Sayfa 857/891 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867 ... SonSon
Arama sonucu : 7122 madde; 6,849 - 6,856 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    İhlas ın 1,5x ye kadar bir atak yapmasını (%30 civarı) ihyay ın da 1,5x ye kadar bir çekilme (%20 civarı) yaşayacağı, bu noktalarda yollarının kesişebileceği olasılıklar dahilindedir... Şahsi kanaatimdir, alım satım tavsiyesi içermez...
    1,30 oldu. Tahtada alıcılar şu an güçlü görünüyor...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Kopabilir de, çakabilir de... İhlas bu. Adım adım ihyay ın ensesine yaklaşıyor.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Kardeşim ,öngörülerin için tşkkr ederim inşallah dediğin,düşündüğün gibi gibi olur..Çakmasın mecalimiz kalmadı ama bodrum gecelerini süsleyen dekolte kıyafetleriyle kopabilir Ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    İhlas; 1.36 oldu bugun an itibari ile bakalım ne kadar sürecekler IŞIKLAR grubu kadar bari götürseler Ytd.

5. Dolar Bazlı tarihi zirvesi neresi bunun acaba ?

YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    ÜLKER yıldız holding 15 lerde sürünürken geldiler 100 tl ye dayadılar..

Cemas 1.50 lerden 6 tl ye geldi yola devam edecek gibi..

Adese ve İhlas ve ittifak kalmış yürümeyenlerden..

Acaba diyorum oradaki horozlar gelip buraları da Gagalar mı

YTD..

Sabah 1,35 açtı, deneme amaçlı 1,40 a yazdım, kaldırdı, 1,40 a kadar aldı, 1,41 dedirtmedi. 1,35 e tekrar yazdık, oraya kadar ani ve sert bir gömüş yaptı Bu ihlası çözebilen varsa beri gelsin

Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Dolar Bazlı tarihi zirvesi neresi bunun acaba ?

YTD.
    Tokatçının dolarla ne alakası olabilir? Milletin parasını yıllarca kullandı, bedelli üstüne bedelli yaptı,... Ne yazık ki kendi rızamız ile hep dolandırıldık. Biraz hareketlenince de umutlanıp seviniyoruz

Sayfa 857/891 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •