Sayfa 829/987 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu metaverse nerede?
    Herkes metaverse diyor.
    Ama öyle bir sayfa yok, bulamıyorum.
    Millet arsa falan alıp satıyor, buraların web adres bilgisi nedir?
    https://coinmarketcap.com/de/view/metaverse/

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    https://coinmarketcap.com/de/view/metaverse/

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Arsa satılan metaverse değil galiba bu.
    Bana arsa lazım.

Enerji bakani kivraniyor , iran tarafta catlak varmis boruda

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Adres verin kalanlarıda ben alayım, komşu oluruz.
    dvision network /// mana /// the sandbox /// next earth /// blocktopia /// ovr /// matrixworld land sale /// decentraland /// axie infinity /// myneighboralice /// superworld /// somnium space /// k.m.k.m. dream land /// hmz stbyk rich land

be first , be smart !!!

k.m.k.m. in açılımını biliyorsunuzdur herhalde . diğer sondakini söylemeye gerek yok zaten.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Arsa satılan metaverse değil galiba bu.
    Bana arsa lazım.
    Yüzlerce sanal yatırım aracı.!!
    Arsa , ada, genelev ne istersen var.!!!
    Tayland deniz kenarı her şey var.!!
    Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "İran doğal gazı borç yüzünden kesti" iddialarına katıldığı bir canlı yayında yanıt verdi. Bakan Dönmez, "Borcumuz söz konusu değil" dedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Kadi bey konuyu biraz acarmisiniz? Baska forumlarda metaverse de istenildigi kadar Istanbul ve arazi yaratilabilecegi o yuzden birinden almanin bir degerinin olmadigini duymustum

Yani metaverse bir ama icindeki platform lar sonsuzmus. Sizin burada teknolojiden kastiniz nedir?
    Bir evren dijital olarak sonlu kripto proje oluşturuluyor evrenin parasıda token lerdir bunlar zaten şimdi alınıp satılıyor .

evrenler çok ama arası geçişler pasaportlu gibi veya paralı gibi düşünün

bu dijital evren muhakkak ünlü markalar kişiler oyunlar ve digital gerçeklerle süreçte mağaza etkinlik eğlence spor şehirleri haline gelecek

veya borsalar emtia pazarları v.s ir gibi.

Metaverse ileri düşlerle çeşitli gelir kaynakları ve ticaretini oluşturacak ki tamamen teknolojik emekle oluyor.

Tercih edilen evrenin arsaları doğal olarak artacak .
    İnternetin içine avartar vs ile giriyoruz sürekli bir etkilenme ve pazar olacak.

İnternetin içine girmeden oluşan bugünki teknoloji ve ticareti düşünün metaverse ile internetin içine gireceğiz(avatar.vs)

dışında iken hoplattığımız interneti içine girince herşeyi misli ile zıplatırız ama hangi evren olacak onu siz araştırabilirsiniz

Mesela bitcoin kriptosu 30 milyonu bulduğunda üretilemeyecek gibi sonludur.

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Enerji bakani kivraniyor , iran tarafta catlak varmis boruda
    Ne çatlağı abi.!!!
    Yeni tarife
    Adamlar borçla vermeyiz.!!
    Para peşin diyor.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Sayfa 829/987 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •