Sayfa 821/1002 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Bugün 14.30 dan sonra yatar, bazen bir saat fazladan rötar olabiliyor

2. Eyvallah. Çok sağol. Saygılar

3. Son iki haftadır olduğu gibi Ditas ve celha MAC fonunu yine taşıyor. Şuan tahmini MAC +1,37 OPH +0,20

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu arada CDS'imiz 505 civarına yükselmiş.
    Düşüşe geçtiğinde beraberinde kurda düşmezse IPV benzeri fonlar için ek bir getiri olacaktır.
    Ipv yerine dbh almak daha mi mantikli olur acaba ? Bu eurobond fonlarinin getirisi uzun vadede birbirine yakinsiyor saniyorum degil mi ?

Soyle cok basarili surekli ilk 3 e , ilk 5 e giren eurobond fonu goremedim. Kimisi 3 ay iyi gidiyor , kimisi 3 ay sonra baktiginda usd getirisini gecemiyor.

5. Fon işlerinde kendini geliştiren arkadaşlar ; OPB diye bir fon var. bu fonun esprisi nedir ? Bir de TE4 borsaya mı dövize mi duyarlı ?

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Fon işlerinde kendini geliştiren arkadaşlar ; OPB diye bir fon var. bu fonun esprisi nedir ? Bir de TE4 borsaya mı dövize mi duyarlı ?
    Merhaba sayın ressam,
    Bu işleri çok bilmiyorum fakat çok araştırdım. Şu aralar içerisinde devlet tahvili bulunan fonları pek tavsiye etmiyorlar. TE4'te çok var. Ben de OPB var çok memnunum. Piyasadaki şoklara karşı koruma sağladı. Umarım yararlı olabilmişimdir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Son iki haftadır olduğu gibi Ditas ve celha MAC fonunu yine taşıyor. Şuan tahmini MAC +1,37 OPH +0,20
    onlar taşıyor , halkb aşağı çekiyor... haydo dayı bi türlü zarar kes yapmadı o bankada ... en son % 3.76 ağırlığı vardı fonda... kaç yıldır taşıyordu hulku bilen var mı ? halbuki o % 3.76 yı başka hisselerde değerlendirebilirdi.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Fon işlerinde kendini geliştiren arkadaşlar ; OPB diye bir fon var. bu fonun esprisi nedir ? Bir de TE4 borsaya mı dövize mi duyarlı ?
    Degişkenler dunyasinda en begendigim fonlardan OPB 2.siradadir.Uzun suredir birlikteligim devam ediyor ve memnunum.
    Saygilar.

Sayfa 821/1002 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •