Onemli Gunler Banner
Sayfa 699/916 ÝlkÝlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 7324 madde; 5,585 - 5,592 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Apple Türkiye’den 3 hafta arayla yeni zam: Tüm ürünlerin fiyatý yükseldi

https://www.birgun.net/haber/apple-t...ukseldi-443223

3 haftada ikinci zam.

2021 yýlýnda bu telefon fiyatlarýndan araba alýnýyordu ülkede.

https://www.arabam.com/blog/danisman...l-otomobiller/

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi kararýný kendisi versin.

2. Dolar her gün gýdým gýdým yükselmeye devam ediyor..

Baskýlanan haliyle anlýk dolar 21,51 tl

yazýyla yazayým bi de

21 lira 51 kuruþ..

Yýllýk enfalsyon enaga göre yüzde 100 lerde, aylýk ise yüzde 7 lerde..

Dolar burdan yani 21,51 kuruþtan sadece yüzde 30 yükselse, zaten 28 lira oluyor yani 30 liraya yaklaþýyor.

dolarda beklentim 22 haziran, merkez bankasý toplantýýsna kadar yükseleceði yere kadar yükselecek.. benim beklentim 24-25 liralar falan ..

Merkez bankasý 22 haziranda faizleri çok yüksek artýrmasýný bekliyrum ve bu faiz artýrýmndan sonra dolarýn düþmesini beklemiyorum .. 22 hazirandan sonra , 25 tl lerde yatay kalmasýný bekliyorum. Bu faiz artýrýmý sadece dolarýn yükselme hýzýný keser ve bi müddet dolarýn yatay kalmasýný saðlar.

Hissedeki Soyguncular... .. ne olursa olsun alacaðýmý almadan çýkmayacaðým bu hisseden , isterseniz 10 sene süründürün hisseyi.

HIRSIZLAR

NOT: Yazdýklarým bilgi amaçlýdýr..Yatýrým tavsiyesi asla deðildir. Herkes kendi
    Son düzenleme : lionnes1; 06-06-2023 saat: 12:29.

3. Böyle bir durumu var...

Eylül sonu Ekimin baþý gibi zirve zorlayabilir tabi bu grafikteki þekilde hareket devam ederse...

Olursa Ekime olmazsa dikine doðru gider.... Haftalýðýda iyi...

Tahminin yatýrýmcýsýný bir kaç kez daha öpmek isteyeceði için daha yüksek zirveleri görecektir. Sonuçta bu hisseye gönül verrmiþ küçük yatýrýmcý adý altýnda bir sürü keriz var...Yolunacak kaz var diyelim... neyse öle iþte anladýnýz siz.

Yazdýklarým Yatýrým tavsiyesi deðildir.Kendi düþüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadýktan sonra kalaný biriktirme deðil , Birikimi ayýrýp kalaný harcamaktýr...

4.  Alýntý Originally Posted by Yýldýz Tozu Yazýyý Oku
    Böyle bir durumu var...

Eylül sonu Ekimin baþý gibi zirve zorlayabilir tabi bu grafikteki þekilde hareket devam ederse...

Olursa Ekime olmazsa dikine doðru gider.... Haftalýðýda iyi...

Tahminin yatýrýmcýsýný bir kaç kez daha öpmek isteyeceði için daha yüksek zirveleri görecektir. Sonuçta bu hisseye gönül verrmiþ küçük yatýrýmcý adý altýnda bir sürü keriz var...Yolunacak kaz var diyelim... neyse öle iþte anladýnýz siz.

Sasanýn 500 bin kiþiyi geçmiþitir yatýrýmcý sayýsý..

Son 5 senede SASA 300 kattan fazla çýktý.. Bu 300 katlýk çýkýþtada Sasanýn yüzbinlerce küçük yatýrýmcýsý vardý , buna raðmen 300 kat çýktý. Sasa 30 kat demiyorum , 300 kat çýktý.. 30 kat ta çok çok iyi bi geitiri ama , Sasa tam 300 kat çýktý.

Çýkarken de neredeyse her hafta takip ediyordum Sasayý çünkü 5 sene önce almak istediðim bi hisseydi ama vazgeçip almamýþtým

Sasa yýllardýr düzenli bi grafikle , düzeltmelerde de sadece yüzde 20-30 yapýp , 5 senede 300 kat çýktý.

Bu hissedeki HIRSIZ yavsaklar her sene aðrý everest daðlarý çiziyorlar.

Hisseyi çýkrarýp,hýzlýca diplerde indirip -diplerde 2 sene süründürmece -sonra yine hisseyi çýkrarýp hýzlýca diplere indirip- sonra yine 2 sene diplerde süründürmece- ...

Döngüleri böyle bu HIRSIZLARIN .

Bunun adý yatýrým deðil , Buna düpedüz SOYGUN , OPERASYON ,AHLAKSIZLIK, ÇETE MAFYACILIK DENÝR.

gerçek mafyalar bile bu HIRSIZLARDAN daha ahlaklýdýr.

Borsada anlýk 5 milyon yatýrýmcý sayýsýna karþýn sadece 500 hisse var ..

yani ortalama her hisseye istatiksel olarak 10 bin kiþi düþüyor. Ve üstüne gittikçe artan internet , sosyal medya , akýllý telefondan hýzlýca internete girme olayý vs kullanýmý da var..

Bu kadar istatiksel olarak her hisseye 10 bin kiþin düþtüðü bir sayýsal istatikte ister istemez "küçük yatýrýmcý" gelecek gidecek çünkü yatýrýmcý sayýsý çok fazla borsa istanbula gelen ...

bu hissede bence fazla yatýrýmcý yok olsa olsa 20-30 kiþi falan vardýr bu hissede.

Mesele yatýrýmcý sayýsýnýn az veya fazla olmasý da deðil ..

Niyet önemli Niyet ..

Bu HIRSIZLAR senelerdir milletin kanýný emdi hala emmmeye de devam ediyor.

Bu HIRSIZLARIN da , pis niyetli , HIRSIZ olduklarý çok açýk.

Son düzenleme : lionnes1; 06-06-2023 saat: 19:00.

5. Baskýlanan haliyle dolar anlýk 22,30 oldu.

Bi de yazýyla yazayým

22 lira 30 kuruþ.

Dolarý bu sene sonu 30 tl civarý bekliyorum demiþtim daha önce..

Bu hýzla giderse dolar, 22 haziran merkez bankasý toplantýsna kadar dolar 30 tl seviyesine gelir. Benim beklentim ise 22 hazirana kadar, dolarýn 25 tl civarý seviyeye gelmesi

Hissedeki Soyguncular... .. ne olursa olsun alacaðýmý almadan çýkmayacaðým bu hisseden , isterseniz 10 sene süründürün hisseyi.

HIRSIZLAR

Son düzenleme : lionnes1; 07-06-2023 saat: 08:56.

6. Baskýlanan haliyle dolar anlýk 22,55 oldu.

Bi de yazýyla yazayým

22 lira 55 kuruþ.

Bu hýzla giderse dolar, 22 haziran merkez bankasý toplantýsna kadar dolar 30 tl seviyesine gelir. Benim beklentim ise 22 hazirana kadar, dolarýn 25 tl civarý seviyeye gelmesi

HIRSIZLAR

7. Baskýlanan haliyle dolar anlýk 22,80 oldu.

Bi de yazýyla yazayým

22 lira 80 kuruþ.

HIRSIZLAR

8. Endeks artý 3... bunlar ise eksi 3 yapýp devre kesti bu yavsaklar, bu HIRSIZLAR ..

Hissedeki Soyguncular., Yavsaklar Ahlaksýz HIRSIZLAR .. .. ne olursa olsun alacaðýmý almadan çýkmayacaðým bu hisseden , isterseniz 10 sene süründürün hisseyi.

Ben batmayý bile göze aldým ulan HIRSIZLAR , ulan Yavsaklar

Son düzenleme : lionnes1; 07-06-2023 saat: 10:27.

Sayfa 699/916 ÝlkÝlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •