Sayfa 68/205 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1635 madde; 537 - 544 arası.

Konu: DENIZ - Denizbank

DENİZ aylık takas

2. Ruslar denizbank ı 2012 de 3,5 milyar dolara almışlar.Şu anki piyasa ederi 6 milyar dolar.Acaba kaça satılacak önemli olan o.Ama bizim için önemli olan riske girmeden iyi bir yerden çıkmak...Daha gideri varmı yokmu görecegiz.

3. Çıkan çıktı kardeşim bundan sonra ekrana bakmak akıllıca değil kendimce belirlediğim fiyat hisse başına 4 $ sanırım dolar zirvesi 4.7xx
    4 yeter bana o zamana kadar tutunabilirsem şükrederim dayanayıp bakıyor kaptırıyoruz malı
    Bol kazançlar
    Ytd

4. Dolar bazında çok küçük bir rakam değil 6 yıl olmuş

5. Fakat halka açık oranı çok düşük çiftrakamlara gelmesi işten değil.

6.  Alıntı Originally Posted by hknktn Yazıyı Oku
    Ruslar denizbank ı 2012 de 3,5 milyar dolara almışlar.Şu anki piyasa ederi 6 milyar dolar.Acaba kaça satılacak önemli olan o.Ama bizim için önemli olan riske girmeden iyi bir yerden çıkmak...Daha gideri varmı yokmu görecegiz.
    17 lirayi gormus 2012 de simdi kac olur acaba

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Piyasada az hisse senedi var diye illa afaki fiyatlara gidecek diye bir durum yok bence.Bilinen bir sektör bankacalık.Belli rasyoları var..
    Banvitl veya Beyaz gibi gider kimse diyemez.Gitmez de diyemez.İsteseler herşey olur borsada.Benim kanaatim zor.Ha keşke olsun birlikte kazanalım.Her zaman kanaatten yanayım.

8. Somut bir haber gelirse önümüzdeki hafta çift haneli rakamlara zaten gelir ama güvensizlik var sanki yoksa cuma günü çok rahat çift haneli rakamlara ulaşırdı..

Sayfa 68/205 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •