Sayfa 8/492 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 57 - 64 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Daha bağlantı yoluna giremedik bırak son çıkışı.)

2.  Alıntı Originally Posted by murat3434 Yazıyı Oku
    Sayın Akhun bey neye istinaden son çıkış ????

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın murat bey haftalık tekniğe bakarsanız görürsünüz. tekniğe bakarak söyledim.direnç ve destekleri kesişti sayılır.

4. Akhunabey teknik olarak konuya bakmanız güzel ama bence sıkıntı hacimsel teknik te sıkıntı olmayabillir sorun vatandaşın biri çıkıp olmadık yerde serbst satış vermesi 1 lot ile sizde biliyorsunuz ayarsız iniş çıkışları var.Bence önemli olan olan takaslar.Olmadık kurumlardan alış varmı?Benim bakma imkanım yok elinizde son 1 aylık alış satış ve kurum bazlı takas verisi varmı?Temennim çıkış yönlü olmamız.Hyırlı bayramlar cümleten.

5. Acaba 1973 yılındaki kuruluş sermayesiylemi devam ediyor)en son kaç senesinde sermaye arttırmış bilen varmı?Örnek İşbir 2002 de yapmış .Yibitaş ile ilgili bilgi bulamadım.Bilen arkadaşlardan rica ederim.

6. sayın viking 1990 ların başından beri sermaye artttırımına gitmemiş.

7. yibitaş zamanın geldi, ne bekliyorsun?dün kapanışa doğru bazı çimento kağıtlarında hareketlenme vardı. umarım bize de yansır.
    kurt kapanı kapandı gözüküyor. gerisi yibitaşın speğine kalmış. o da varsa.

8. 1990 lar vay be kafadan 20 üstü İşbir 17 milyon kar açıklıyor uçuyor yibitaş hep kar hep kar tık yok.

Sayfa 8/492 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •