Sayfa 75/935 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. 28 senedır parti ve is yonetım bir adım atmaması boyle bir süreçte adım atmayacak sa neden ozınce istifa edip vakfın basına gectı bir seyler degısecek
    Hazine ye devri ile birlikte vakfın para muslukları na sayac takılacak yani her kurusun hesabı sorulacak 28 yıldır hesap soran yok bu acıdan bakın hak vereceksiniz

2. Bu surec sonun da her kurum ısbank ı degil kendi kasasını doldurmaya bakacak devlet hazıneye gelene bakacaksa vakıfta kendi kasasını dolduracak Ama asıl önemli olan devlet degil bu surecten en cok etkilenecek kurum vakıf olacak iste ozaman kurucu ve ımtıyazlılara buyuk gorev dusecektır

3. Son düzenleme : kartopu; 31-10-2019 saat: 18:16. Sebep: yanlış oldu

4. Osmanlı İtibar-ı Milli Bankası

Herkeze ii geceler Osmanlı İtibar-ı Milli Bankası ait 5 adet kurucu hisse senedi vardı bu banka iş bankasıyla bir şekilde ortak edilmiş 2012’de çıkan Sermaye Piyasası Kanunu’nda yer alan ve elektronik ortama geçişte fiziki hisse senetlerini
    Kaydileştirme işlemi yaptırdık iş bankası adına geçiş yapıldı falan filanlar acaba bilgisi olan kimse varmı bu hususta teşekkür ederim şimdiden

5. Red face

Alıntı Originally Posted by alpalsanacr Yazıyı Oku
    Herkeze ii geceler Osmanlı İtibar-ı Milli Bankası ait 5 adet kurucu hisse senedi vardı bu banka iş bankasıyla bir şekilde ortak edilmiş 2012’de çıkan Sermaye Piyasası Kanunu’nda yer alan ve elektronik ortama geçişte fiziki hisse senetlerini
    Kaydileştirme işlemi yaptırdık iş bankası adına geçiş yapıldı falan filanlar acaba bilgisi olan kimse varmı bu hususta teşekkür ederim şimdiden
    İş bankasına kayıt yaptırdınızmı?

5 adet Osmanlı İtibar-i milli hissesi karşılığı olarak ne verildi. Sadece teslim ettiğinize dair belgenizmi var?

( Kahramanmaraşla ilginiz varmı )

Detaylı paylaşım yapabilirmisiniz?

Selamlar
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    İş bankasına kayıt yaptırdınızmı?

5 adet Osmanlı İtibar-i milli hissesi karşılığı olarak ne verildi. Sadece teslim ettiğinize dair belgenizmi var?

( Kahramanmaraşla ilginiz varmı )

Detaylı paylaşım yapabilirmisiniz?

Selamlar

İş bankası na değilde takas banka yapıldı karşılığında belge verildi belgede iş bankasına teslim edildi bizi inkar etmiyorlar kahramanmaraşla ilgimiz var nedrn sordunuz

7.  Alıntı Originally Posted by alpalsanacr Yazıyı Oku
    İş bankası na değilde takas banka yapıldı karşılığında belge verildi belgede iş bankasına teslim edildi bizi inkar etmiyorlar kahramanmaraşla ilgimiz var nedrn sordunuz
    Özel mesaj attım.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by alpalsanacr Yazıyı Oku
    İnkar edecek bir durum söz konusu degil o zaman o bankayı ısbank in ıcıne daıl etmişler ve karsı cıkan banka muduru suikast le olduruldu hersey ısbank İcin yapıldı

hazıneye devri ile bankanın ıcı bosaltılacak imajı veriliyorlar ama kimse de bu banka nasıl bukadar buyudu demiyor herseyın tek sahibi ve tekel in bas mimarı ısbanktır
    Gırdıgı sanayi kollarımda tek uretıcıydı

Sayfa 75/935 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •