Sayfa 76/247 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1974 madde; 601 - 608 arası.

Konu: DENCM - Denizli Cam

1. Sımdı koskaca grup bu sirketı kara gecırecek bır formul bulamadı yaptıgı ış olmuysa baska bı segment kaydıramdılarmı 2015 kar wetmıs 2016 9000000kusur zarar 2017 9 aylıkda 60000000 zarar bıde su pazrlama gıderlerını anlamdım
    şirketı ıyı arastırmıs bırı varsa bılgılerını paylasırsa sevınırım bı arsa muhabbetı olsa zarar zarar aarsa da gıder elden gıbıme gelıyo arsanın hayrıda olmaz

2. Bu hissede küçük yatırımcı yok zaten hisseyi temel anlamda tanıyanda yok gibi ytd...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sn. @Captain7
    hissenin son durumu hakkında ne dersiniz?
    Yatırım yapılası seviyelerde miyiz?
    Bilanço analizi yaptınız mı?

4.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Sn. @Captain7
    hissenin son durumu hakkında ne dersiniz?
    Yatırım yapılası seviyelerde miyiz?
    Bilanço analizi yaptınız mı?
    Sayin Kucukandonyadis Merhaba,

Acikcasi cok fazla forumlarda yorumda bulunmayi, borsayi incelemeyi vs biraktim.

Dencm a gelince. Bilancosunu uzun bir suredir dikkate almıyorum. Bunu daha once de forumda belirtmiştim. Ne zamandan itibaren diye soracak olursaniz. Pasabahce Cam Sanayi A.S nin hakim ortak konumuna geldikten sonraki dönemlerde gelen bir kac bilançoyu da incelemiştim. Sonra zarar arttikca takibi biraktim. Bilanco beklentim yok. Olsa zaten durmam hissede.

Herhangi bir hisse için kimseye yatirim yapin diyemem. Bu ciddi bir sorumluluk ve bu sorumluluğun alinmasini doğru bulmuyorum.

Foruma da acikcasi cok fazla ugrayip yorumlarda bulunmuyorum artik. Ancak elime ciddi haber niteliğinde bir bilgi geçerse tabi ki paylaşmaya calisirim.

4 yildan fazladır bu hisseyi biriktirmeye basladim. Yola cikarken uzun donem dusunmustum. Oyle de gidiyorum... Gecen zamanda enflasyon, vs dikkate alarak hedef fiyatimi yukari çekmem gerektiğinin farkindayim.

Sahis olarak borsa da bu surede cok fazla prim yapan hisseler de var. Bunu da goz ucuyla da olsa görebiliyorum.

Denizli Cam benim için kader de varmis. Otesini sorgulamayi biraktim. Bu durumu da kabullendim. Dolayisi ile buradayım.

Bu ve diğer forumlarda insanlarda gecen sure icersinde spek - spek adamlari gibi kafa karisikliklari da oldu. Benim de başka bir arkadaş ile ayni nick name i kullandigimi iddia etmişti bir arkadaş. Benim de bu tarz dusuncelere sahip olduğum donemler oldu (acaba beni yildirmaya mi calisiyorlar gibi... ).

Bir insanin zekasi; kabaca girdiği sinavlardan aldigi basarilar ile olculuyorsa, ortalama nin ustunde bir zekaya sahip olduğumdan da eminim...

Dolayisi ile biri ya da birileri bir kurgu yapip beni de içine çekmeye calisiyorsa bunu da anlayabilirim.

Genel kurula da gittim gecen yil.. Konusulanlar, salona gelenler, saginiza solunuza oturanlar... Notlarimi cikardim.
    Orda ilham verenler de oldu tabi... Hisse sahiplik orani vs % 1 ler... lotlar.. potlar...

Bu yil gidermiyim? Emin değilim. Gidersem bir kac güzel soru sorarim ama alacagim yanitlari simdiden ongorebiliyorum.

Long term... Uzun vade... Ask ile.. Sevgi ile

Seviyorum Denizli Cam i...

Not: Yatirim tavsiyesi değildir.

Saygilar...

5. heyecan yaptı yukarı doğru bi temizledi....
    satıcı olan yerlerdeki nı aldı....
    satıcı kalmayınca geri geldi bu benim tahminim tabi ....kimseyi baglamaz

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    heyecan yaptı yukarı doğru bi temizledi....
    satıcı olan yerlerdeki nı aldı....
    satıcı kalmayınca geri geldi bu benim tahminim tabi ....kimseyi baglamaz

Spek sanki bu seviyeden biraz topladı ama çok az milleti dökmeden zıplatmaz ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sağlam satıcı vardı
    nerden baksan 30000 topladı

8. mega halka arz olacakmıs bunların ıcınde pasabahçe olur mu bugun spk baskanı soyledı pasabahce olursa etkısıne olur ben bısey bulamadım bılgısı olan varsa paylassın

Sayfa 76/247 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •