Sayfa 684/940 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 7515 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Bu sefer olmadı. Filler tepişirken ayak altında gezmemek lazım. Ezilebiliriz. ��
    Ytd
    Zaten umutlu değildim çünkü rakamlarla konuşurum genelde...Heyecan katalım dedim ama olmadı... Sağlık olsun ne diyelim...
    Yazdıgımız seviyeler önemli...

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Zaten umutlu değildim çünkü rakamlarla konuşurum genelde...Heyecan katalım dedim ama olmadı... Sağlık olsun ne diyelim...
    Yazdıgımız seviyeler önemli...
    Sayın prof hocam, adınızın hakkını veriyorsunuz, nokta atışı rakamlarınıza hayran olmamak elde değil. Allah cc sizden razı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Sayın prof hocam, adınızın hakkını veriyorsunuz, nokta atışı rakamlarınıza hayran olmamak elde değil. Allah cc sizden razı olsun.
    Estağfurullah...
    Teşekkür ederim... Hepimizden inşallah
    Sizlerde şimdiye kadar çok güzel paylaşımlar yaptınız...
    Bundan sonrada aynı şekilde bekliyoruz
    Ama şunu herkesin iyi bilmesi gerekir ki...Her söylediğimiz veya her analizimiz gerçekleşecek diye bir şey yok... Çünkü çizgilerin ötesinde bir çizgi (spek) vardır herzaman... Zaten hepimiz uyarıyoruz ytd. diye...
    Hani iyi bir aşçı der ya, kendi yemediğim yemeği başkasına yedirmem diye...
    Bizde yorumladığımız hisseleri almasak iyi demiyorumz zaten...
    Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Estağfurullah...
    Teşekkür ederim... Hepimizden inşallah
    Sizlerde şimdiye kadar çok güzel paylaşımlar yaptınız...
    Bundan sonrada aynı şekilde bekliyoruz
    Ama şunu herkesin iyi bilmesi gerekir ki...Her söylediğimiz veya her analizimiz gerçekleşecek diye bir şey yok... Çünkü çizgilerin ötesinde bir çizgi (spek) vardır herzaman... Zaten hepimiz uyarıyoruz ytd. diye...
    Hani iyi bir aşçı der ya, kendi yemediğim yemeği başkasına yedirmem diye...
    Bizde yorumladığımız hisseleri almasak iyi demiyorumz zaten...
    Y.T.D.
    Ağzınıza sağlık sayın Prof hocam, söylediklerinize aynen katılıyorum. Ama şunu unutmamak lazım, filler tepişirken derken ağa babalar- aracı şirketler al-sat yaparken ky panik yapabiliyor.
    Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Hocam vaktiniz varsa alkim ile deva ya bakabilir misiniz?

Ceyreksel bazda en yüksek kârlarini elde etmelerine rağmen inatla bir hareket olmadı iki hissede.

Sabırla ve inat ile tutacağım. Kademeli satıp kademeli alıyorum ama şu siralar hiç hareket yok.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    Birkez daha yazmıştım ; Ben en çok,en çok kar açıklayan hisselerden zarar ettim zamanında(uzun yıllar önce)...
    İşte bekleni gerçek kuralı...
    DEVA ; 23.78 kapanış...
    DİRENÇ ; 24.34 - 25.20...
    DESTEK ; 23.16 - 22.58...
    Daha önce de ; 25.20 direncini vermiştim yaptı ve geçti...Destek olarak çalışmadı... Şimdi iki destekte önemli... Özellikle ; 22.58...
    Yukarıda ; 25.20 kanal direncini tekrar geçmesi şart...Umarım geçer, geçer desteklerse ; 27.80 kanalına girer tekrar...
    Yani dediğim gibi temel olarak kar açıklamış ama başka bir beklenti bekliyor artık...
    Y.T.D.

6. İyi akşamlar Bayadır takip ediyordum yazmak istedim. Acaba mümkünse adese değerlendirebilir misiniz?

7. ALKIM ; 13.97 kapanış...
    DİRENÇ ; 13.97 - 14.82 - 15.42 - 15.88...
    DESTEK ; 13.97 - 13.50...
    Yukarıda ; dirençler normalde sağlam olmakla beraber ; 15.88 kanal direnci sağlam geçilirse ve desteklerse ; 18.26 kanalına girer... Bu kanal biraz daha hareketli olabilir... Girerse ara dirençleri yazarız...
    Öncelikle yukarıdaki ara ve kanal direnci takip...
    Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Birkez daha yazmıştım ; Ben en çok,en çok kar açıklayan hisselerden zarar ettim zamanında(uzun yıllar önce)...
    İşte bekleni gerçek kuralı...
    DEVA ; 23.78 kapanış...
    DİRENÇ ; 24.34 - 25.20...
    DESTEK ; 23.16 - 22.58...
    Daha önce de ; 25.20 direncini vermiştim yaptı ve geçti...Destek olarak çalışmadı... Şimdi iki destekte önemli... Özellikle ; 22.58...
    Yukarıda ; 25.20 kanal direncini tekrar geçmesi şart...Umarım geçer, geçer desteklerse ; 27.80 kanalına girer tekrar...
    Yani dediğim gibi temel olarak kar açıklamış ama başka bir beklenti bekliyor artık...
    Y.T.D.
    Bizim borsa sizin dediğiniz gibi işliyor. Ona yapacak bir şey yok.

Bu arada 25 leri iki kere geçti 26 ları gördü ama her seferinde sağlam bastılar. Orada ufak trade yaptım.

Karlılığını artırarak yola devam edeceğini düşündüğüm için tutmaya devam.

Teknik seviyeleri ile ilgili verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, iyi akşamlar.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 684/940 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •