Sayfa 67/309 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 529 - 536 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. İmtiyaz her şey değil.ve dava mahkeme SPK bunun hiç birşeye yaramadığı gösterecek nasıl ceza yediler ise durum daha kötü olcak saz ekibine ytd

2. fabrika kuruyorsun 5 yıl sonra kara ,para kazanmaya geçiyor .evleniyorsun 9 ay sonra çocuk oluyor .10 yaşına kadar ne emekle büyütüyorsun .tavuk yumurtanın üstünde 21 günde çıkıyor 45 günde eti yenecek duruma geliyor .bag dikiyorsun üzümü 4 yıl sonra hatta 6 yılında tam anlamı ile para getiriyor .kolay para kazanma yok sabır acıdır ..ytd

3. pasif müdahil olmak için son 3 hafta sayın arkadaşlar ytd

4. kara kara düşünen haci maho çözüm bulamadı mahkeme bekleyecek .has elçinde demişti ya mahkeme bitsin bakarız işallah mahkeme 4 yıl sürer kılını oynatamazsın nasıl olsa 1.600 avro borç bana tememttü gibi cebimde farz et mahkeme bizi haksız buldu benim lotum ge gene kalcak kalsın ölene kadar bırakmazsam adiyim siz ne kadar adi iseniz ben sizden yüz kat adi olcam size karşı ytd sakın beklmeyin uzlaşma falan bir adım atarsam size en adi insanım mahkeme bitecek mahkeme ,hakim ne derse o olcak ytd

5. burdan aldın şurdan sattın bu hakimin izleyecegi yol degil .siz birleşmeye gittiniz beceremedinz.satışa gitttiniz sonuç yok .her şeyiniz üçkagıt sibel hanımın dedigi gibi kurula neden gelmiyor gtmü yemiyor dedi bayan olarak çıtınız çıkmadı .şimdi iyi dinle haci maho faliyete geçmemem bana yarar geçersende eyvallah derim amma sen bilin başka seçenegin kalmadı satış yapamazsın benim hissemi satlıga çıkaramazsın dava biter eyvallah faliyetin yok .birleşme millete diyorsunuz tekrar baş vuracaz telefonda kayıt almış arkadaşın biri sakın büyük suç siz kolay birleşmeden başka şansınız yok ..yanlız 10 tl ky verirsen 13 milyon lot ben sana takasa toplar karşılklı imza atarız para herkesin hesabına geçer seninde hesbına lot geçer yok oyle hisseyi baskıla 24 milyon lotun var imtiyaz hariç dagınık takasta kıim b,lir kimler var adamı koymuşsun başına 1 dakkada emir yaz emir sil cebde cop yapıp duruyor adını biliyorum kendinide tanıyorum boşuna çapanız .boşa kürke çekersiniz bu tahtada ytd

6. bana mesaj atmış sigarayı bırakdım her gün anelt alıyorum ytd

7. Biraz daha açar mısın hocam bu pasif müdahil durumunu. Bakın ky nin menfaatine bir şey varsa beraber yapalım. Zaten gerekli şikayetlerde bulunduk. Adamların da suçlu ve art niyetli olduğu ortada. Bu adamların peşini bırakmayıp bizlere vermek istedikleri zararı fazlasıyla çıkartalım derim. Dava mı açılacak? Açılan davaya mı katılacağız? Bizim lehimize olan ve zararımızı karşılamaya olan her şeye varım. Kendi aranızda polemik yaşamanızın faydası yok. Boşa polemik yapmayın. Menfaatleriniz çakışıyorsa bilemem tabii. Fakat gelin ortak menfaat çerçevesinde bu adamlara toplu atak yapalım. 1 lotu dahi olanlar davaya katılsın gerekirse. Bu organize suç örgütü denebileceklere karşı en güzel cevabı verelim. Benim 1000 lotum var. Sizin gibi büyük lot sahiplerinin yanında devede kulak olabilir fakat ne derseniz dahil olurum. Zaten gerekli şikayetleri bizzat kendim yaptım ve daha da olacak.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by itsme Yazıyı Oku
    Biraz daha açar mısın hocam bu pasif müdahil durumunu. Bakın ky nin menfaatine bir şey varsa beraber yapalım. Zaten gerekli şikayetlerde bulunduk. Adamların da suçlu ve art niyetli olduğu ortada. Bu adamların peşini bırakmayıp bizlere vermek istedikleri zararı fazlasıyla çıkartalım derim. Dava mı açılacak? Açılan davaya mı katılacağız? Bizim lehimize olan ve zararımızı karşılamaya olan her şeye varım. Kendi aranızda polemik yaşamanızın faydası yok. Boşa polemik yapmayın. Menfaatleriniz çakışıyorsa bilemem tabii. Fakat gelin ortak menfaat çerçevesinde bu adamlara toplu atak yapalım. 1 lotu dahi olanlar davaya katılsın gerekirse. Bu organize suç örgütü denebileceklere karşı en güzel cevabı verelim. Benim 1000 lotum var. Sizin gibi büyük lot sahiplerinin yanında devede kulak olabilir fakat ne derseniz dahil olurum. Zaten gerekli şikayetleri bizzat kendim yaptım ve daha da olacak.
    Değerli arkadaşım 350 TL lik hisse için bu kadar yazı yazman bile israf. Olsa olsa zararın 150-200 TL. Gündelik yevmiye... Hiç enerjini boşa harcama, yazık. İlla yapacaksanız da zaten gerekeni yapmışsınız. Başka da yapacak bir şey yok. Davayı açanlar kazanacak, açmayanlara hiç bir şey verilmeyecek diye bir hadise yok. Yanlış bir yönlendirme yapıyor bazıları. Hukuki veya ticari açıdan birçok yanlışı var. Kottan atılsa dahi, "Sadece dava açanlar hakkını alacak." diye bir algı yaratılıyor. Çoğu komedi ama alıştık. İdare ediyoruz.

Yukarıda şunu yazmış. "yanlız 10 tl ky verirsen 13 milyon lot ben sana takasa toplar karşılklı imza atarız ."

Yahu sana kim yetki verdi beni ya da başkalarını temsil etmen için. Sen kendini ne sanıyorsun. Tüm KY lerin temsilcisi misin. Bu ne özgüven bu ne ego. Bendeki lotun yarısı kadar hissesi var, kalkıyor benim adıma karar veriyor. Kendi kendine çok gaz vermişsin. Ayakların bir yere bassın. Eksik kalsın senden gelecek fayda. Benden de haklarımdan da uzak dur. Biz biliriz hakkımızı nasıl savunacağımızı.

Rıdvan kadar zarar vermeye başladın bize. Yalan yanlış bilgilerle 7/24 mesaj yazıyorsun. İnan Rıdvan Bey daha sempatik geliyor artık.

İkide bir bana bir şey teklif etmeyin anlaşmam, hakim karar versin falan diyorsun. Diyorsun da; kimsenin sana bir şey teklif ettiği yok. Ben yönetimle görüştüm. Dikkate aldıkları da yok. Dava açtın diye ah vah dedikleri de yok. Açtın mahkemeni artık konu hukuken adalet mekanizmasına girdi. Oradan devam edeceksin ne yapacaksın. Buradaki yazdıklarının onda birini söyle mahkemede hadi bakalım. Görelim hakim sana kaç dakika dayanacak.

Herkese faydalı olmak istiyorsan eğer. Artık ağzına gelen kelimeleri dikkatlice seçmelisin. Süzgeçten geçirmelisin. Şekerin yükseldiğinde yazmamalısın. Ortamları germemelisin. Bahsettiğin Rıdvan Bey ve yöneticiler bu blog da yoklar. Haberleri de yok. Yani kendin çalıp kendin oynuyorsun ama bize de zarar veriyorsun. 20 adet uzun vadeli, 30 adet de kısa vadeli hissem var. Bazen bunların forumlarına giriyorum. Beni bir tek sen geriyorsun. Diğer yerlerde (kottan atılanlarda bile) bile birlik var. Sakinlik var. Hak arama var.

Burayı artık manipüle etme. ZARAR veriyorsun KY ye.

Sayfa 67/309 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •