Sayfa 699/1223 İlkİlk ... 1995996496896976986997007017097497991199 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

sermaye hareketleri şu anda serbest. isteyen istediği yere parasını götürür..nasıl sorgusuz sualsiz getirebiliyorlar, isteyen de çıkarabilir.. aksi takdirde ekonomiyi çökertirsin..

aptal aptal konuşan trollere bakmayın siz, işlerine gelmedi mi "vatan haini" derler.. en büyük vatan hainliği gerçeklerin ortaya çıkmaması için bilinçli biçimde uğraşan ve millet bundan zarar görecekken kral çıplak demeyenlerdir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    hani DANIŞMA masaları ve bankoları vardır. ne için vardır onlar bir şey sormak ( bilgi almak, öğrenmek vs. ) için.
    ama ülkemizde danış- MA diyorlar yani arkadaşım allahını kitabını seversen bana danış-MA yanlış anlıyorsunuz danış-MA şimdi buradaki trollere diyorum arkadaşım yala-MA lütfen yala-MA
    Şu lafı yaza yaza bi yalama oldunuz farketmeden hehehe amma yazıyo hehehe dayı devam et iyi yalama yazıyıyon. işi öğrenmişsin. ma ları koyu yazmışsın yeni ekol muhalif yalama arrkadaş yeter da yalamayın artık. iiyice yalama oldunuz yalaya yalaya....Yalak lazım mı abi hani şu ineklerin önüne koyuyorlar ya bi koli göndereyim yalama taşı
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

3. Adam o kadar kör o kadar yalamaktan beyni sulanmış ki

Sana Ne damadın atanmasından diyor

Bence burada moderatörlere iş düşüyor

Belli insanlar burada paralı çalışan

Bu insanlara izin verdikçe kalite düşüyor

Adamlar o kadar saçmasapan yaZıyor ki

Forum da saçma bir hal alıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
     Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    (+) GAP olacak ve sürecek diyorsun.

Dolarda da KOÇ'un dediği gibi önce 4.50, sonra 4.20 olur diyorsun yani.

Bu konuda seninle hem fikir değilim.
    kim kucaklayacak abi o kadar malı ?

mecbur çalkalayacaklar..

Dolar/TL kuru da,

önümüzdeki hafta için ; Dolar endeksinin kendi görüntüsünden sebep biraz gevşeyecektir içeride

ama bu gevşemenin

hükümet politikası ve ekonomik başarı ile falan alakası olmayacak tabi ki yani.. ))

kişisel beklentim bu şekildedir ağbey..

5. ''Aşağıdaki yazıyı bir arkadaşım paylaşmış bugün..O günleri yaşıyan biri olarak aynı şeyi ben de hep düşünmüştüm,bu adamlar nasıl bir numara cevirdiler diye....biz bu coğrafyada hala " orucu ne bozar'cennete nasıl gidilir" le uğraşırken bizim bilim kurgu dediğimiz herşey çoktan gerçek oldu ..yeni dünya gerçeklerinin farkında olmayan, savaşların hala silahla kazanılacağını zanneden dünyada bizim gibi kafayı tek bir konuya takmış birkaç ülke kaldı maalesef.. ..
    Adnan Oktar’ın sağ kolu olan Oktar Babuna’nın olmayan hastalığını bahane ederek 160 bin kişiden topladığı kan ve ilik örneğini bir servet karşılığında yabancı ajanlara sattığı ve bu yolla Türk insanının gen haritasının çıkartılarak GDO’lu ürünler ve tohumlar vasıtası ile genlerimiz ile oynanabileceği konuşuluyor. ''
    devamı https://www.facebook.com/can.soydan....56340306632976
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku
    kim kucaklayacak abi o kadar malı ?

mecbur çalkalayacaklar..

Dolar/TL kuru da,

önümüzdeki hafta için ; Dolar endeksinin kendi görüntüsünden sebep biraz gevşeyecektir içeride

ama bu gevşemenin

hükümet politikası ve ekonomik başarı ile ile falan alakası olmayacak tabi ki yani.. ))

kişisel beklentim bu şekildedir ağbey..
    Sen bilirsin, ama benim sayımlar halen borsada kısa vade dip görülmedi diyor.

Dolarda da üçgen yukarı kırıldı, dün gece.

Pazartesi sabah herşey belli olur.

Daha kötüsünü söyleyeyim. Eğer kabine açıklandıktan sonraki düşüş yeni bir megatrendin başladığı yer ise( Kırılımlar ELLIOT'ta 3. dalgaların başladığı yerdir) o zaman büyük bir AYI piyasasına girdik demektir. En az 2-3 yıl sürer.
    DUHUL : 1999

7. Şimdi madalyonun öbür yüzü var ..

Akp hükümeti bence Amerika Ve İsrail güdümündedir .

Bu hep böyle olmuştur .

Çünkü Adamlar ne istese yapmaktadırlar .

S400 filan hikaye .

Şimdi ekonomik durum çok kötü.

Acil tedbirler alınmaZsa durumu kabul edip ülke çökmeye gidiyor

Bu durumda akp hükümeti 2 seçenek var

1. Kaçacaklar , bırakıp gidecekler

2. Acı reçeteyi halka içirip , yapısal tedbirlere el atacaklar, durumu düzeltmeye çalışacaklar

Hangisi

8. BENCE 81 milyonun ekonomisine guvenmekten başka şans yok. İktidar hata yaptı, şöyle etti, bunu dedi lafları ve güvensizlik had safhada Fakat ülkesine güvenmeyen bir kaoscu grubun goygoylari ile buralardayiz yıllardır. Bunu da unutmamak lazım. Ülkemiz güçlüdür. Birçok ülkeden daha fazla nüfusa sahip olduğu gibi birçok ülke ekonomisinden de büyük ekonomiye sahibiz.

Şimdi yazıyı okuyunca beni trollukle suclayacaklara da bir not duseyim. 2002 yilindan beri muhalefet kanadında oldum ama bundan sonra Devlet ne derse ne yqparsa destekcisiyim. İktidar gelir geçer Baki olan Devlettir.

Sayfa 699/1223 İlkİlk ... 1995996496896976986997007017097497991199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •