Sayfa 874/993 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Asgari ve asgari emekli maaşlarını görenler önce sesini kesti.. Market fiyatlarını görenler şimdi acaba demeye başladı...Mayısa değil Mart ayına kadar bu kesimin alım gücü tekrar sıfırlarlar...

Garip bir sıfırlama dönemdeyiz .....
    Mart yada nisanda yeni zam var maaşlara
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kaplan yılına veda eden Çin, tavşan yılına girmiş.
    Kutlamalar devam ediyor.

Çin kültüründe tavşan figürü, 12 hayvan içerisinde en şanslısı görülüyor. Tavşan, merhameti, masumiyeti ve zarafeti temsil ediyor. Sakin, barışçı, münakaşadan kaçınan, içe dönük ve duyarlı kişilik yapısı, Tavşan Yılı'na ve bu yıllarda doğanlara atfedilen özellikler arasında sayılıyor.

Çinliler, yeni yılda tavşan ruhunun ülkeye barış, sükunet ve huzur getirmesini umuyor.
    üstadım davşan hayvanı bir de üremesiyle meşhurdur dünya g.t e gelmesin bu durumda bill geyts ne diyor bu işe

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Asgari ve asgari emekli maaşlarını görenler önce sesini kesti.. Market fiyatlarını görenler şimdi acaba demeye başladı...Mayısa değil Mart ayına kadar bu kesimin alım gücü tekrar sıfırlarlar...

Garip bir sıfırlama dönemdeyiz .....
    daha great reset var

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu sıfırlama sandığa mecbur yansıyacak,halkı korkuttular,aç,işsiz parasız bıraktılar,korkan halkta sandıkta cevabını verir,öyle anket falan hikaye,kini birikmiş halk sırrını söylemez,utanmadanda o eskidendi diyorlar,20 sene ülkeyi kim yönetti
    refaba abi yeter söz milletindir mi diyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Mart yada nisanda yeni zam var maaşlara
    Köfteci yosef de köfte menü geçen yıl tam bu zaman 30 lira idi şimdi dün 96 lira dediler .

Bundan sonra şöyle olacak bugün maaşa zam yarın ekmeğe zam , zam lar günlük olacak hem maaşa hem herşeye.

Ben ekonomistim diyen meşhur bir zata başka meşhur zat şöyle demişti sen ekonomisiysen ben de Queen Elizabeth im.

Köfteyi bugün yedin yedin , aldın aldın , yarın .........yedin.

Bu arada şok marketin uygulamasından 1 ay zam yapılmayacak 1000 ürüne baktım , bir iki tane sayıyım
    Ülker dido ,
    Çıbīk kraker
    Ayz tii
    Kaymaklı piskevüt şaka değil yüzde 95 i boyle temel ev ihtiyacı olan maddeler .31 ocak ta bitiyor ona gore hemen stok yapın.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstadım davşan hayvanı bir de üremesiyle meşhurdur dünya g.t e gelmesin bu durumda bill geyts ne diyor bu işe
    Blili bli geyts , sizin üreme faaliyetinizin içine şeyedecem. Göstecem size *****zin örekesini diyor. Bil geyts i sudan gelene kadar zopalamak ilazım.

Önemli not : Öreke , ip yumağı , örgüde kullanilan , karmaşayı ifade eden bi şey , yoksa akla hemen gelen şey degil.

7. Kemal Kılıçdaroğlu, "Erdoğan'ın adaylığına neden sessiz kalıyorsunuz" eleştirilerine yanıt verdi: "Diyelim ki ses çıkardık nereye gidecek? Yüksek Seçim Kurulu'na. O üyeleri atayan kim Erdoğan. Verdiği karara kim itiraz edecek? İtiraz edeceğin hiçbir yer yok."

Neyse.konuşunca da, bu adam akp nin 2 numarası dediğimde de troll oluyorum.

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Köfteci yosef de köfte menü geçen yıl tam bu zaman 30 lira idi şimdi dün 96 lira dediler .

Bundan sonra şöyle olacak bugün maaşa zam yarın ekmeğe zam , zam lar günlük olacak hem maaşa hem herşeye.

Ben ekonomistim diyen meşhur bir zata başka meşhur zat şöyle demişti sen ekonomisiysen ben de Queen Elizabeth im.

Köfteyi bugün yedin yedin , aldın aldın , yarın .........yedin.

Bu arada şok marketin uygulamasından 1 ay zam yapılmayacak 1000 ürüne baktım , bir iki tane sayıyım
    Ülker dido ,
    Çıbīk kraker
    Ayz tii
    Kaymaklı piskevüt şaka değil yüzde 95 i boyle temel ev ihtiyacı olan maddeler .31 ocak ta bitiyor ona gore hemen stok yapın.
    Gençler bilmez biz her gün dö...kollamak için stok yapıyorduk

Walla millet stokçu oldu a.q ...Daha geçen gün evin deterjan grubuna ilave yapayım ortam kötü dedim...200 e aldığım ürün en ucuz 254 olmuş a.q 1 hafta da ....Carreforuda kuzu but 135 , sonra 145 bu hafta 186,90 a.q fiyat artış hızına yetişene helal olsun...

Sayfa 874/993 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884924974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •