Sayfa 84/790 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 6319 madde; 665 - 672 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

çelebioğlu. kovalayan yok , niye kaçıyorsun. madem öyle yapacak bişey yok..burası borsa 2 altı da görülür üstüde ..buralar ver papazı al kızı, bul papazı al parayı hesabıyla dönüyor..öyle obo tobo olmuyor ...bedelsiz bekliyordun, tüh be obo işi bozunca vazgeçtiler...kardeş kimse seni dinlemez ister al ister ver, burya yazmanada gerek yok..milletin senin paranda gözü yok merak etme...
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. İlgide kayıtlı başvurunuzda yatırımcısı olduğunuz İttifak Holding A.Ş. (İttifak) ve Adese Alışveriş Merkezleri A.Ş.'nin (Adese) yatırımcı ilişkileri yetkililerine ulaşamadığınız, basında çıkan haberlere ilişkin söz konusu şirketler tarafından herhangi bir açıklama yapılmadığı, Murat Kıvrak'ın halen ilgili şirketlerin yönetiminde olduğu ve şirket paylarının sürekli değer kaybettiği belirtilerek anılan şirket paylarının incelenmesi talep edilmektedir. Öncelikle, söz konusu şirketlerin yatırımcı ilişkileri birimine Kurulumuz tarafından gerekli bildirimler yapılmış olup, mevcut durum itibarıyla yatırımcıların ulaşamaması probleminin çözüldüğü belirtilmiştir. Başvuru yazınızda belirtmiş olduğunuz basında çıkan haberlere ilişkin olarak ise; Adese'nin 06.04.2017 tarihinde yapılan 2016 yılı olağan genel kurul toplantısında pay sahipleri bilgilendirilmiş olup, söz konusu ifadeler 2016 yılı olağan genel kurul toplantısı tutanağında yer almaktadır. Ayrıca, anılan genel kurul toplantı tutanağına Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) ve Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nden (TTSG) ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu'nun (TTK) 369'uncu maddesi birinci fıkrasında; "(1) Yönetim Kurulu üyelerinin görevlerini tedbirli bir yöneticinin özeniyle yerine getirmek ve Şirket'in menfaatlerini dürüstlük kurallarına uyarak gözetme yükümlülüğü altındadır." İlaveten, TTK'nın 553'üncü maddesinin birinci fıkrasında ise; " (1) Kurucular, yönetim kurulu üyeleri, yöneticiler ve tasfiye memurları, kanundan ve esas sözleşmeden doğan yükümlülüklerini kusurlarıyla[1] ihlâl ettikleri takdirde, [2] hem şirkete hem paysahiplerine hem de şirket alacaklılarına karşı verdikleri zarardan sorumludurlar." hükmüne yer verilmekte olup, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, yasal koşulların oluşması halinde, sorumlular aleyhine dava açabileceğiniz hususunun tarafınıza hatırlatılmasında yarar görülmektedir. Öte yandan, Borsa İstanbul A.Ş.'de (Borsa) işlem gören halka açık anonim şirketlerin borsa performansları ve pay fiyatları, şirketin ve şirketin içinde bulunduğu sektörün durumu, şirketin finansal verileri, genel makroekonomik koşullar ve söz konusu paylara yönelik arz-talebe göre serbest piyasa koşullarında belirlenmekte olup, Kurulumuz tarafından Borsa'da işlem gören payların fiyatlarına herhangi bir müdahalede bulunulması söz konusu değildir. Ancak olağanüstü fiyat ve miktar hareketlerinin, pay fiyatına kasıtlı bir müdahalenin veya piyasanın işleyişini bozucu uygulamaların tespiti halinde, sorumlular hakkında 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri çerçevesinde gerekli işlemler yapılmaktadır. Son olarak, ilgide kayıtlı başvurunuzda belirtilen hususları tevsik edici bilgi ve belgelerin Kurulumuza ulaştırılması durumunda söz konusu hususlar Kurulumuzun denetim ve gözetim faaliyetleri kapsamında değerlendirilecek olup Kurulumuz tarafından yapılan inceleme ve denetimler sonucunda alınan ve yatırımcıların yatırım kararlarını etkileyebilecek nitelikteki Kurul kararları Kurulumuz bültenleri ile kamuoyuna duyurulmakta olup, ilgili bültenler www.spk.gov.tr adresli Kurulumuz internet sitesinde ilan edilmekte olduğu hususunun tarafınıza hatırlatılmasında yarar görülmektedir.
    Bilgi edinilmesi rica olunur.

sikayetler baslamissa, bicak kemige dayanmis demek..alinda yazida kayda deger , yatirimci faydasina olacak ibarede yok..sonucu baglamak gerekirse bu islerde spk , ystirimci sirket ucgeninde, spk herzaman siketin yanindadir...yatirimci lehine alinan hicbir karar gormedim..ama onlarca yatirimci bitiren kararlari yasadim..yukardaki ifadelerde de kayda deger bir mevzu hic yok..sirketin oay degerinin ucuzluguna spk ne yapsin...kuyumcu dusunun er yerde satilanin yari fiyatina altin satiyor, ama kimseninhaberi yok..sende ucuz veriyorsa gider alirsin olur biter.

4. 80 bin aylık maaşlı tahir atilla ve murat kıvrakk... Ulan ş...... Maaşınızı bari hak edinnnnnnnnnnn

5. Dert çoksa dermanı yakındır.Beyaz atlı prensler böyle ortamlara bayılır,çünkü az bir çıkışta hissesini satmaya teşne büyük bir mağdur kitle oluşmuştur.Tarihi anlardır,tarihi..

6. Hani vali efendi geliyordu.
    Nedir bu konu
    Bir haber yaptılar.
    Biz de umutlandık.
    Ytd.

7. hem aylık 100 bin maaş alacaksın.. hem tespih çekip,sakal sıvazlayacaksın.adese 9.33 den .1.95tl ittifak holdinğ 8.50 den 2.00 tl
    düşüreceksin.
    gel ..... yersen TAHİR ATİLLA VE MURAT KIVRAK İLE ŞER . M ALİ..

8.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Yanisi 2 altı görülebilir diyerekten ben kaçtım diyorum...
    Sayın çelebioğlu hedef ne? Nerden döner

Sayfa 84/790 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •