Sayfa 695/899 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Şimdi sorun şu. Hastalık var genel kurulu işi zor . Yaz mevsimi ve hastalık dolayısıyla ücra yerlerde olan yatırımcılar var ki internet ve ekipman sıkıntısı olabilir. E bir de bu hisselerin yatırımcılarından bilgisayarı işi zayıf olan emekli amcalar da var .
    Bunu çok daha basit bir hale geimtirmeliler aslında.

Aracı kurumlar talimat alıp gerçekleşirmeli aslında. İrade beyanının önünde hiçbir engel olmamalı.
    soda fiyatını borsada 10 yapsınlar. çıkmak isteyen piyasadan çıksın. beklemek isteyen 1.16 ile şişeye geçsin beklesin. en kolayı

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    soda fiyatını borsada 10 yapsınlar. çıkmak isteyen piyasadan çıksın. beklemek isteyen 1.16 ile şişeye geçsin beklesin. en kolayı
    Keşke. Bu hissenin 10 lirayı geçen sene görmesi gerekirdi . Ben kendi adıma 10.58 den satarsam zarar etmeden çıkmış oluyorum. Ne kar ne zarar .

3.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    hayır tabi ki.

e imza alacaksınız.
    Kurula katılmak için kullandığımız program bu değil mi? Yanlış programı mı indirdim?

Buradan indirdim.

https://egk.mkk.com.tr/egkweb/

eimza.jpg

4.  Alıntı Originally Posted by totembe Yazıyı Oku
    Kurula katılmak için kullandığımız program bu değil mi? Yanlış programı mı indirdim?

Buradan indirdim.

https://egk.mkk.com.tr/egkweb/

eimza.jpg
    evet bu.
    e-GKS Uygulaması

eimza ile giriş yapıcaksınız

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Şimdi sorun şu. Hastalık var genel kurulu işi zor . Yaz mevsimi ve hastalık dolayısıyla ücra yerlerde olan yatırımcılar var ki internet ve ekipman sıkıntısı olabilir. E bir de bu hisselerin yatırımcılarından bilgisayarı işi zayıf olan emekli amcalar da var .
    Bunu çok daha basit bir hale geimtirmeliler aslında.

Aracı kurumlar talimat alıp gerçekleşirmeli aslında. İrade beyanının önünde hiçbir engel olmamalı.
    Yorumuna katılıyorum Arkadaşım aynen kullanan var kullanmayan var...birde yurddışında olanlar var mesala ben yurtdışındayım e imza nasıl alıcağım Türk hattın olması gerekmiyormu e devlet şifresi almak için ve girmek için ? Yoksa e imza farklımı Oluyor ? Benim bunlara ulaşmam imkansız nasıl olacak bende şerh düşürmek istiyorum..?? Yani aracı kurumlarına yetki verilse bizim adımıza iyi olur diye düşünüyorum...dediğiniz gibi yaşlısı var anlayanı var anlamayanı...umarım bu konuya yardımcı olur yetkililer....

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Yorumuna katılıyorum Arkadaşım aynen kullanan var kullanmayan var...birde yurddışında olanlar var mesala ben yurtdışındayım e imza nasıl alıcağım Türk hattın olması gerekmiyormu e devlet şifresi almak için ve girmek için ? Yoksa e imza farklımı Oluyor ? Benim bunlara ulaşmam imkansız nasıl olacak bende şerh düşürmek istiyorum..?? Yani aracı kurumlarına yetki verilse bizim adımıza iyi olur diye düşünüyorum...dediğiniz gibi yaşlısı var anlayanı var anlamayanı...umarım bu konuya yardımcı olur yetkililer....
    Süreç netleşince, yazarız ilgili yerlere . Şimdiden yazmak anlamsız. Belki vazgeçerler belki tahta o fiyatlara çıkar her şey olabilir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    evet bu.
    e-GKS Uygulaması

eimza ile giriş yapıcaksınız
    E- imza sadece sisteme giriş için mi lazım? Sonrasında neler yapılıyor, daha önce katıldın mı, adım adım ne yapılacağını anlatan bilgi kaynağı var mı acaba ?

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    E- imza sadece sisteme giriş için mi lazım? Sonrasında neler yapılıyor, daha önce katıldın mı, adım adım ne yapılacağını anlatan bilgi kaynağı var mı acaba ?
    e imza senin sen olduğunu doğruluyor. giriş anahtarı. daha sonra açık oturum varsa baglanıyorsun. eşleşiyor. daha sonra orda izliyorsun. işte oylamalar yapıyorsun evet hayır. lotun kadar oy hakkın var

Sayfa 695/899 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •