Sayfa 8/531 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

1. Hangi varlıktan bahsediyorsun abi

Alıntı Originally Posted by afatsumi Yazıyı Oku
    Hangi varlıktan bahsediyorsun abi
    şimdilik pazartesiyi bi görmek istiyorum güzel kardeşim

siz ilçtda beklemelisiniz diye düşünüyorum, karanlık odada eşleşmeden önce kararımı da hisseyi de yazarım.

Tutamadım çenemi , tek başımada karar veremeyince yan dükkandaki küreci abilerin fikrini alayım dedim

prkme diğer gönül rahatlığıyla yazdığım hisselerden değildir, bu tür hisselere temkinli yaklaşıyor isimlerini zikretmektede tereddütler yaşıyorum bilirisiniz
    ben yüksek ihtimalle sabah alacağım, paradan çok hisse kazanmışsam kendimi karlı sayıyorum geçmişte aldığım pay miktarından çok daha fazla pay sahibi olacağım, benim agresif hareket etmem lazım, tuzu kurulardan değilim.
    aslında treddüt edilecek bi durum yok bunca saçma sapan fiyatlama varken, cinerin yatırım olarak bir atağa kalkacağı çok net görülüyor. ne olacak son tahlilde kol kestiğim zamanda kol kesmeyip yattımda az kazandım derim ki oldukça fazla miktarda mal alabiliyorum, hisse giderse kendimi yer bitiririm.
    şöyle de bi durum var kfein kıyılıpta vazgeçilecek bi hisse değil. çetrefilli durum zor bi karar olacak vesselam.

ytd, yt, ytd.
    Son düzenleme : koçari; 31-01-2021 saat: 20:14.

Piyasa Değeri(TL)876.828.061 Özsermaye(TL)*715.218.860 Sermaye(TL)148.867.243 Net Kar(TL)71.420.460

uzatma koçari bu verilere sahip bir firmanın nesinden korkuyor da almakta tereddüt ediyorsun diyorum bu gecelik.
    sabah ola hayr ola

iyi geceler

komşu dükkanlara sohbete gidip kaytaran çıraklar gibi oldum, dükkan batacak

Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    tutamadım çenemi , tek başımada karar veremeyince yan dükkandaki küreci abilerin fikrini alayım dedim

prkme diğer gönül rahatlığıyla yazdığım hisselerden değildir, bu tür hisselere temkinli yaklaşıyor isimlerini zikretmektede tereddütler yaşıyorum bilirisiniz
    ben yüksek ihtimalle sabah alacağım, paradan çok hisse kazanmışsam kendimi karlı sayıyorum geçmişte aldığım pay miktarından çok daha fazla pay sahibi olacağım, benim agresif hareket etmem lazım, tuzu kurulardan değilim.
    Aslında treddüt edilecek bi durum yok bunca saçma sapan fiyatlama varken, cinerin yatırım olarak bir atağa kalkacağı çok net görülüyor. Ne olacak son tahlilde kol kestiğim zamanda kol kesmeyip yattımda az kazandım derim ki oldukça fazla miktarda mal alabiliyorum, hisse giderse kendimi yer bitiririm.
    şöyle de bi durum var kfein kıyılıpta vazgeçilecek bi hisse değil. çetrefilli durum zor bi karar olacak vesselam.

ytd, yt, ytd.
    dikkat edin sayin kocari ciner grubu başkanı turgay cinerin tum mal varlığını ingiltere ye aktarıldığı konuşuluyor. Sadece kahraman kazandaki soda fabrikası duruyor ....

Emri verdim
    hayırlısı.

Alıntı Originally Posted by hngcm Yazıyı Oku
    dikkat edin sayin kocari ciner grubu başkanı turgay cinerin tum mal varlığını ingiltere ye aktarıldığı konuşuluyor. Sadece kahraman kazandaki soda fabrikası duruyor ....

Her şeyi kafamda sorguluyorum, değerli forumdaşım
    nasip.

Sayfa 8/531 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •