Sayfa 70/774 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 553 - 560 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by dobraborsacı Yazıyı Oku
    İşin en kötü yanı ne biliyormusunuz. Bu imansız aracı kurum dün milyon lota yakın alım yapmıştı. Ocaşı kuruyası it soyları. Komisyonlarıda yetmiyor deyyuslara. 4 gündür dana gibi hacim yapmışım. İmansızlar.Tacirler kullanan varmı.Bana hiç sorun çıkatmayan kurum tavsiye edecek varmı arkadaşlar. Bıktım usandım bu imansızlardan. Ulaaa ya elimde yüklü lot olaydı. Hay allahım. Balına grlen olduysa buna benzrr olay paylalsın lütfen özellikle ing menkulde.
    Ben de tam benzemese de bugün şunu yaşadım.dususe başlamak üzereyken yani saat 17:00 sularında , 3,20 de iken ,son bir defa aktif fiyatına bakıp emrime onay verecektim.ama kademe dayanmıyor.bir kısmını 3,16 dan sattım,gerisi gerçekleşmemiş.. sonra devre kesici devreye giriyor.. Bir baktım fiyat 2.93 tü galiba,....biraz sevindim,en azından malın yarısını satıp kurtardım diye...sonra eşleşmelerde alış kısmı 300 bin adeti bulunça tamam dedim bu kadar alıcı varken bu hisse daha da geri gelmez deyip,satilmâyan adetleri iptal Edip , sattıklarımin yerine düşükten almaya karar verdim .2,95 ti galiba yazdım...bu arada başka bir hissemi de satıp onun parası nida ilave ettim...Ama devre kesici süresinde birkaç kademe arttı...15 dakika dolunca fiyat 3 un üzerinde açıldı... Saniyeler içinde 3-5 kademe yukarı Gide Gide paniğe kapılıp 3,22 den alabildim... Anlamışsınızdır umarım 20 dakika icinde üzüntü,buruk mutluluk.heyecan.uzuntu.daha da kaybetme her türlü duygu yu yaşadım....3.16 dan sat. 3.05 gibi alış girmeme rağmen gerçekleşmesin,sonra da 3,22 den yerine koy.sonra da gerilesin.bu arada sattığım gereller aynı fiyatta kapattı..... çok hareketli hisseler de bazen bu durumlar yaşanıyor.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : batık; 19-01-2018 saat: 22:30.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben de tam benzemese de bugün şunu yaşadım.dususe başlamak üzereyken yani saat 17:00 sularında , 3,20 de iken ,son bir defa aktif fiyatına bakıp emrime onay verecektim.ama kademe dayanmıyor.bir kısmını 3,16 dan sattım,gerisi gerçekleşmemiş.. sonra devre kesici devreye giriyor.. Bir baktım fiyat 2.93 tü galiba,....biraz sevindim,en azından malın yarısını satıp kurtardım diye...sonra eşleşmelerde alış kısmı 300 bin adeti bulunça tamam dedim bu kadar alıcı varken bu hisse daha da geri gelmez deyip,satilmâyan adetleri iptal Edip , sattıklarımin yerine düşükten almaya karar verdim .2,95 ti galiba yazdım...bu arada başka bir hissemi de satıp onun parası nida ilave ettim...Ama devre kesici süresinde birkaç kademe arttı...15 dakika dolunca fiyat 3 un üzerinde açıldı... Saniyeler içinde 3-5 kademe yukarı Gide Gide paniğe kapılıp 3,22 den alabildim... Anlamışsınızdır umarım 20 dakika icinde üzüntü,buruk mutluluk.heyecan.uzuntu.daha da kaybetme her türlü duygu yu yaşadım....3.16 dan sat. 3.05 gibi alış girmeme rağmen gerçekleşmesin,sonra da 3,22 den yerine koy.sonra da gerilesin.bu arada sattığım gereller aynı fiyatta kapattı..... çok hareketli hisseler de bazen bu durumlar yaşanıyor.

Aman hocam bu tip sığ hisselerde sakın hırs yapmayın ve kâr cebe yakışır deyip tahta sahibini kızdırmadan uygun yerden çıkmasını bilin. Ben en son vangd da 1, 94 ortalama ile 4 ü görüp satmadım. Sonra düşünce hırs yaptım 3 lerden ve 2, 80 lerden alımlar yaptım. Sanırım malı vermeyip daha da artırınca sahibi kızdırdık çektikce aşağı çekti. Belki fazla beklemedim 1 ayda parayı 2 ye katlamışken sadece 2 günde başa döndük. Sonuç 2, 45 ortalama ile zarar üstüne zarar yazıyoruz. Ben flap ve beyazda hareketin hemen öncesinde flap 3, 30 beyaz 10 iken vardım. Brute girdiler yine satmadım. Baktım ben satmadıkca gitmeyecek sattım ikisi de uçtu gitti. Kısaca şunu söylemek istiyorum. Çok fazla hayal kurup aldığınız hissenin 3-5 kat artacağını sanmayın. Siz hissesdeyken asla bunu göremezsiniz. Tabi ufacık lotlardan bahsetmiyorum. Zaten venet ve bunun gibi sığ hisselerde lotlar sayılıyordur. Doğru yerden alan doğru yerden satmayı da becermeli ve yüksek kârla sattığı hisseye de uzun süre uğramamalı. Ytd

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. iş yatırımın elinde 3.45 ile 2.044.000 lot var.bırakın o düşünsün

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku

Bu tamamen sizin hatanız. Geçmiş olsun. Malesef ben gün içinde 3 ü cizdim ve bekledim ama sistemlerimi bozdular. Al sat butonları sadece safkarda yoktu. Ne tesadüfki tam geldim kitleme açıldı. İmansız kurumun temsilcisi brn alayım dedi. Eşleşmede kaç lot var dedim göremiyorum dedi. İşgillendim. Ee görmeden al sat yapılırmı. Acemiyseniz çok kaptırmayın kendinizi. Aç gözlülük olmuş sizinkisi. Analizdrn anlamıyorsanız al sata bulaşmayın. 3.22 ye geldi hah şimdi ele verecekler deyip. 3.10 dan al sat 5 işlemim var. Zaten tahtanın anasını belledim diye bana bu dümeni yaptılar it soyları.

6.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Aman hocam bu tip sığ hisselerde sakın hırs yapmayın ve kâr cebe yakışır deyip tahta sahibini kızdırmadan uygun yerden çıkmasını bilin. Ben en son vangd da 1, 94 ortalama ile 4 ü görüp satmadım. Sonra düşünce hırs yaptım 3 lerden ve 2, 80 lerden alımlar yaptım. Sanırım malı vermeyip daha da artırınca sahibi kızdırdık çektikce aşağı çekti. Belki fazla beklemedim 1 ayda parayı 2 ye katlamışken sadece 2 günde başa döndük. Sonuç 2, 45 ortalama ile zarar üstüne zarar yazıyoruz. Ben flap ve beyazda hareketin hemen öncesinde flap 3, 30 beyaz 10 iken vardım. Brute girdiler yine satmadım. Baktım ben satmadıkca gitmeyecek sattım ikisi de uçtu gitti. Kısaca şunu söylemek istiyorum. Çok fazla hayal kurup aldığınız hissenin 3-5 kat artacağını sanmayın. Siz hissesdeyken asla bunu göremezsiniz. Tabi ufacık lotlardan bahsetmiyorum. Zaten venet ve bunun gibi sığ hisselerde lotlar sayılıyordur. Doğru yerden alan doğru yerden satmayı da becermeli ve yüksek kârla sattığı hisseye de uzun süre uğramamalı. Ytd

Çok güzel bir örnek Gerçekte bu. Kulağa küpr olsun üstte yazılanlar.

7.  Alıntı Originally Posted by mosyo06 Yazıyı Oku
    iş yatırımın elinde 3.45 ile 2.044.000 lot var.bırakın o düşünsün

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Global işe virmanlamış görünüyor. Pazartesi fişekleme hareketleri olmaz diye düşünüyorum. Kredililer olmayacak, açığa satışçılar yok. Kısmette ne varsa o olsun

8. Hep bu tacirlerin halt yemesi

Sayfa 70/774 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •