Sayfa 787/987 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

15 Temmuz denilince aklıma FETÖ geliyor...Bu adamın ekibinin yaptığı iddia edildi ...Şimdi bu adam Terör örgütü lideri ise bu adama methiyeler dizen ve boy boy foto çektirmek için sıraya girenler tweetler falan , bunları yapanlarda Terör destekçisi veya o ekibin üyesi olmuyor mu? Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum...Hani şu sihirbazların yaptıkları gibi bir illüzyonmu yaşıyoruz...Bu olayları düşününce Benim kafa çorba oluyor

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bugün birisi burada gaz verilmeye başlandı diye haber koymuştu yalanmıymış
    Gazı bilmiyorum ama pazar günü çoğu üretim merkezinde elektrik kesintisi olacak diye bedaş SMS attı

3. Reelde durum cok kotu. Zinharda iyilesmez kisa ve orta vade de. Du bakalim neler olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    15 Temmuz denilince aklıma FETÖ geliyor...Bu adamın ekibinin yaptığı iddia edildi ...Şimdi bu adam Terör örgütü lideri ise bu adama methiyeler dizen ve boy boy foto çektirmek için sıraya girenler tweetler falan , bunları yapanlarda Terör destekçisi veya o ekibin üyesi olmuyor mu? Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum...Hani şu sihirbazların yaptıkları gibi bir illüzyonmu yaşıyoruz...Bu olayları düşününce Benim kafa çorba oluyor
    her şeyi fetö yaptıysa meclis komisyon raporunu niye ortadan kaldırıyorsun, zoruna giden ne..?

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    vakti zamanında ben fettullah gülen ipnesine küfürler yağdırırken bu ******** türkiyenin humeynisidir derken ak partili dostlarım niye küfür ediyorsun bunlar türkiyeyi dünyada tanıtıyorlar olimpiyatlar filan diyorlardı, ama şimdi o akpli arkadaşlarımız ama chpnin söylemlerinde fötöcülük var diyorlar yani siz fetecüsünüz diyorlar , lan biz daha fetö değilken fehtullah gülenken sizin taptığınızken biz ağız dolusu küfür ediyorduk[rakı rakı

6.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    vakti zamanında ben fettullah gülen ipnesine küfürler yağdırırken bu ******** türkiyenin humeynisidir derken ak partili dostlarım niye küfür ediyorsun bunlar türkiyeyi dünyada tanıtıyorlar olimpiyatlar filan diyorlardı, ama şimdi o akpli arkadaşlarımız ama chpnin söylemlerinde fötöcülük var diyorlar yani siz fetecüsünüz diyorlar , lan biz daha fetö değilken fehtullah gülenken sizin taptığınızken biz ağız dolusu küfür ediyorduk[rakı rakı
    sorun fetö'nün kendisi değil ki istediğin kadar küfür et, sadece gerçeklere örtü örtüp rahatlamanı sağlar o kadar..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    reha bey 15 temmuzla işid ve bunların kendi güvenlikleri bağlantısını kuramadım..
    IŞID'in destekçisi olarak Turkiyeyi görüyor arapların çoğu, illa 15 Temmuza destek verdiler demiyorum, eğer destek verdilerse sebep odur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. En Çok Türkler Alıyor: Bu Metaverse Arsaları Yok Satıyor!

https://kriptokoin.com/bu-metaverse-...i-yok-satiyor/

Sayfa 787/987 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •