Sayfa 698/997 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Sn. Doktor sağol da, bunlar imkansızı istiyorlarlar, yani cebe sığacak olanı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,829
    alibabadan alırsan, bir o kadar da vergi çıkar BABA olarak..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    alibabadan alırsan, bir o kadar da vergi çıkar BABA olarak..
    Turkiyede az satılan veya bulunmayan şeylerde, Babayı görsekte buna da şükür.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sn. Doktor sağol da, bunlar imkansızı istiyorlarlar, yani cebe sığacak olanı!
    Hehe tabii ben alibaba malibaba vergi bilmem o yüzden özgürlük iyi değil, unutturuyor bazı şeyleri :D
    Buna şirket web sayfasında completely portable demiş valla. Heralde aranılan özelliklere sahip olanlar arasında en ufak ve kalitelisi bu. Markası Cumminalisons .
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,829
     Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Hehe tabii ben alibaba malibaba vergi bilmem ]
    1 Haziran 2019 tarihinden itibaren alınan karar gereği alt limit olmaksızın satın aldığınız her ürün için vergi ödemek durumunda kalacaksınız. 5 liralık sipariş bile verseniz gümrük vergisi ödemek zorunda kalacaksınız.

malı indirimli alsanız bile, gümrük memurları gerçek değeri üzerinde BABA yapıyorlar..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    1 Haziran 2019 tarihinden itibaren alınan karar gereği alt limit olmaksızın satın aldığınız her ürün için vergi ödemek durumunda kalacaksınız. 5 liralık sipariş bile verseniz gümrük vergisi ödemek zorunda kalacaksınız.

malı indirimli alsanız bile, gümrük memurları gerçek değeri üzerinde BABA yapıyorlar..
    E bu doğrudur hocam zatende devlet benim BABA değil. Bizim burda ana var, tacına kurban
    Ytd

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    E bu doğrudur hocam zatende devlet benim BABA değil. Bizim burda ana var, tacına kurban
    su 150 si yabanci kisi olan 200 kisilik Turkiyedeki sirketi merak ettik ama hala ogrenemedik

Nedir bu devlet sirrimi?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    su 150 si yabanci kisi olan 200 kisilik Turkiyedeki sirketi merak ettik ama hala ogrenemedik

Nedir bu devlet sirrimi?
    Okuman yazman yok mu ?

Diyorum ki seni muhattap almıyorum. Benim yazılarımı alıntılama, cevap yetiştirmeye çalışma. Hergün tekrarlayalım mı alzheimer mısın yoksa kafan mı almıyor? Hiçbir soruna cevap vermiyorum, çok meraklıysan ara bul her konuda gevşek gevşek konuşacağına...
    Ytd

Sayfa 698/997 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •