Sayfa 85/682 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 673 - 680 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by eski bir dost Yazıyı Oku
    )) güzel kardeşim adam 4 küsür milyon lot sattı. kynin payı ne ki bunda?

kaldı ki sahibi olduğu şirket hisselerinin tamamını satacağına gerçekten inanıyor musunuz?
    İnanmıyorumda geçen hafta ve bu haftaki taban serileri öyle düşündürüyo beni

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. 14 mılyonun hepsnısı satmaz ama daha yenı baslıyo bence satışa evım gııtı bu adamda benım annem hastalık olmustu avgyoda .cok kısıyı ramazanda ac bırakcak boyle ınsalar allahı kıtabıda eelerınden dusurmez

3.  Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Allah hepinizden razı olsun. Kalp krizi geçirmiş adamcağız. Ekrana ve fiyata sakın bakma demiştim, ben takip eder sana toplu bilgi veririm demiştim. Dayanamamış bugün, açmış bakmış, ekranda 40 bin lira zarar görünce kalpkrizi geçirmiş.
    Allah şifalar versin. Bu kadar adamın ahı yerde kalmaz inşallah

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Bıde tersını dusunun 1den 7 gıdıp ev araba alıp zengın olanda var ama dun kredılı oynatsa 30 bın lot tabandan alan aksam 0 arabayı altına cekmsı oldu

5. Aman ha yazıdıkalrımı dıkaatte alıp ıslem fılan yapmayın benım cok canımı yaktı ondanda boyle yazıyorum

6. ya enteresan milletiz.. kumar oynamak icin kagıda giriyoruz, sonra "Allah büyük, görüyor" diyoruz. sadece bugunku zararım 3 bin tl ama umrumda değil, ben kasındım ben kaybettim. ne isim var bu kagıtta.. ağlamanın anlamı yok!

7. Bız mıllet olarak boyleyız gecen annem ankara gıtcek gıtmıs metrodan alıyoo anne dedım ne yapıyosun adam 20 gunde bır evını yedı bıtıdı zamanında hala metrodan bılet alıyosun

8. bu arada tabanı söyleyebilecek arkadaşlar var mı

Sayfa 85/682 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •