Sayfa 804/1023 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Tayyip Londra da soylentiye gore Kibris ta odunler verilecek zaten Ege deki adalari coktan gozden cikardilar bunu herkes biliyor simdi sira Kibris ta

Baska ne odunler verildi ve neden Ingiliz Gazeteleri Tayyip in kesin cb olacagini iddia ediyor artik sasirtrmiyor beni. Pazarliklar yapildi bizim adimiza odunler verildi ve karsiliginda bizimki cb ligi garantiledi gibi geliyor bana

olan bize oluyor bizim borclarimiz artiyor
    C.b nını
    İngiliz ler mi sececekmiş?

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Merkez Bankası dört ayda 10 milyar TL para bastı. Ocak ayından 124 milyar olan tedavüldeki para miktarı 134 milyar TL’ye ulaştı. İktisatçı Ege Cansen, “Buna karşılıksız para basma denir†diye konuştu.
    https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonom...siyor-2411376/
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Hakan Atilla davası
    Direkt Twitter
    https://mobile.twitter.com/KlasfeldReports
    Son düzenleme : BOSPOROS; 16-05-2018 saat: 19:53. Sebep: İmla
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Translator
    Translator
    @chevirman
    ·
    11 m
    Răspuns către @KlasfeldReports
    "Bizce bu Bay Hakan Atilla'nın bu düzenbazlıklta engelleyici ya da gönülsüz olduğu önermelerini çürütmektedir"

"Bu, ABD'de görülen farkında olduğumuz en büyük yaptırım delme davasıdır. Kapsamı ve ölçeği çok büyüktür".

Răspuns către @KlasfeldReports
    SON DAKİKA

BERMAN: "Şİmdiye kadar cezaevinde geçirdiği süreyle birlikte 32 aylık bir cezanın verilmesini uygun göreceğim"

@Benim düşüncem Hakan Atilla’da paçayı kurtarmak için itirafçı oldu.
    Bu günkü son duruşmada savcı kötü polisi hakimde iyi polis rolünde yerlerini aldılar.
    Önümüzdeki dönemde perde arkadını hep beraber takip edeceğiz
    Bu olayların perde arkasındaki baş rol oyuncularını uykusuz geceler bekliyor.!!
    Son düzenleme : BOSPOROS; 16-05-2018 saat: 20:36.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Merkez Bankası dört ayda 10 milyar TL para bastı. Ocak ayından 124 milyar olan tedavüldeki para miktarı 134 milyar TL’ye ulaştı. İktisatçı Ege Cansen, “Buna karşılıksız para basma denir†diye konuştu.
    https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonom...siyor-2411376/
    bu gerçekse ayvayı yedik bu işin sonu gelmez

basan basana gider artık

Sayfa 804/1023 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •