Sayfa 79/309 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yeni yatırımcı Guest
    kendiniz dışında kimseyi düşünmüyorsunuz, herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil, herkes sizin gibi yıllarca beklemeyi göze almak zorunda değil, şirketin hisse alması sizi niye rahatsız ediyor, size ne zararı var ?

2.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    kendiniz dışında kimseyi düşünmüyorsunuz, herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil, herkes sizin gibi yıllarca beklemeyi göze almak zorunda değil, şirketin hisse alması sizi niye rahatsız ediyor, size ne zararı var ?
    Hisse alımından mahoney yüzündenmi vazgectiler öle bir izlenim var tedirgin oluyolarmiş.

Yeni yatırımcı Guest
    derinlik göremiyorum ben, satan var mı ki, bir de o var satan olacak ki hisse alınsın

4. Euronun düşmesi iyi oluyor.cunku anel Euro olarak kiraya veriyor 15 euro M2 si.cunku borcundan Euro bir nevi sigorta ancak kiracılar açısından euronun artması sıkıntı yaratıyor.tabi çok artması durumunda kiracılar alternatif ararsa işte o zaman sakat.mesela esdegerlerin m2 sini 40/60 TL arası kiraya verirken sen mecburen 15 euro dersen euro 10 TL olursa ne olur kiracı bulaman.indirim yapsan Euro olarak takside yetmez alacağım para.mecburen kirada indirim yapıp banka ödemesini yıllık 2 milyon euro yapıp vadeyi 2032 ye cikarcan.iste bu yüzden euronun düşmesi çok iyi oldu ben şahsen korkuyordum kurdan.cok şükür an itibari ile 5.86 larda fena değil ama hala ortalama kiracılar açısından yüksek.60 TL lere gelse M2 kira ücreti normal olur onun içinde 60/15= euronun 4 TL olması lazimki oda biraz zor.su an 5.87x15= 88 TL M2 sini kiraya veriyor.hala pahalı yani.su an dönem sonu bilancomuzda zarar 5 milyon TL ye kadar geriledi.ozkaynak 37 milyonlarda.euro insAllah yılbaşına kadar 5 TL ye duserde kar açıklarız.haci dakko

5.  Alıntı Originally Posted by Wolkır Yazıyı Oku
    Yeni yatırırımcı nikli baba sultan kardeşimm daha dün dediksana git adnanlamı konuşuyon onlaramı pıyonluk yapıyon kime yapıyorsan yap yeterya hergün burada senin patron için ağlamalarınımı dinleyecek bukadar yatırımcı daha dün dedin git kendini bilmez adnanlamı ankaşıyon kiminle anlaşıyorsan ına ağla alsın lotlarını BİZDE üçkuruşa verilecek malyokkkkk bilader

Yatırım tavsiyesi değildir portföyünüze uymaya bilir
    Ne kadar piyon varsa haysiyetsiz adı karaktersiz serefsizdir her şirketi aradigimda küçük yatırımcı tarafindayim ben kimsenin adını sanını almam konuşmam .cocukca hareket etmeni bana bağlama ben uyardım.bu işler böle olmaz 15 yıllık borsaciyiz.sokakta adamın 50 lirasını almak icin bıçakla gasp ediyolar zorla aliyolar.burda paramı dagitcaklar akıllı hareket etmezsen böle olur sonra sağa sola ispiyoncu dersin.kim kimin hakkında adini alarak özelikle lotunla bir kelime şirkete konuşursa ******** haysiyetsiz ahlaksizdir.kim ne yaparsa yapsın ben ne yapcami biliyom.kimse ile işim olmaz.maliyetim 1.20 gelse kurtarsam dakka durmam.sirkete anlatiyoz durumumuzu anlıyoruz diyorlar saolsun.bana ispiyoncu dersen bende böle yazarim kusura bakma.burda ispiyon edilecek ne olur kişinin elindeki lot olur maliyeti olur.baska ne olabilir.onuda kendin gittin verdin zaten.ispiyonlancak ne kalıyor geri ya sinirlendiriyon insanı burada laf sokma insanlarda rahatsız oluyor.
    Son düzenleme : babasultan_1234; 29-11-2018 saat: 14:56.

6. SaaYııııN PadişahıM...!!! Çok Yaşa...!

Sana Anelt mağdurları olarak ne kadar TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR. 2015'ten beri bize yaşattığın; maddi, manevi ve psikolojik kayıp ve rahatsızlıklar için sonsuuuuuuuuuuuuuZzz teşekkür ederizZzzz!...

Hisseyi 1,7x'lerden 0,3x'lere düşürerek 4 yıla yakındır BİZLERİ SÜRÜNDÜRDÜĞÜN İÇİN SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

ANELT YATIRIMCILARINDAN ALIP, ANELE'DE DALGA GEÇER GİBİ DAĞITMIŞ OLDUĞUN TEMETTÜ İÇİN DE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

AYRICA 2 GÜNDÜR ALMIŞ OLDUĞUN MİLYON! MİLYON LOTLAR İÇİNDE !!! ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ...ŞEYTAN...!!!

AYRICA; DAHA BİR SÜRÜ ŞEYDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDEMEDİĞİM İÇİNDE BENİ AFFET ŞEYTAN!!!

SaygılarımLa;

Anelt Mağduru Teşekkür Heyeti
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Euronun düşmesi iyi oluyor.cunku anel Euro olarak kiraya veriyor 15 euro M2 si.cunku borcundan Euro bir nevi sigorta ancak kiracılar açısından euronun artması sıkıntı yaratıyor.tabi çok artması durumunda kiracılar alternatif ararsa işte o zaman sakat.mesela esdegerlerin m2 sini 40/60 TL arası kiraya verirken sen mecburen 15 euro dersen euro 10 TL olursa ne olur kiracı bulaman.indirim yapsan Euro olarak takside yetmez alacağım para.mecburen kirada indirim yapıp banka ödemesini yıllık 2 milyon euro yapıp vadeyi 2032 ye cikarcan.iste bu yüzden euronun düşmesi çok iyi oldu ben şahsen korkuyordum kurdan.cok şükür an itibari ile 5.86 larda fena değil ama hala ortalama kiracılar açısından yüksek.60 TL lere gelse M2 kira ücreti normal olur onun içinde 60/15= euronun 4 TL olması lazimki oda biraz zor.su an 5.87x15= 88 TL M2 sini kiraya veriyor.hala pahalı yani.su an dönem sonu bilancomuzda zarar 5 milyon TL ye kadar geriledi.ozkaynak 37 milyonlarda.euro insAllah yılbaşına kadar 5 TL ye duserde kar açıklarız.haci dakko
    M2 si 15 euro olan hesabınızı açıklar mısınız ve muadillerinin 40-60 TL olduğunu ?
    15 euroya katılıyorum da diğeri muallak geldi.

Teşekkürler..

8. GYO 2019 hükümet düğmeye bastı .gerçek değer hesaplama yöntemi devlet ekspertiz raporu ile yapı değeri ortaya çıkacak mal toplaması buna bağlı sayın arkadaşlar ytd

Sayfa 79/309 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •