Sayfa 851/1000 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. ABD Başkanı Donald Trump, 2020 başkanlık seçimlerini kazanamaması durumunda ülke ekonomisinin daha önce görülmemiş çöküş yaşayacağını belirtti.

ABD lideri, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Trump ekonomisi rekorlar kırıyor ve gidecek daha çok yol var… Ancak eğer 2020’de benden başka birisi kazanırsa (rekabeti çok iyi biliyorum) daha önce görülmemiş bir piyasa çöküşü yaşanır†dedi.
    Trump, “Amerika’yı büyük tutalım†diye ekledi.

​Başkan, ekonomideki hangi rekorlardan bahsettiğini yazmadı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yeni dikkatimi çekti notumuzu bu kerkenezler 3 basamak birden mi indirmiş? Mahfi Eğilmez de bu konuya değinmiş.

Türkiye ekonomisinin performansında ciddi bir ivme kaybı olduğu bir gerçek. Buna karşılık Moody’s’in eğer not düşürecekse notu ve görünümü Ba3 negatiften B1 pozitif ve B1 durağan kademelerini atlayıp B1 negatif düzeyine düşürmesi ağır bir karar.
    modys not skalasına göre sadece 1 kademe indirmiş görünüyor.. Orta kısım da Ba3-B1

1560604559859-ekran-alintisi.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    modys not skalasına göre sadece 1 kademe indirmiş görünüyor.. Orta kısım da Ba3-B1

Mahfi Eğilmez Moddys'in iki kademe birden atlayarak not düşürmesini, ağır bir karar olarak değerlendirmiş.

http://www.mahfiegilmez.com/2019/06/...-olas.html?m=1

4. Mahfi Hoca yanılıyor olamaz. Tabloda anlamadığımız bir şey var sanki. Yada mahfi hoca bu sefer bir şeyi mi kaçırdı bilemedim.

5. Bahçeli...

'Trump dünya için tehdittir'
    Trump, dünya için bir güvenlik tehdidi haline gelmiştir. Dünya güvensizliğe teslim edilmiştir. Ülkeler birbirleriyle ilişkilerini diplomasi ile değil, tehdit diliyle yürütmeye başladı. S-400 bahanesiyle ortaya konulan yaptırım kartları, döviz kurlarındaki oynamalar açıkça bir meydan okuma ve düşmanlık emaresidir.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Mahfi Hoca yanılıyor olamaz. Tabloda anlamadığımız bir şey var sanki. Yada mahfi hoca bu sefer bir şeyi mi kaçırdı bilemedim.
    Not 1 kademe düşüyor

Görünümden de 2 kademe inip negatif demişler
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    ABD Başkanı Donald Trump, 2020 başkanlık seçimlerini kazanamaması durumunda ülke ekonomisinin daha önce görülmemiş çöküş yaşayacağını belirtti.

ABD lideri, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, â��Trump ekonomisi rekorlar kırıyor ve gidecek daha çok yol varâ�¦ Ancak eğer 2020â��de benden başka birisi kazanırsa (rekabeti çok iyi biliyorum) daha önce görülmemiş bir piyasa çöküşü yaşanırâ� dedi.
    Trump, â��Amerikaâ��yı büyük tutalımâ� diye ekledi.

â��Başkan, ekonomideki hangi rekorlardan bahsettiğini yazmadı.
    Ben gidersem ülke çöker lafı bizde de aynı. Demekki bir deli sadece bizde yok

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku

İnen 1 kademe not düşüşü.Tablo not kademeleriyle ilgili bir çizelge.Bir de not'un görünümü var.Genelde not düşüşlerinde ve yükselişlerinde görünüm durağana çevrilir burada görünümün de negatif olması olumsuzluk,yakında yeni bir not düşüşü daha olabilir manasında ,ama iki kademe not düşüşünü ifade etmiyor .

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 851/1000 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •