BGC) de satisa geldi simdi. Hay bin Kunduz.

Kene ta ne zaman 8.30'dan 3 milyon lot almisti. Onlari veriyor her kademeye. Zehirli cikti emdigi kan.

Sayfa 667/1032 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •