Sayfa 814/996 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Demin evin yakınında ki özel hastaneyi aradım.eşim 37.8 ateş ve kuru öksürüğü var hastanenizde covid testi yapılıyor mu diye..112 yi arayıp devlet hastanesine gitmeniz lazım dediler.. biraz konuşmayı uzattım sonra döküldü direk laflar.. normal muayene ve kan testlerini yapıyoruz ardından covid gerekliyse onu da yapıyoruz ama hepsi ücretli dedi..
    Acaba götürsem mi eşimi beklesem mi birkaç gün..

Devlet hastanelerine bu hastalık için gidilirse o ortamda covid negatif geri dönme ihtimali olmayacağını düşünüyorum..
    twitter da bununla ilgili yazı okumustum, tedavi işlemleri yaptırın çıkış aşamasında faturayı kabul etmeyin, varsa imkanınız avukat devreye sokun, çıkış işlemlerinizi yapmak zorundalar çünkü genelge var diyorlardı, danışabileceğiniz bir avukat varsa daha iyi cevaplayabilir.
    men dakka dukka

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Demin evin yakınında ki özel hastaneyi aradım.eşim 37.8 ateş ve kuru öksürüğü var hastanenizde covid testi yapılıyor mu diye..112 yi arayıp devlet hastanesine gitmeniz lazım dediler.. biraz konuşmayı uzattım sonra döküldü direk laflar.. normal muayene ve kan testlerini yapıyoruz ardından covid gerekliyse onu da yapıyoruz ama hepsi ücretli dedi..

Devlet hastanelerine bu hastalık için gidilirse o ortamda covid negatif geri dönme ihtimali olmayacağını düşünüyorum..
    Ben özele giderdim . Bence / bana göre. .

Önce kabul etmemeleri iyi. Sirkülasyon az demekki. Her arayana gel demiyorlar.

Mevsim değişimi olduğu için basit bir üşütmedir. Ama bu cümleyi doktordan duymak için hangi para verilmez ki .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299

Çok geçmiş olsun bu arada. Panik yapmayın.

37.5 dereceye kadar normal kabul edılıyor dıye bılmekteyım. Psikolojik strestende oksürük tutar insanı eger nefes almakta zorlanıyor ise hiç beklemeyin gidin.
    ankarada iseniz baskent hastanesinin acili iyidir.

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    37.5 dereceye kadar normal kabul edılıyor dıye bılmekteyım. Psikolojik strestende oksürük tutar insanı eger nefes almakta zorlanıyor ise hiç beklemeyin gidin.
    ankarada iseniz baskent hastanesinin acili iyidir.
    İstanbuldayım.. öksürük olayıda şöyle belki 2 saattebi, hatta daha uzun sürede bir öksürüyor 10 saniye.. Yazdığımdan devamlı öksürdüğü anlaşılmasın..

Devlet hastanelerinin birkaç videosunu izlemiştim.. metre kareye 5 tane hasta düşüyor nerdeyse.. imkan varken sanırım özele gitmek daha mantıklı olacak.. tabi inşallah sabaha birşeyi kalmaz.yarında hafta sonu.. en fazla ptesiye dek bekleriz..

İstanbuldayım.. öksürük olayıda şöyle belki 2 saattebi, hatta daha uzun sürede bir öksürüyor 10 saniye.. Yazdığımdan devamlı öksürdüğü anlaşılmasın..

Devlet hastanelerinin birkaç videosunu izlemiştim.. metre kareye 5 tane hasta düşüyor nerdeyse.. imkan varken sanırım özele gitmek daha mantıklı olacak.. tabi inşallah sabaha birşeyi kalmaz.yarında hafta sonu.. en fazla ptesiye dek bekleriz..
    Geçmiş olsun buyuk ıhtımal psikolojiktir..Nefeste darlanma olur ise beklemeden gidin

7. Bu 500 bin corona gibi yayildiysa diye sormadan edemiyor insan.

Küçük yerler de hayat yok diyenlere gelsin, bizim ekmeğimiz var ama!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 814/996 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •